menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 15-11-2009, 17:04
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Internetowe upiory - calkiem aktualne


To jest opowieść o dziesięciu najstraszniejszych typach osób, jakie spotkacie w serwisach społecznościowych

1.Wampir Zrzęda

Nie śpi przez całą noc, krzywi się na wszystko, co napiszesz, zdradza zakończenia filmów, które dopiero zamierzasz obejrzeć i krytykuje twój gust muzyczny. Na twoją wiadomość "Planujemy rodzinny wyjazd do Disneylandu!" Wampir Zrzęda odpowie: "Fuj! Nie ma NIC GORSZEGO od parków rozrywki".

Potworny talent: Wysysanie radości życia z innych.

2. Carrie Pajęczyna

Hej, słyszeliście o takiej śmiesznej stronie z dowcipami o Chucku Norrisie? Jest też inna, gdzie można oceniać ludzi, czy są fajni, czy niefajni! Wszelkie internetowe mody docierają do Carrie Pajęczyny ze sporym opóźnieniem. Ma dobre intencje, ale praktycznie nie wychodzi z krypty.

Potworny talent: Aluzje do seriali i programów telewizyjnych z lat 70.

3. Wilkołak Harry

Harry zawsze jest na coś wściekły – na to, że długo czekał na połączenie z infolinią, albo na współpracowników, którzy rozmawiają zbyt głośno. "DLACZEGO JA?!", pisze często. W złość wpada regularnie i nie tylko przy świetle księżyca.

Potworny talent: Konfrontacja online.

4. Wiedźma Hazel

Niczym czarownica eksperymentująca z miksturą z oczu ropuch, Hazel spróbuje wszystkiego na Facebooku, od quizu "Którą sławną osobę najbardziej przypominasz" po najnowszą grę w farmera. Będzie też stale zapraszać ciebie i twoich znajomych, byście dołączyli do tego wirtualnego sabatu.

Potworny talent: Rzucanie zaklęcia "masowe zaproszenie".

5. Zombiak Joe

Z uporem godnym lepszej sprawy zamieszcza aktualizacje statusu dotyczące wyłącznie tego, co w danej chwili je. "Mniam! Kanapka z móżdżkiem i musztardą".

Potworny talent: Nadprzyrodzona determinacja.

6. Znikający Drew

Znikający Drew publicznie obwieszcza o jakimś przełomowym wydarzeniu, które wkrótce nastąpi w jego życiu, po czym znika na kilka tygodni, ku zaniepokojeniu przyjaciół i rodziny. Wracaj!

Potworny talent: Niewidzialność.

7. Diablica Denise

Rozsiewa wredne plotki na temat współpracowników, pozwala sobie na niemiłe komentarze pod adresem innych i wgrywa skrajnie nieprzyzwoite zdjęcia z imprez. Diablica Denise jest rzecz jasna do tego stopnia znienawidzona, że ma tysiące znajomych.

Potworny talent: Diabelski brak zahamowań.

8. Ekshibicjonistka Cindy

Ktoś właśnie opisał intymne szczegóły swojego medycznego zabiegu albo pochwalił się na Twitterze, że wkrótce się rozwodzi? To musiała być Ekshibicjonistka Cindy, która ujawnia dużo więcej, niż chcielibyśmy o niej wiedzieć.

Potworny talent: Budzi u znajomych paraliżujący strach przed tym, że zdradzi także ich sekrety.

9. i 10. Mama i Tata

O zgrozo! Dzień, w którym dołączyli do serwisu społecznościowego, był straszniejszy niż wszystkie nocne koszmary. Co najgorsze, oni ciągle trzymają twoje kompromitujące zdjęcia z okresu, gdy byłeś niemowlakiem lub nastolatkiem – i dysponują skanerem. Stworzyliśmy potwory. Potwory!


http://wiadomosci.onet.pl/1584387,72...,kioskart.html


Mam duzy problem by przypisac sie do ktorejs grupy, zawsze zal mi tych pozostalych.
Mam cos z kazdej.

Milej zabawy
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #2  
Nieprzeczytane 15-11-2009, 17:18
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Mam duzy problem by przypisac sie do ktorejs grupy, zawsze zal mi tych pozostalych.
Mam cos z kazdej.
Mam ten sam problem . Jestem męcząca i dla wielu ciężkostrawna, a jednak w tej dziesiątce mnie nie ma. Czy naprawdę nie było tam nieco więcej..?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zakupy internetowe dzwoneczek eSenior 182 11-01-2023 12:12
Gry internetowe formiko Gry 65 19-11-2020 19:34
Konta Internetowe - zakładanie Wiosenna eSenior 13 17-11-2009 18:20
Dobre radio internetowe krystynas53 Różności - wątki archiwalne 3 03-10-2008 23:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.