menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Menopauza/Andropauza
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Menopauza/Andropauza Blaski i cienie wieku dojrzałego.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 15-12-2010, 21:57
gioia82 gioia82 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Polska
Posty: 1
Smutny molestowanie czy zwykła sympatia??


witam, jestem rozdarta i niewiem co zrobić otóż pracuję od roku z przełożonym w jednej kancelarii, do tej pory nasze relacje były zażyłe,ale przyjacielskie,pomagał mi,ja mu się zwierzałam i traktowałam jak przyjaciela, nigdy nie dawałam odczuć,że jest inaczej(różnica wieku to 20lat)dzisiaj jakby nigdy nic podszedł do mnie i pocałował mnie w usta,byłam zszokowana i zawstydzona,wyszłam...czuję się okropnie,niechcę jutro wracać do pracy,zaczęłam zastanawiać się czy przez cały ten czas nie traktował mnie tylko jako miłą,pracowitą dziewczynę,boję się o nasze relacje...i o posadę błagam pomóżcie mi...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 15-12-2010, 22:07
danutar1958's Avatar
danutar1958 danutar1958 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: niedaleko od Krakowa
Posty: 95
Domyślnie

Witam! musisz po prostu jutro porozmawiać o tym incydencie z szefem, czyli sprawcą tego zła. Mógł po prostu być czymś podekscytowany, a znacie się na tyle i pocałował Cię w przypływie pozytywnych emocji, nie miał nic złego na myśli. Nie ma co wyolbrzymiać sytuacji, myślę, że według przyjaciela nic się nie stało. Ale porozmawiaj koniecznie!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 15-12-2010, 22:18
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Danutar ma rację , koniecznie musisz wyjaśnić sytuację i grzecznie powierdzieć, że byłaś zszokowana. Panowie koło 40 dostają małpiego rozumu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 15-12-2010, 22:21
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Chyba się zakochał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-12-2010, 13:54
Ekspert Sekstozdrowie's Avatar
Ekspert Sekstozdrowie Ekspert Sekstozdrowie jest offline
Ekspert działu sponsorowanego
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał gioia82
witam, jestem rozdarta i niewiem co zrobić otóż pracuję od roku z przełożonym w jednej kancelarii, do tej pory nasze relacje były zażyłe,ale przyjacielskie,pomagał mi,ja mu się zwierzałam i traktowałam jak przyjaciela, nigdy nie dawałam odczuć,że jest inaczej(różnica wieku to 20lat)dzisiaj jakby nigdy nic podszedł do mnie i pocałował mnie w usta,byłam zszokowana i zawstydzona,wyszłam...czuję się okropnie,niechcę jutro wracać do pracy,zaczęłam zastanawiać się czy przez cały ten czas nie traktował mnie tylko jako miłą,pracowitą dziewczynę,boję się o nasze relacje...i o posadę błagam pomóżcie mi...

Z jednej strony zachowanie przełożonego jest ewidentnym przekroczeniem relacji służbowych lub koleżeńskich. Z drugiej strony, na podstawie opisu nie mogę stwierdzić, na ile intymność Waszej relacji zmotywowała go do takiego kroku. Wiele relacji uczuciowych rozwija się w miejscu pracy, dlatego istotna jest umiejętność jasnego stawiania granic w tego typu kontaktach. Jeżeli Wasze dotychczasowe relacje były przyjacielskie, proponuję z tego skorzystać i spróbować przeprowadzić uczciwą, otwartą rozmowę, spróbować wytłumaczyć sobie wzajemnie sytuację, która miała miejsce. Jeśli jednak ze względu na motywy osobiste negatywnie zmieni się traktowanie Pani przez pracodawcę, pojawią się próby zwolnienia lub wymuszenia dalszych kontaktów intymnych – należy traktować to jako mobbing, który jest czynem karalnym. W tej sytuacji należy skorzystać z możliwości ochrony prawnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 27-12-2010, 16:42
lalakosi lalakosi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 26
Domyślnie

szczera rozmowa i zaznaczenie z Twojej strony, że sobie takich relacji nie życzysz. Czasem jesteśmy za mało zdecydowane, bo nie chcemy ranić czyichś uczuć, ale tu sprawę trzeba postawić jasno. Jeśli Twój przełożony zrozumie i Cię przeprosi, zachowuj się już normalnie. W końcu każdemu się może zdarzyć chwila słabości... Przy czym ze zwierzeniami bym się już wstrzymała. Nie ma co kusić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 09-04-2014, 23:45
helico helico jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Miasto: kraków
Posty: 2
Domyślnie

Praca to praca, tego się trzymajmy. Trochę szacunku, trochę dystansu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.