menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-03-2014, 22:31
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie Atomowe zagrożenie dla Polski,Europy i Świata płynące z Ukrainy


Napisałem post w temacie " Czy po 7 lutego na Ukrainie zacznie się wojna?" ale sadzę, że to jest temat tak poważny, że aż prosi się o odrębny tytuł.
Pozwolę sobie wkleić część mojego postu #108 z tamtego tytułu przepraszając, że zwracam się do pluto37, kpiarza i żartownika w poważnych sprawach. Oto część tego postu : "Ale powiedz mi pluto37 co sądzisz o takim zagrożeniu płynącym z tej faszystowsko-banderowskiej Ukrainy jak istniejące i czynne na jej terytorium 4 atomowe elektrownie : Chmielnicka-2 atomowe bloki ; Rówieńska -4 atomowe bloki ; Południowo-Ukraińska -3 atomowe bloki i Zaporożska - 6 atomowych bloków. Do tej pory, elektrownie były ochraniane przez BERKUT, który jak wiadomo został rozwiązany a ich miejsce zajęli banderowscy szturmowcy tacy jak były ochroniarz Doku Umarowa (wiadomo kto to-czeczeński terrorysta) Saszko Biłyj. Czy przechwycenie i szantaż tymi elektrowniami całego świata jest możliwy? Ja sadzę, że tak a jak Ty pluto37 sadzisz? Mamy się czego obawiać czy też nie? Czy Obama i Kerry nas i Europę ochronią? A co z odpadami ? Wiele jest pytań a żadnej odpowiedzi na to nie słyszałem i nikt nawet tego zagrożenia nie dostrzega a ono istnieje i to poważnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-03-2014, 23:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał wibi
Napisałem post w temacie " Czy po 7 lutego na Ukrainie zacznie się wojna?" ale sadzę, że to jest temat tak poważny, że aż prosi się o odrębny tytuł.
Pozwolę sobie wkleić część mojego postu #108 z tamtego tytułu przepraszając, że zwracam się do pluto37, kpiarza i żartownika w poważnych sprawach. Oto część tego postu : "Ale powiedz mi pluto37 co sądzisz o takim zagrożeniu płynącym z tej faszystowsko-banderowskiej Ukrainy jak istniejące i czynne na jej terytorium 4 atomowe elektrownie : Chmielnicka-2 atomowe bloki ; Rówieńska -4 atomowe bloki ; Południowo-Ukraińska -3 atomowe bloki i Zaporożska - 6 atomowych bloków. Do tej pory, elektrownie były ochraniane przez BERKUT, który jak wiadomo został rozwiązany a ich miejsce zajęli banderowscy szturmowcy tacy jak były ochroniarz Doku Umarowa (wiadomo kto to-czeczeński terrorysta) Saszko Biłyj. Czy przechwycenie i szantaż tymi elektrowniami całego świata jest możliwy? Ja sadzę, że tak a jak Ty pluto37 sadzisz? Mamy się czego obawiać czy też nie? Czy Obama i Kerry nas i Europę ochronią? A co z odpadami ? Wiele jest pytań a żadnej odpowiedzi na to nie słyszałem i nikt nawet tego zagrożenia nie dostrzega a ono istnieje i to poważnie.

wibi! Wszystko jest możliwe, a jedno jest pewne. A mianowicie to, że wszyscy jak na tym forum jesteśmy w jakims momencie zaliczymy bramę na Statione Termini i czy to będzie przy okazji atomowych elektrowni opanowanych przez terrorystów, czy jakieś sieroty po Banderze, czy w wyniku wybuchu kuchenki gazowej, albo po spotkaniu z wyścigową syrenką na przejściu dla pieszych to w gruncie rzeczy wsjo ryba.
Jak bedziesz miał pecha to dostaniesz finalnej sraczki po spożyciu płatków owsianych albo kogla-mogla.
Innymi słowy "Co napisane to napisane" i żebys codziennie napełniał niewymowne tym co powoduje strach, to i tak musisz czekać na swoje miejsce w kolejce.
Leciwe chłopisko zdaje się, że jesteś. Komuna Cie nie wykończyła w kopalni, 25-lecie III RP też nie, to co Ci zależy, czy na finał żywota niespodziankę sprawi Ci jakis Czeczen Umarow, Iwan Bułatow, czy inny Dymitr Samozwaniec? I tak -jak wszyscy- masz bilet w jedna stronę, a przeżyłeś tyle lat w ciekawych czasach, to czego się boisz? W końcu jest wiosna, zaraz zakwitna krzewy i drzewa....Ciesz sie z tego co masz, bo jutro....możesz mieć mniej! I tak jutro to pierwszy dzień z reszty Twojego żywota.
Amen!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 08:12
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Na szczęście tylko 5% wiatrów jest ze wschodu.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 09:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Na szczęście tylko 5% wiatrów jest ze wschodu.
Cholera!Czyżbyś sugerował, że jak mocniej powieje to nam się wibi przeziębi na amen?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 10:03
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Cholera!Czyżbyś sugerował, że jak mocniej powieje to nam się wibi przeziębi na amen?
Nawdycha się radiacji. I będzie musiał pić "jod 23"
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 10:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Nawdycha się radiacji. I będzie musiał pić "jod 23"

A nie lepszy byłby płyn z yugola?
Podobno lepiej robi na powstrzymanie skutków zestrachu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 14:07
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Kiedyś władcy,królowie,cesarze mieli swoich nadwornych "błaznów". Nie wiem jaki "władca" wysłał Ciebie na ten portal, który w sumie nie jest jakimś "opiniotwórczym" a raczej peryferyjnym, a już w dziale "Polityka" uczestniczy w nim zaledwie parę osób.Co ciekawe, żaden temat nie obejdzie się bez Twojego "złośliwego" komentarza mającego na celu "wkładanie kija w szprychy" tak aby dyskusja nie mogła się rozwinąć lub sprowadziła się do nic nie znaczących (dla dyskutantów) żartów i bagatelizowaniu całkiem poważnych problemów.Co bardziej ciekawe to to, że Ty będąc już parę lat na forum, do tej pory (prócz "nabicia") wielu nic nie znaczących postów nie założyłeś nawet jednego TEMATU wartego jakiejkolwiek dyskusji,tylko złośliwości i pseudo mądrości a to świadczy dobitnie o roli jaką Ci na tym forum zlecono i pewnie nieźle płacą.Mam nadzieję, że inni użytkownicy już zdążyli przyzwyczaić się do Twoich zachowań i mam również nadzieję, że przestaną czytać to co piszesz gdyż nie dość, że głupie to na dodatek nie na temat.Oczywiście zdaję sobie sprawę, że moderator usunie mój post ale temu się nie dziwię,po prostu chodzi o tzw.poprawność polityczną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 16:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

wibi!
Teraz to już zupełnie nie wiem o co Ci biega.
Może to ten strach wywołuje takie reakcje termiczne. Wyimaginowane prądki z przewidywanego wybuchu, albo co? nie wiem.
A co do reszty, to
najpierw wywołujesz mnie do tablicy z odpowiednim komentarzem, a potem masz dziwne pretensje, ze zgodnie z Twoimi sugestiami Ci odpowiadam w adekwatnym do życzeń tonie.
I wibi!
Uśmiechnij się!
Nawet nieboszczyk trafiony prądkiem czarnobylskim ładniej na katafalku wygląda z uśmiechem na licu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 18:13
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Nawdycha się radiacji. I będzie musiał pić "jod 23"
Poprawię, bo jod 131 jest wyjątkowo paskudnym izotopem chociaż półrozpad trawa tylko 7 dni to siła promieniowania jest ogromna. Ale pewnie chodziło o J23, Hans Kloss ma się, z tego co wiem, wyśmienicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 18:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Poprawię, bo jod 131 jest wyjątkowo paskudnym izotopem chociaż półrozpad trawa tylko 7 dni to siła promieniowania jest ogromna. Ale pewnie chodziło o J23, Hans Kloss ma się, z tego co wiem, wyśmienicie.

Koalo! Wsio ryba co degustujesz.
Byle poniewierało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 18:39
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Koalo! Wsio ryba co degustujesz.
Byle poniewierało
Poniewiera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 18:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Poniewiera
I tak być powinno, bo czyż nie dlatego Lechu skakał przez płot odbijając sie od pleców tych dwóch co to oboje wiemy które były
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 18:51
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I tak być powinno, bo czyż nie dlatego Lechu skakał przez płot odbijając sie od pleców tych dwóch co to oboje wiemy które były
A widzisz to pewnie dlatego już nie urośli, plecki zostały zgięte
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 06-03-2014, 20:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
A widzisz to pewnie dlatego już nie urośli, plecki zostały zgięte

czy sugerujesz, że to skutek Czarnobyla, czy nadmiaru płynu z yugola?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 21-02-2015, 23:28
kalinaa kalinaa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Mazury
Posty: 27
Domyślnie Na forach.

Na forum o klikaniu w linki ktoś napisał, oczywiście w agresywnym tonie, jaka wspaniała tu społeczność, jacy życzliwi seniorzy, jak sobie pomagają.

A wystarczy poczytać fora. Nie chcę brać w tym udziału, nie chcę by ktoś obrzucał mnie wyzwiskami tylko dlatego, że mam inne zdanie niż on, ona. Nie chcę tak się przerzucać , kto kogo ugodzi dotkliwiej, boleśniej i jak zapewne mu się wydaje -dowcipniej, żeby tak drwić i wyzywać od Żydów , komunistów ( forum Jak rozgrabiono Polskę. Już zamknięte)

I to kto -seniorzy a więc ludzie, którzy pierwszą młodość i drugą młodość mają już dawno za sobą. ( jak mówił ten...no ten...Andrus. Powinni być mądrzejsi choćby mądrością życiową, rozważniejsi.

Ja dziękuję za takie towarzystwo. Ci nieliczni kulturalni userzy , których wpisy widziałam będą wiedzieli, że nie o nich mówię. Nie mówię też o licznej rzeszy seniorów, którzy nie udzielają się na forach, być może z tego samego powodu.

Przepraszam wibi, że na Twoim forum piszę ale ja swojego nie mam a wiem że nawet jeśli uznasz , że to nie jest właściwe miejsce, to napiszesz to w sposób kulturalny i nieobraźliwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 22-02-2015, 11:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał wibi
Kiedyś władcy,królowie,cesarze mieli swoich nadwornych "błaznów". Nie wiem jaki "władca" wysłał Ciebie na ten portal, który w sumie nie jest jakimś "opiniotwórczym" a raczej peryferyjnym, a już w dziale "Polityka" uczestniczy w nim zaledwie parę osób.Co ciekawe, żaden temat nie obejdzie się bez Twojego "złośliwego" komentarza mającego na celu "wkładanie kija w szprychy" tak aby dyskusja nie mogła się rozwinąć lub sprowadziła się do nic nie znaczących (dla dyskutantów) żartów i bagatelizowaniu całkiem poważnych problemów.Co bardziej ciekawe to to, że Ty będąc już parę lat na forum, do tej pory (prócz "nabicia") wielu nic nie znaczących postów nie założyłeś nawet jednego TEMATU wartego jakiejkolwiek dyskusji,tylko złośliwości i pseudo mądrości a to świadczy dobitnie o roli jaką Ci na tym forum zlecono i pewnie nieźle płacą.Mam nadzieję, że inni użytkownicy już zdążyli przyzwyczaić się do Twoich zachowań i mam również nadzieję, że przestaną czytać to co piszesz gdyż nie dość, że głupie to na dodatek nie na temat.Oczywiście zdaję sobie sprawę, że moderator usunie mój post ale temu się nie dziwię,po prostu chodzi o tzw.poprawność polityczną.


Jak możesz zauważyć, moderacja choć ślepa jak Temida,
niekiedy wykazuje czujność.
User dostał nauczkę.

A Tobie przybyła admiratorka, dość nieoczekiwanie dla niektórych. I dobrze, tak być powinno, tym bardziej, że Twoje poglądy choć dla mnie niestrawne,
są podane w sposób nieosiągalny dla wielu tu osób i osóbek.

Temat padł przez najazd głupawych komentarzy,
ale myślę, że czas go odświeżyć.
Bo chyba to zagrożenie jest bliższe niż kiedykolwiek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Hałas - cywilizacyjne zagrożenie - komentarze 31.174.209.xxx Ogólny 0 13-10-2012 14:11
Depresja plagą Europy - komentarze 89.72.77.xxx Ogólny 1 10-09-2011 14:42
Polacy!Jestesmy mistrzami Europy!!! Rozia Różności - wątki archiwalne 12 15-09-2009 16:16
Nie jedną, a dwie elektrownie atomowe wybuduje rząd Donalda Tuska. z centrum Polityka - wątki archiwalne 372 24-05-2009 12:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.