menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-12-2013, 12:55
elzbietab44 elzbietab44 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Rybnik
Posty: 61
Post Dieta w dnie moczanowej. Czego unikać? - komentarze


Komentarz do artykułu: Dieta w dnie moczanowej. Czego unikać?
--------------------
Nadciśnienie,osteoporoza,cholesterol,dna o innych chorobach nie mówiąc.(Ciągle coś łykać i wzbogacać producentów farmaceutyków)A kto podniesie nasze emerytury żeby nas było stać na te trucizny..Nikt nie pisze jakie są korelacje między tymi wszystkimi lekami.(w wieku 70,80.90 lat trzeba by było brać wcszystko.Pytanie do lekarza czy farmaceuty??????? Mój lekarz przepisuje i poleca lek aktualnego dystrybutora firmy farmaceutycznej. Badania podstawowe jak i specjalistyczne robię zawsze prywatnie,.Nawet przy odchyleniach od normy nie zlecił nigdy rzadnych kontroli ,ale lek pisze.W ciągu 10 lat przy przepisywaniu leku na cholesterol nigdy nie zlecił rzadnych badań.( mogłabym itd,itd)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-12-2013, 00:46
~gość: 82.33.9.xxx's Avatar
~gość: 82.33.9.xxx
 
Posty: n/a
Post

zgadzam sie z Pania elzbietab44 co do lekow i ich przepisywania przez tych matolow , mam 33 lata i problemy z kregoslupem i stawami zrobili mi badania krew i wyszlo ze mam podwyszony poziom kwasu moczowego w krwi odrazu stwierdzil ze mam dne zadnych innych badan przepisal mi lekki po dwuch dniach z lozka wstac nie moglem tak mnie bolaly wszystkie stawy zyly i watroba myslalem ze umre odstawilem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.