menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 13-11-2013, 18:16
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

Oczywiście, że strój musi mieć płeć. Wynika to z naszej wielowiekowej tradycji. Facet w leginsach zawsze będzie wyglądał kiepsko podobnie jak kobieta w garniturze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 13-11-2013, 18:28
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Niektóre kobiety w legginsach też fatalnie wyglądają, tylko nie ma im kto tego powiedzieć.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 13-11-2013, 23:36
Bizarek Bizarek jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: warszawa
Posty: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał adka
Oczywiście, że strój musi mieć płeć. Wynika to z naszej wielowiekowej tradycji. Facet w leginsach zawsze będzie wyglądał kiepsko podobnie jak kobieta w garniturze
===================
Jakos nie zauważyłem jak czasami bywam na miescie że istoty cienkie w talii poruszające się z gracją i z powabnym makijażem nosiłyby inne stroje niż męskie lub stylizowane na męskie. Już się cieszyłem, że mężczyźni tak kusząco wyglądaja, ale wyprowadzono mnie z błędu. Ponoć od czasu nowoczesnych latarni gazowych spodnie, krawat i marynarka tudzież kapelusz z rondkiem to typowy strój kobiecy. Cóż facet zawsze musi przypominać orangutana albo inną człekopodobne stworzenie. Takie życie, takie życie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 06:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 622
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bizarek
....... Zakazu spódniczek nie było a więc wszyscy bez względu na wiek, ubrali do pracy spódniczki i żart z pracodawcy na 24 fajerki. Żart spotkał się z powszechną życzliwością nie tylko w Szwecji.
Od czasu kiedy szwedzkie chłopaki zażartowały upłynęło wystarczająco dużo czasu, żeby żart mógł stać się ....ciałem

A jak juz -śmy som przy zakazach. I różnych takich. to zobacz ile rzeczy wymieniłeś po użyciu zwrotu "nie toleruję" w swoich ostatnich postach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 10:08
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jakie to szczęście, że pamiętam inne forum i innych ludzi.
Czy teraz to byłoby możliwe?

http://www.klub.senior.pl/ogolny/t-z...tarze-757.html

Ja też pamiętam inne forum...Wątek o jelitach i rozwolnieniu był najlepszy..!!(ubaw po pachy). Ale jeśli usunięty wątek o spódnicach dla panów miał być w stylu humorystycznym, to nie powinien być w dziale "Społeczeństwo" lecz w dziale rozrywkowym.
Po tym co tam zobaczyłam, (i tu również widzę)... uznałam że wyśmiewa się kogoś tylko za to, że nie pasuje do szufladek. A to już dyskryminacja..!
Wątku nie ma, a jeśli TU sytuacja się powtórzy, to uznam Bizarka za Trolla a nie za kogoś, kto czuje się WOLNY... i temu wątkowi też łeb ukręcę.
I nie widzę powodu, aby nad tym dalej dyskutować. Amen...!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 10:14
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Nie przy tym moderatorze. Gdyby chodziło o gołego księdza to tak. Wtedy wszelkie mity obalone. http://www.wiocha.pl/1016571,Lalki-w-ciazy
Jeszcze jeden taki wpis, a wszystkie twoje posty, które uznam za niewłaściwe, wywalę w kosmos... ! Może to cię nauczy konfliktowy ludziku, że nie jesteś tu na uprzywilejowanej pozycji.!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 10:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
Ja też pamiętam inne forum...Wątek o jelitach i rozwolnieniu był najlepszy..!!(ubaw po pachy). Ale jeśli usunięty wątek o spódnicach dla panów miał być w stylu humorystycznym, to nie powinien być w dziale "Społeczeństwo" lecz w dziale rozrywkowym.
Po tym co tam zobaczyłam, (i tu również widzę)... uznałam że wyśmiewa się kogoś tylko za to, że nie pasuje do szufladek. A to już dyskryminacja..!
Wątku nie ma, a jeśli TU sytuacja się powtórzy, to uznam Bizarka za Trolla a nie za kogoś, kto czuje się WOLNY... i temu wątkowi też łeb ukręcę.
I nie widzę powodu, aby nad tym dalej dyskutować. Amen...!


Bogda wszystko OK. Tak mi się zatęskniło, bo przez moment myślałam, że może....kufa?
Przez moment.
Obie wiemy, że to se ne vrati, a moderacja nie ma tu nic do rzeczy. Ludzie ...ot co! inni.

ps. jelita były wspaniałe. Mario, gdzieś ty, gdzie?
Uciekam z wątku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 13:09
Bizarek Bizarek jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: warszawa
Posty: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Od czasu kiedy szwedzkie chłopaki zażartowały upłynęło wystarczająco dużo czasu, żeby żart mógł stać się ....ciałem

A jak juz -śmy som przy zakazach. I różnych takich. to zobacz ile rzeczy wymieniłeś po użyciu zwrotu "nie toleruję" w swoich ostatnich postach
====================
Tak jak wilu normalnych ludzi podlegam podobnym ograniczeniom własnej tolerancji na innosć lub na poczucie inne estetyki. Ważne aby moja nietolerancja ograniczala się do własnego odczuwania a nie żądania zmiany zachowania przez innych, chyba że to zachowanie narusza moją wolnosć lub przynosi ewidentną szkodę bezbronnym. Mam prawo mieć inne kryteria estetyczne ale nie mogę zmuszac do ich przyjęcia przez ogół. W tym znaczeniu nie toleruję ale to nie znaczy że zabraniam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 13:39
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Teraz już zgłupiałem, czy kecka czy portki lepsze i bardziej seksowne i poręczne do pracy i seksu. Musiało być burzowo skoro trawa tak krótko wypalona. Jedno wiem na pewno przez to forum stałem się rasistą.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 14:41
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Rolleyes Kwiaty chyba nikogo nie zdeprawują

[IMG][/IMG]
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 15:28
Bizarek Bizarek jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: warszawa
Posty: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
Ja Ale jeśli usunięty wątek o spódnicach dla panów miał być w stylu humorystycznym, to nie powinien być w dziale "Społeczeństwo" lecz w dziale rozrywkowym.
Wątku nie ma, a jeśli TU sytuacja się powtórzy, to uznam Bizarka za Trolla a nie za kogoś, kto czuje się WOLNY... i temu wątkowi też łeb ukręcę.
I nie widzę powodu, aby nad tym dalej dyskutować. Amen...!
========
U..UU...u---
Wątek o granicach w prawie do wyboru ubioru egzemplifikowany spódnicami dla panów był wywołany przeze mnie jako wątek w dzidzinie granic wolnsoci osobistych. Oczywiscie Moderator ma mozliwosc banowania wszystkiego co mu nie pasuje, co najwyzej z wolnego forum zrobi trybunę w postaci tuby monopolki. Istotnie nie czuję się wolny, co więcej uważam, że zupoełna wolnoć nie istnieje dlatego rozmawiam o granicach wolnosci a nie o wolnsoci bezwzględnej. Jednym z takich ograniczeń wolnosci jest nieuzasadniona cenzura, która nie wiadomo czemu służy. Zawsze można znaleźć inną wyspę o mniejszych ograniczeniach. O ile ktos ma czas to może stworzyć sobie swoją wyspę i tam być prawodawcą. Nie chcę być niechcianym gosciem i nie mam zamiaru polemizować z kim kolwiek kto chciałby mi ograniczyć prawo do wypowiadania poglądów o ile nie przekraczam dobrych obyczajów.
Uznaję prawo do nazywania mnie gnomem Trollem albo w każdy inny sposob o ile ktokolwiek robi to z przekonania a nie z chęci poniżenia. Jak poprawi to komukolwiek nastrój to tylko pożytek z tego i przydatek zdrowia. Usmiechnij się, słońce choć za chmurą to zgasić się łatwo nie da. Następne moje odwiedziny jak znajdę chwilę czasu. Do zobaczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 19:39
Bizarek Bizarek jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: warszawa
Posty: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
[IMG][/IMG]
=========
Może i nie zdeprawują, ale ten wieniec wygląda mi na wieniec który się składa w miejscu wiecznego spoczynku, osobie z którą już nie można inaczej porozmawiać na skutek okolicznosci. Pax in secula seculorum. Amen
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 20:02
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie


Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 20:39
Bizarek Bizarek jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: warszawa
Posty: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał Doc

===============
Zebym się nie wiem jak natężał, żebym się nie wiem jak naprężał tego głazu nie zdołam ruszyć, poddaję się chyba, że dostanę punkt podparcia i odpowiednio silne ramię dźwigni.

Uff...
Może przyjdzie po mnie jakis inny mocarz i podoła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 20:41
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał Bizarek
=========
Może i nie zdeprawują, ale ten wieniec wygląda mi na wieniec który się składa w miejscu wiecznego spoczynku, osobie z którą już nie można inaczej porozmawiać na skutek okolicznosci. Pax in secula seculorum. Amen
Bizarku, mam do Ciebie pytanie.
Otwartym tekstem je zadam, Ty odpowiesz lub nie wedle uznania.
Otóż chcę Cię zapytać, czy ja na tym wątku jak i poprzednim zlikwidowanym,przyznaję, robiąc sobie żarty z tematu i nie traktując go poważnie, gdyż być może błędnie odczytałam Twoje intencje, obraziłam Ciebie,dotknęłam,poczułeś się przeze mnie dyskryminowany?

Jeśli zaistniał, którykolwiek z tych przypadków, to Cię przepraszam, nie było to moim zamiarem.
Wątek opuszczam - forum jeszcze nie.
Chyba błąka się tu duch Anioła.


Życzę Ci powodzenia.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 14-11-2013 o 21:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 21:05
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Chyba błąka się tu duch Anioła.
Chyba tego z Alternatywy 4.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 21:44
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
[IMG][/IMG]

Jarek, nie podpisales.......zglaszam do moderacji....hihi, to tylko zarcik przed spankiem. Wiem, ze nie wezmiesz tego na serio.

Co do spodniczek u panow - dlaczego nie. Wole je niz krotkie spodniczki u tlusciutkich monopozowanych szczebiotek, pokazujacych publicznie zdjecionka z tlusciutkimi gibaskami. Cos takiego niedawno widziala.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 22:03
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Jarek, nie podpisales.......zglaszam do moderacji....hihi, to tylko zarcik przed spankiem. Wiem, ze nie wezmiesz tego na serio.
Co Ty z tym podpisywaniem, przecież pesel napisałem.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 22:11
Bizarek Bizarek jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: warszawa
Posty: 88
Domyślnie Teatr widzę ogromny

Jeśli zaistniał, którykolwiek z tych przypadków, to Cię przepraszam, nie było to moim zamiarem.
Wątek opuszczam - forum jeszcze nie.
Chyba błąka się tu duch Anioła.


Życzę Ci powodzenia.[/quote]
=============
Raczej trudno mnie obrazić, mam resztki wrodzonego poczucia humoru. Wątek istotnie sam potrosze żartobliwy ale w drugim tle głos wołającego na puszczy o podstawowe prawa dla drugiego człowieka. A tak naprawdę to chciałbym aby ludzie wg swojego uznania mogli przywdziewać na codzień stroje lub kostiumy w których czuli by się adekwatnie do nastroju i sytuacji i aby nie budziło to agresji gawiedzi a co najwyżej zaciekawienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 14-11-2013, 22:24
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bizarek
Wątek istotnie sam potrosze żartobliwy ale w drugim tle głos wołającego na puszczy o podstawowe prawa dla drugiego człowieka. A tak naprawdę to chciałbym aby ludzie wg swojego uznania mogli przywdziewać na codzień stroje lub kostiumy w których czuli by się adekwatnie do nastroju i sytuacji i aby nie budziło to agresji gawiedzi a co najwyżej zaciekawienie.
Ostatnio na kuracjach bardzo modny dla facetów jest strój Batmana. Nie trzeba wysoko się wspinać, wystarczy na szafę.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Granice tolerancji cz IV nutaDo Społeczeństwo 2705 22-10-2023 18:25
Granice tolerancji cz III nutaDo Społeczeństwo - wątki archiwalne 508 08-04-2010 16:53
Granice tolerancji cz II nutaDo Społeczeństwo - wątki archiwalne 501 20-10-2009 18:54
Granice tolerancji? nutaDo Społeczeństwo - wątki archiwalne 504 24-03-2009 17:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.