menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Różne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różne Bez komercyjnych ofert firm. Ogłoszenia są moderowane.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 22-02-2008, 12:02
Paweł21 Paweł21 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 1
Uwaga Dom opieki dla starszej osoby w woj. pomorskim


Witam

To moj pierwszy post na waszym forum, mam na imie Pawel lat 21, pochodze z Gdyni i trafilem na wasze forum z powodu mojego dziadka.Poszukuje jakiegoś miejsca, w ktorym mogl bym umiescic mojego dziadka.Dobrze by bylo gdyby owe miejsce posiadalo jakas opieke, moj dziadek jest juz dosc mocno schorowanym czlowiekiem.Co nie zmienia faktu, ze funkcjonuje w pelni sam, robi zakupy, chodzi na spacery itp.Wiec nie chodzi mi juz nawet o konkretnych specjalistow ale o kogos kto bedzie mial na "wszystko oko".

Prosil bym o jakies sprawdzone adresy, najlepiej w Gdyni lub Sopocie. Szczerze to kompletnie nie wiem jak znalesc takie miejsce, dlatego swoje poszukiwania rozpoczynam w internecie.

Licze na wasza pomoc
Pozdrawia Paweł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-02-2008, 12:15
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

http://www.domy-opieki.senior.pl/
Zobacz Pawle tutaj .
Napewno znajdziesz odpowiedni dom dla dziadka. .
Życze powodzenia.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 22-02-2008, 15:48
Alicja60's Avatar
Alicja60 Alicja60 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 99
Domyślnie

Pawle!
W Sopocie i Gdyni są Domy opieki Caritasu.Jest też w Gdańsku im Jana Pawła II.
W Gdyni na ulicy Jęczmiennej.To dzielnica Cisowa. Mozna tam sie dostać trolejbusem Nr. 25. 30.
Natomiast w Sopocie to jest przy głównej ulicy po prawej stronier jadąc w strone Gdańska. Natomiast ten w Gdańsku jest chyba na Przymorzu ale nie jestem pewna. Poszukaj w książce tel.
Znam ten w Gdyni, bardzo dobry, opieka swietna .Ale tam może przebywać dziadek tylko 3 miesiące, potem na miesiąc do domu i znowu mozna tam oddać. Opłata 70% emerytury.Natomiast prywatne Domy są w Rumii, nie wiem dokładnie gdzie ale podobno dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 24-02-2008, 17:26
Ircia Ircia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 27
Domyślnie

Mogę zaproponować takie miejsce, tyle że jest to w Szczyrku.
Moge podać mój e-mail irena.kosmalla1@neostrada.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 19:04
dzwoneczek dzwoneczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 23
Domyślnie

Dołączam się do wątku. Niestety, sama już nie mogę podołać opiece nam moją mamą, która ma zaawansowanego alzheimera oraz jednoczesnej rehabilitacji męża po udarze, i dlatego chciałabym znaleźć dom opieki dla mojej mamy, abym mogła zaopiekować się mężem..

Byłam dziś w Pucku w Domu Opieki, ale niestety w tym momencie bardzo trudno o miejsce. Szukam Domu Opieki w okolicach Jastrzębiej Góry, abym mogła odwiedzać moją mamę. Może być dom prywatny. Najważniejsze, aby były dobre warunki i żeby mama miała opiekę.

Mam nadzieję, że znajdzie się dobra dusza i doradzi mi.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 23-07-2008, 19:18
dzwoneczek dzwoneczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 23
Domyślnie

Alsko, na razie się rozglądałam w naturze, do internetu jeszcze nie sięgnęłam. Poszukam również online - dziękuję za sugestię. Zależy mi również na rekomendacji forumowiczów, szczególnie prywatnego domu, bo w tym przypadku różnie bywa. A jak miałam pierwszy kontakt z prywatnym domem, to się przeraziłam absolutnie finansowym podejściem do opieki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 22-10-2008, 19:09
kajkos kajkos jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 3
Domyślnie opieka

jeśli jestes jeszcze zainteresowany opieka dla dziadka to prowadze rodzinny dom opieki w ktorym sa tylko 3 osoby w pokojach jednoosobowych w Toruniu.Jest to domek jednorodzinny z ogrodem.kontakt kajkos@tlen.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 18:34
Małgosia G. Małgosia G. jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 15
Domyślnie

Panie Pawle! Od jakiegos czasu daje ogłoszenie, o tym że przyjmiemy pod swój dach osobe samotną, starszą, potrzebującą opieki, do rodzin. Jesteśmy rodziną w srednim wieku, mieszkamy w Ostrowie Wlkp., mamy do zaoferowania opieke, cieplo rodzinne, oraz możliwość samodzielnego pokoju w prywatnym domu z ogrodem. Przez 8 lat opiekowaliśmy się naszą mamą, która zmarła! Mamy doswiadczenie w opiekowaniu się osobą starszą, chorą i rodzina jest przyzwyczajona do takiej osoby. Tel. 668-367-291; mgsawa@interia.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 06-12-2011, 17:55
jarzebina21 jarzebina21 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Sasino
Posty: 3
Domyślnie Rodzinny do opieki w Sasinie

Moja mama otworzyła rodzinny dom opieki w Sasinie i prowadzi go naprawdę z powołania codzienne spacery, pyszne obiady, masaże i dobra organizacja wolnego czasu. Rodzinna moze zostać na noc oraz przyjechać na dłuzsze pobyty. Zachecam do kontaktu i odwiedzin.Opieka pielęgniarska 24/7.Bardzo kameralnie. Mamy referencje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 12-06-2014, 12:39
Centrum Seniora Barbara Centrum Seniora Barbara jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: polska
Posty: 1
Domyślnie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo otwartego Centrum Seniora Barbara w Szemudzie!!!
www.centrumseniorabarbara.pl tel. 602-402-230
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 05-08-2015, 11:07
GrazynaK GrazynaK jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 10
Domyślnie

Przy wyborze domu opieki sprawdź jego opinie i osobiście pojedź na miejsce zobaczyć panujące tam warunki. Nasza rodzina zwiedziła dużo takich miejsc (województwo mazowieckie), aż w końcu znaleźliśmy dom opieki Pałac. Placówkę dokładnie sprawdziliśmy i wydawała się najlepsza dla naszej babci. Rozmawialiśmy też z osobami tam przebywającymi. Wszyscy wypowiadali się w samych superlatywach. Ośrodek zadbany, miła atmosfera i jak dla nas dobra lokalizacja. Jak jedziemy z wizytą babcia zawsze zadowolona. U Ciebie w województwie też na pewno jest taki ośrodek. Musisz tylko sam tam pojechać i przekonać, że Twoim bliskim będzie tam dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 20-01-2016, 11:57
Goldental Goldental jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Przyjaźń
Posty: 1
Domyślnie Nowy Dom Seniora Goldental

Szanowni Państwo,

zachęcam do zapoznania się z ofertą naszego Domu Seniora GOLDENTAL. Miejsce to powstało z dbałością o każdy szczegół, aby nasi Pensjonariusze mieli swoje wyjątkowe miejsce, w którym będą czuć się bezpieczni, potrzebni, otoczeni domowym ciepłem. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście oraz rozmowy w cztery oczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 11-04-2016, 14:07
opero opero jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Miasto: Kraków
Posty: 31
Domyślnie

Jest wiele ośrodków jako przykładowe ośrodki w Myszkowie albo Rogoźniku prowadzone przez Zapiecek
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dom rodzinny czy dom opieki - komentarze Sunshine Ogólny 32 09-12-2013 13:01
Pierwszy rodziny dom opieki dla osób starszych - komentarze Basia. Ogólny 44 10-08-2013 16:48
Dom opieki bez opieki? - komentarze Basia. Ogólny 19 20-07-2009 11:30
Elektroniczny dom opieki - komentarze zdkoski Ogólny 2 09-07-2009 18:07
Dom opieki dla osoby starszej i niepełnosprawnej Ewunia Opieka 5 03-08-2007 12:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.