menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-03-2011, 15:49
zosiaazk zosiaazk jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Kraków
Posty: 1
Uśmiech Dam mieszkanie i dopłacę - za opiekę

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę   Miejscowość: Piastów koło Warszawy   Ogłoszenie aktualne do dnia: bez terminu   

Witam ofertę kieruję dla osoby samotnej, bez zobowiązań która chcę coś zmienić w swoim życiu...a nie bardzo ma możliwości, bo albo nie ma pracy...albo jest samotna...mieszka w małej miejscowości gdzie trudno o pracę lub studia zaoczne czy naukę...albo wreszcie dla osoby starszej i samotnej o małej emeryturze lub rencie, która jest jeszcze na tyle sprawna, aby ugotować obiad, zrobić zakupy i posprzątać w domu...i po oprostu być z moja 90-cięcio letnią Matką.
Moja 90-cio letnia Mama jest w pełni sprawna intelektualnie, natomiast fizycznie, bardzo słaba (ale czynności sanitarne wykonuje oczywiście sama). Trzeba zrobić jej zakupy, ugotować jedzenie i posprzątać na bieżąco mieszkanie. No a ponadto ma sie czas wolny...zatem można uczyć się na studiach dziennych lub wieczorowych, pracować czy oddawać się innym ulubionym zajęciom.
Mama mieszka w Piastowie koło Warszawy (w linii prostej do pałacu kultury jest 11 km) gdzie przed jej domem zlokalizowany jest przystanek autobusu miejskiego komunikacji MPK warszawskiej. Zatem jest to prawie jakby Warszawa, gdzie możliwości nauki czy pracy są znaczne. Mam tu na myśli kogoś z rejonów polski o dużym bezrobociu, (np. wschodnie regiony Polski) dala kogo przyjazd i mieszkanie w rejonie Warszawy stanowiłoby rozwiązanie problemu. Mama mieszka w mieszkaniu 2- pokojowym, zatem w zamian za wymienioną opiekę oferuję zamieszkanie (bez opłat) w jednym z pokoi oraz miesięczną zapłatę w wysokości 500 zl.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną: Krystyna, mail: kurbiel-krakow@wp.pl , tel. 602 624 829 (zadzwoń na chwilkę, ja oddzwonię )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 12-11-2011, 23:44
justi11_89 justi11_89 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: RADOM
Posty: 3
Domyślnie

WITAM SERDECZNIE. MAM NA IMIĘ JUSTYNA (22 LATA), WRAZ Z NARZECZONYM (25 LAT) POSZUKUJEMY MIESZKANIA/ DOMU W ZAMIAN ZA OPIEKĘ NAD OSOBĄ STARSZĄ/SAMOTNĄ NIE MAJĄCA BLISKICH LUB MOŻLIWOŚCI ABY KTOŚ Z RODZINY MÓGŁ SIĘ NIĄ ZAJĄĆ. NARZECZONY JEST Z ZAWODU RATOWNIKIEM MEDYCZNYM I PRACUJE W STOŁECZNYM POGOTOWIU RATUNKOWYM W WARSZAWIE. JA NATOMIAST BĘDĘ JUŻ W CZERWCU DYPLOMOWANĄ PIELĘGNIARKĄ I RÓWNIEŻ CHCĘ PRACOWAĆ W STOLICY. NIE ZBYT PRZYJEMNA SYTUACJA MATERIALNA NIE POZWALA NAM NA WYNAJEM MIESZKANIA W WARSZAWIE. MIESZKAMY AŻ 100 km OD GRANIC MIASTA I CODZIENNY DOJAZD DO PRACY JEST NA PRAWDĘ UDRĘKĄ. W PRZYSZŁYM ROKU CHCEMY SIĘ POBRAĆ I STĄD TEŻ TO OGŁOSZENIE. PRACA W WIĘKSZYM MIEŚCIE DAJE MOŻLIWOŚCI NA REALIZOWANIE SIĘ W ŻYCIU ZAWODOWYM I ODŁOŻENIE SUMY NA POTRZEBY WESELA. DO NASZYCH CZYNNOŚCI MOŻE NALEŻEĆ DOSŁOWNIE WSZYSTKO! OD ROBIENIA PRANIA PO WSPÓLNE SPĘDZANIE CZASU WOLNEGO NA ŚWIEŻYM POWIETRZU CZY TEŻ PRZYRZĄDZANIE POSIŁKÓW. PONADTO, DZIĘKI NASZYM UMIEJĘTNOŚCIOM ZAWODOWYM OFERUJEMY OPIEKĘ TAKŻE ZDROWOTNĄ O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY. W WIEKU STARCZYM CZĘSTO TAKIE OSOBY DO POMOCY SĄ ZATRUDNIANE, MY TO WŁAŚNIE OFERUJEMY W ZAMIAN ZA MIESZKANIE. MIMO TAK MŁODEGO WIEKU JESTEŚMY NAPRAWDĘ DOJRZALI I DECYZJĘ JAKĄ CHCEMY PODJĄĆ W ZWIĄZKU Z TYM OGŁOSZENIEM JEST W 100% PRZEMYŚLANA. JESTEŚMY SPOKOJNĄ I GODNĄ ZAUFANIA PARĄ. JEŻELI MASZ JAKIEŚ PYTANIA, ODPOWIEMY NA KAŻDE. JESTEŚMY UGODOWYMI LUDŹMI, TAKŻE MYŚLĘ ŻE NIE BĘDZIE PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z UZGODNIENIEM SZCZEGÓŁÓW. JEŚLI JESTEŚ WŁAŚNIE TAKĄ OSOBĄ, JEŚLI MASZ KOGOŚ TAKIEGO W RODZINIE, JEŚLI KTOŚ W TWOIM OTOCZENIU TAKI SIĘ ZNAJDUJE...POMÓŻ JEJ. A DZIĘKI TEMU POMOŻESZ RÓWNIEŻ I NAM. BĘDZIEMY NIE TYLKO MY WDZIĘCZNI ALE I TA OSOBA, KTÓRA WRESZCIE ODNALAZŁA RESZTKI SENSU ŻYCIA I JUŻ NIE BĘDZIE ZDANA TYLKO NA SIEBIE. OGŁOSZENIE JEST KIEROWANE WYŁĄCZNIE DO MIASTA WARSZAWA.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 12-11-2011, 23:58
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Gaduła

Napisałaś takim Drukiem cieńkim,że ja ślepa Ana-nie umiałam tego rozszyfrować.
Miła Pani pisz,że zależy Wam na mieszkaniu a sporadycznie starej diablicy coś załatwicie,-jak będziecie mieli czas????


Mieliśmy tutaj dużo ofert,pomoc???? ZZZZZ-----za mieszkaniem i super opieką do końca starości.ale nikt nie zastanowi się nad tym co POTEM?????


Człowiek zdający DOM-lub Notarialnie Mieszkanie jest uzależniony od osób którym to oddaje.
Każdy jest słodki i święty a potem wyłazi z nich to żmijowate nastawienie.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 20:46
justi11_89 justi11_89 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: RADOM
Posty: 3
Uśmiech

wystarczy założyć okularki a lepiej będzie się widziało ;p w odpowiedzi na Twoje nurtujące pytania: gdybyśmy nie przemyśleli swojej decyzji podjęcia się takiej odpowiedzialności, nie dawalibyśmy ogłoszeń tego charakteru. Szczegóły tej oto że 'pracy' jeśli tak to można będzie nazwać, omówione zostaną z właścicielami/mieszkańcami mieszkania. Także chyba nie muszę omawiać tego na forum. Każdy ma swoje odmienne oczekiwania od drugiej strony, zarówno potrzebujący jak i dający coś od siebie. Potrafimy rozwiać każde wątpliwości, odpowiedzieć na każde pytanie..oczywiście tylko tych zainteresowanych Naszą ofertą. Wystarczająco dużo napisane, by nie wzbudzało kontrowersyjnych odczuć pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-10-2012, 09:44
zwierzak75 zwierzak75 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: M. st. Warszawa
Posty: 8
Domyślnie

Wiatm
Mam na imie Magdalena wraz z narzeczonym Sławkiem i synkiem Remikiem mamy dość ciężką sytuacje ja siedze w domu wraz z dzieckiem a na utrzymanie pracuje tylko sławek. JESTESMY OSOBAMI NIESAMOWICIE CIERPLIWYMI I PRACOWITYMI
mieszkamy wraz z moimi rodzicami (zajmujemy pokoik o wielkości 6mkw)
W zwiazku z nasza sytuacja chetnie zaopiekujemy sie osoba starsza lub schorowana w zamian za przepisanie domu lub mieszkania na naszego synka
chcemu zapewnic dziecku dobre warunki zycia ale niestac nas na kredyt
przejmiemy wszystkie obowiazki - pranie sprzatanie gotowanie zakupy prace ogrodowe i cala reszte
OKOLICE RZESZOWA, NISKA, STALOWJ WOLI, JAROSŁAWIA ITD

SERDECZNIE POZDRAWIAMY
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
mieszkanie za opiekę agnieszka1 Praca, wolontariat 66 27-11-2016 02:24
mieszkanie za opiekę mamuśka Praca, wolontariat 1 20-10-2012 09:50
Mieszkanie w zamian za opiekę akiszu Praca, wolontariat 4 20-10-2012 09:49
mieszkanie i wynagrodzenie za opiekę dariusz Praca, wolontariat 2 05-08-2009 19:33

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.