menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 02-06-2011, 21:06
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Ach ja juz nic nie napiszę, bo mi wlosy dęba staja na glowie. Chociaż opisze swoja sprawę lekarska-zadzwoniołam do lekarki która spierniczyla dgn mojej wnuczki- wiecie co uslyszałam- "gdybym ja miala taka córkę( bo córka dosc dochodziła sie o przwidlowe dgn)to zakopałabym ja 20 m pod ziemią" na moja skarge do izb lekarskich usłyszalam, ze lekarka- wg uczciwych kolegow i kolezanek- nigdy takich slow nie wypowiedziala.ja byłam agresywna i chamska- a sprawa dotyczyla solidnego zbadania wnuczki- zreszta choroba skonczyła sie w Prokocimiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 02-06-2011, 23:07
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 233
Domyślnie

Niestety,masz rację Elu. Dominuje buta i niemal chamstwo.
Jeśli chodzi o mój region, wspominałam już że towarzystwo lekarskie jest skoligacone,spokrewnione ze sobą , trzęsą wszystkim całe klany rodzinne, nawet mają udziały w aptekach.W przychodniach przyjmują krótko na ubezpiecznie, resztę prywatnie-korzystając przy tym ze wszystkich urządzeń i wyposażenia. A więc właściwie już sami się sprywatyzowali. Tylko mnie i wiele ,wiele osób po prostu na takie leczenie nie stać.
No więc czekamy w długich kolejkach na kilkuminutową wizytę.Aby zbyć.
A jeśli już się uda załapać na takie leczenie jak teraz miałam, to właśnie
stworzono takie warunki żeby chyba zniechęcić. Sugerowała mi wspaniała lekarka która dała mi to skierowanie, abym najpierw poszła do p.ordynator prywatnie.Nie zrozumiałam dlaczego, skoro udało mi się zapisać na termin.
Teraz już wiem. Ale i tak nie pójdę, bo po prostu nie umiałabym rozmawiać,pomijając względy finansowe.
Muszę tylko coś zrobić,choć nie wiem jak , żeby zmienić wyznaczony termin i koniecznie prosić o inny pokój, tak jak miałam podczas pierwszego pobytu.
Drugi raz podobnego koszmaru nie zniosę.Nabawiłam się lęków,nie mogę zasnąć,ciągle te hałasy i straszne obrazy mam przed oczami.
Ciężko przezyłam umieranie mamy. Teraz to wraca.
Nieraz rodzice namawiali mnie do zawodu pielęgniarki, wiedziałam że się do tego nie nadaję. Potrzebne są osobowości silne, ale i szlachetne, dobre.
Jest niestety w większości inaczej.
Co do skargi jeszcze;
U mnie dyrektor NFOZ jest lekarz- b.kierownik przychodni.
I tak jak wspomniałam, cokolwiek się dzieje, to jest to nakręcane po prostu.
To lekarzom zależy na prywatyzacji, bo przecież na pewno nie uboższej części społeczeństwa. My -renciści,emeryci przegramy na tym.

Czeka mnie znów koszmarna noc, z lękami, ale tez i strasznym bólem nóg na który nic mi nie poradzono ani nie zdiagnozowano.
Dobranoc.Spokojnej nocy wszystkim.
__________________
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”Mały Książę
http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 02-06-2011, 23:18
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Babcielu, skarga lekarza na drugiego kolege lekarza - ciezka sprawa. Zdarza mi sie, ze mam zastrzezenie do lekarza, wtedy delikatnie mu "wtykam," ze mam mezusia, corke, synow, ziecia lekarzy - czasami dziala czasami nie. Ot, tak to jest. Ale z reguly sa bardziej uwazajacy.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 02-06-2011, 23:34
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Marbello- chodzilo o dziecko- tu nie ma kolega-lekarz- ma byc odpowiedzialny fachura.A młodzi nie maja pokory wobec medycyny za grosz
Viki- prywatyzacja szpitali jest jedyna metoda uzdrowienia chorej(bardzo) słuzby zdrowia.
Z tym nepotyzmem troche przesadzilas- nie jest znowu to az taki duzy problem- chyba ,ze sa miejscowosci gdzie rzadza klany rodzinne- ja się z tym nie spotkalam- a dosyc dlugo w tej sluzbie "slużę"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 11-06-2011, 16:28
waserx waserx jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Zielona
Posty: 41
Domyślnie pielęgniarki

atmosfera w szpitalach zależy od personelu. To pielęgniarki często nie szanują tego że inni śpią, nie potrafią powiedzieć dziękuję czy przepraszam. Lekarze są jeszcze gorsi, traktują pacjentów jak śmieci, z wielką łaską przyjmują. Trzeba dać w łapę albo narobić szumu by być lepiej traktowanym.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dobre Wieści nutaDo Różności 1258 09-02-2024 21:39
Poproszę o dobre rady. renet Profilaktyka i zdrowy styl życia 33 04-05-2010 19:20
Kalorie – dobre czy złe? - komentarze bronczyk Ogólny 1 03-10-2009 22:27
Dobre WieŚci nutaDo Różności - wątki archiwalne 510 23-01-2009 13:41
Dobre radio internetowe krystynas53 Różności - wątki archiwalne 3 04-10-2008 00:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.