menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 14-04-2007, 20:55
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 131
Domyślnie

No to miłe dziewczyny i nie mniej mili chłopaki .... wznoszę toast za nasze zdrowie i za wiosnę...oby zawsze gościła w naszych serduchach... a z chandrą precz!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 17-04-2007, 16:59
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

A ja jak mnie dopadnie chandra kupuję, kupuję, kupuuuuuuję. No i ostatnio ponieważ handra trzymała mnie ze 2 dni to sobie nakupowałam ciuchów, dużo bo chandra też była duża.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 17-04-2007 o 17:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 17-04-2007, 17:34
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Gaduła moja cudowna chandra :)

W chandrze raczej nie sięgam do alkoholu...choć podejrzewam że dobrze by mi zrobił.
Alkohol pijam w małych ilościach, tylko z pełną świadomością i w odpowiednim miejscu i czasie...
Name:  drink.gif
Views: 84
Size:  9.4 KB
Czasem lubię sobie zrobić drineczka...późno wieczorem, siedząc przed komputerkiem i miło gawędząc z ...no różnie

Name:  11.Kartka A  Szampan.jpg
Views: 83
Size:  19.1 KB

Zdecydowanie poprawia mi się humor kiedy wracam z zakupów...ale to już temat na osobny wątek !!!

Zostały jeszcze słodycze....

Ale tak na poważnie...ciężka sprawa z tą chandrą - najchętniej uciekłabym na koniec świata i nie rozmawiała z nikim (zamykam sie w sobie)...
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 17-04-2007, 18:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie ach ta chandra

Jakiś czas temu ,lekiem na chandrę dla mnie była szklaneczka martini z plasterkiem cytrynki i z kostkami lodu.Dwiema.Grzechot owych kostek lodu budził we mnie uczucia ciepłe oraz życzliwość dla słabości otaczającej mnie gawiedzi ,czyli moich domowników.
A do nich trzeba było parę drinków co najmniej,szczególnie w okresie gdy pomieszkiwałam w pobliżu mojej mamusi.Zresztą mamusia przepowiadała,że prędzej czy później wpadnę w alkoholizm.Racji nie miała,jak zwykle.Wystarczyła wyprowadzka.

A później również ...martini.Bo zapach tego trunku wspaniale współgra z zapachem rozgrzanego igliwia w lesie,w którym mieszkam.Ale niestety.Nasz kodeks drogowy wyklucza jazdę po spożyciu,nie bacząc na to co jest spożyte.Nie liczy się marka buteleczki lecz procenty.

A ja musiałam jeździć i to dużo.Natomiast znalazłam inne sposoby na chandrę,które stosuję z powodzeniem do tej pory.Są to drobne upominki ,które sobie podarowywuję.Może to być luksusowa pomadeczka,lub kremik ,który obiecuje iż po jego zastosowaniu,zobaczę w zwierciadle idealnie gładziutką pupkę niemowlęcą,zamiast swojego nadgryzionego przez mole - oblicza.
Ale w tym tkwi pułapka.Kremik jeszcze nigdy obietnicy nie dotrzymał.I to niezależnie od sumy na niego wydanej.Więc chandra gotowa.I co ja wtedy robię ???

Po prostu - odpałam gadulca i dręczę np.Destiny.A co ? Niech ma.Sama mi pomogła zainstalować to ustrojstwo,to niech cierpi..

serce8.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 17-04-2007, 18:33
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Uj moje sznowne drogie panie tak w lekko przewrotny sposób klikne ,że całkiem, całkiem przyjemne i smaczne macie te lekarstwa na chandre ,hihihihi żyć nie umierać i daj nam panie częsciej ten stan chandrą zwany hihihi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 17-04-2007, 19:30
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 131
Domyślnie

Oj tak, tak... martini to jest to... ja tam na szczęście nie prowadzę ... więc mogę sobie pociągnąć... ale ja nie wiem czy to mi po0maga na chandrę, mnie najlepiej pomaga robota, taka do upadłego....że nawet mi się nie chce mrugać.

A jak ja sobie zainstaluję gadulca... to Lila i Desti... będą biedne, oj bardzo biedne...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 18-04-2007, 10:18
Jadka.Z's Avatar
Jadka.Z Jadka.Z jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Mazowsze Polska
Posty: 817
Domyślnie

Ja na chndrę mam telefon do kogoś bliskiego. Zwykle jest to przyjaciółka , koleżanka lub mój syn który mnie rozumie. Zakupy też są dobre. Szaleć nie mogę, czasem wystarczy drobiazg. Tą metodą dokupiłam wiele roślinek do mojego ogródka. Często obiecuję sobie, że już więcej nie będę, nie będę wydawać pieniążków które można wydać w bardziej przemyślany i zaplanowany sposób aż do następnego razu. Przyznaję że jestem słabym człowiekiem
__________________
Jadka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 18-04-2007, 10:22
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Domyślnie

Jadka,
życie składa sie z takich małych przyjemności
Takie słabości u człowieka świadczą tylko o tym, że ma piękną duszę i cieszy sie drobiazgiem ))
Pozdrawiam cieplutko - b.
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 18-04-2007, 17:04
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Domyślnie chandra

Miłe panie tak pięknie piszecie o chandrze,bo to co ja robie jest mały pikuś.Jak mnie dopada chandra ot poprostu cały czas popłakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 18-04-2007, 17:23
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Smutny

A mnie dziś trochę dopadło,pogoda do kitu,pada,ani na spacer ani pogrzebać co w ogródku,siedłam więc przed kompem i próbuje coś zrobić.Udało mi się coś pościągać i klops za nic nie wiem jak robić dalej.I jak tu nie mieć chanry.Mąż leży i ziewa dzieci smieją się ze mnie,kawa kwaśna,nic słodkiego do niej-chyba zacznę wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyć
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 18-04-2007, 17:36
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 131
Domyślnie do Kunegundy..

wejdż w wątek "jak zamieszczać obrazki".... tam jest instrukcja Jolity...10 punktów.... poćwiczyłam i działa Name:  evilputer1 śmiesz.komp..gif
Views: 86
Size:  17.5 KB
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 18-04-2007, 17:41
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

WLaśnie tak latam po postach i spisuję albo drukuję i będę cwiczyć tylko jak mi się towarzyswo z domu wyniesie bo mnie "stresują"
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 18-04-2007, 17:46
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 131
Domyślnie

Ja też to robiłam póżną nocą... a póżniej błysnęłam umiejętnościami.... się troche zdziwili ....hehehe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 18-04-2007, 18:10
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Już po chandrze,weszłam na posty : co tu tak smutno-szkoda mówić popłakałam się ale ze śmiechu
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 18-04-2007, 19:24
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Dzisiaj na chandrę usmażyłam sobie trzy placuszki (TYLKO trzy) i zjadłam ze smakiem oraz konfiturą wiśniową. Pomogło! napTC.gif
Następnego mojego postu można spodziewać się w dziale: Ratunku, jak schudnąć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 16-11-2010, 12:01
Irena13's Avatar
Irena13 Irena13 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Kraków
Posty: 6 228
Domyślnie

Bardzo się zdziwiłam jak przypadkowo zobaczyłam wątek dotyczący chandry, zapoczątkowany przez Nikę, która moim zdaniem jest "samą radością" ale pewnie nie wiem wszystkiego Pewnie trudno w to uwierzyć - nie wiem co to jest chandra w moim wykonaniu - jest mi czasami po prostu smutno - musi samo przejść.Może wówczas trochę więcej pracuję, a czasem właśnie mniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 16-11-2010, 12:27
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Ale stary wątek odkurzyłaś, Irenko-z 2007 roku!Miło,że tak mnie odbierasz.Chandra to nie depresja, ot po prostu pewnego dnia stwierdzasz,że więcej powodów do smutku niż radości.Na szczęście każda z nas ma swoje sposoby na taką sytuację.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 16-11-2010, 12:37
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Irenko jak to technicznie zrobiłaś ,z e wskrzesiłąś taki stary wątek?powiedz krok po kroku....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 16-11-2010, 12:48
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Bogdo...Urszulko.kol. w sezonie ja też w ogrodzie zakopuję chandrę. A po sezonie w domu. Zmęczenie fizyczne dobrze robi, jestem wtedy zadowolona sama z siebie i chandra znika. Ale na szczęscie żadko mnie dopada i nigdy nie pod kocyk i telewizornie . Mnie nosi, nie lubię stagnacji i to nie tylko w chandrze ale tak w ogóle.
Martyni lubiłam, piwko sporadycznie. Ale naleweczki i owszem.
Dobra naleweczka nie jest zła.
No faktycznie, obrazki nie wklejają się. Już to wczoraj zauważyłam. Serdeczne pozdrowienia.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 16-11-2010, 17:31
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Na chandrę najlepsza jest muzyka.
Dzisiaj mgliście, słonko od czasu do czasu ale spoza chmur., gołe drzewa...
Super atmosfera chandrowa.
Więc muzyka - np Mały książę i róża i Katarzyna Sobczyk

http://www.youtube.com/watch?v=wcOdF...eature=related
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Innowacyjna metoda walki z żylakami - komentarze martunia4 Ogólny 6 18-01-2012 22:03
Metoda BSM pojedynka Choroby, badania, terapie 43 04-07-2009 23:21

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.