menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 07-09-2009, 16:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prefekt
Najmniejszego sensu nie ma w dyspucie na temat gwałtu. Bez wątpienia jest "be". Jednak mógłbym wskazać kilka kobiet, które akceptowały igraszki z wieloma panami. Tylko zastanawiam się, co takie wzbogacenie wiedzy mogłoby Ci dać? Z odrobiną zażenowania przyznam się, że osobiście uczestniczyłem w seansie, kiedy to 16-latka z radością "przyjmowała" 4 partnerów. Są rzeczy, które filozofom się nie śniły...

Jasne. Otrząsnęła się i poszła dalej, bo to dla niej nie pierwszyzna. Może była czynną 'galerianką' ?
Ale nie ta dziewczyna z artykułu. Wiek nie ma z tym nic wspólnego.
Babcia na Mazurach (82lata),którą zgwałcił 17-latek z Niemiec, też nie była zadowolona.
Jeśli kobieta mówi NIE, to jest to gwałt, o czym boleśnie przekonał się pewien poseł, któremu odmówiła prostytutka.

Clonazepam wrzucony do niewinnego drinka, powoduje całkowitą bezwolność dziewczyny czy kobiety.
Facet, który kopuluje w takiej sytuacji, powinien mieć obcięte jaja i powieszone na płocie, dla ostrzeżenia .
  #22  
Nieprzeczytane 07-09-2009, 16:54
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Współczuję biednej zmaltretowanej dziewczynie.
Oburzona jestem na wymiar "sprawiedliwości" - cudzysłów nie bez przyczyny!!!
Wypowiedź Prefekta obraża ofiarę w sposób karygodny .... (nie chcę tego komentować bo zmuszona byłabym do użycia wyrazów powszechnie uważanych za obelżywe). - Cz
  #23  
Nieprzeczytane 07-09-2009, 17:06
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jasne. Otrząsnęła się i poszła dalej, bo to dla niej nie pierwszyzna. Może była czynną 'galerianką' ?
Ale nie ta dziewczyna z artykułu. Wiek nie ma z tym nic wspólnego.
Babcia na Mazurach (82lata),którą zgwałcił 17-latek z Niemiec, też nie była zadowolona.
Jeśli kobieta mówi NIE, to jest to gwałt, o czym boleśnie przekonał się pewien poseł, któremu odmówiła prostytutka.

Clonazepam wrzucony do niewinnego drinka, powoduje całkowitą bezwolność dziewczyny czy kobiety.
Facet, który kopuluje w takiej sytuacji, powinien mieć obcięte jaja i powieszone na płocie, dla ostrzeżenia .

Lilu,Prefekt najwidocznie uważa,że "nie" kobiety jest tylko formą droczenia,podobnie uważa znaczna część mężczyzn.
A jeśli chodzi o karę,to ja bym inną zastosowała,kiedyś robili tak podobno ukraińcy,przywiązywali delikwenta do drzewa i dopuszczali głodne ciele.
Założę się,że po takiej karze już długo by mu się nie chciało,nawet pomyśleć,o ile by jeszcze mógł.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #24  
Nieprzeczytane 07-09-2009, 17:13
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prefekt
Najmniejszego sensu nie ma w dyspucie na temat gwałtu. Bez wątpienia jest "be". Jednak mógłbym wskazać kilka kobiet, które akceptowały igraszki z wieloma panami. Tylko zastanawiam się, co takie wzbogacenie wiedzy mogłoby Ci dać? Z odrobiną zażenowania przyznam się, że osobiście uczestniczyłem w seansie, kiedy to 16-latka z radością "przyjmowała" 4 partnerów. Są rzeczy, które filozofom się nie śniły...

A ja zamiast Twojego o sancta simplicitas powiem "o święta bezduszności"
Nie wiem ile lat masz człowieku. Ale chyba są w Twojej rodzinie lub otoczeniu kobiety - siostra, matka, córka, może dziewczyna. Co byś czuł gdyby je taka zbrodnia spotkała?
Poczytaj tutaj:
http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-...cko_75176.html
http://www.dziennik.pl/wydarzenia/ar...oj_ojciec.html
albo wklep w google gwałcił mnie

Są kobiety, które lubią zbiorowe figle? Oczywiście, że są. Chcą to figlują. Czy po tych zabawach czują się skrzywdzone? Nie!
Bo też nie o takich dziewczynach mówimy.
To okropne, co Perfekt wypisuje.
Czy można się teraz dziwić kobietom, że nie mówią o doznanej przemocy!

PS. Uwierz, to nie jest tylko BE!
  #25  
Nieprzeczytane 07-09-2009, 17:24
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Nie miałem dostępu do netu dziś od rana. Może i dobrze bo pewnie napisałbym bardzo dosadnie o tym co myślę o gwałcie w całej rozciągłości gwałtów. Nie potrafię sobie wyobrazić obrzydzenia dla tego typu ludzi, Prefekt jest istota o bardzo kontrowersyjnych poglądach, miałem nieprzyjemność zetrzeć się z nim w wątku alkoholowym. Całe szczęście, że nie wszyscy mężczyźni mają takie poglądy.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #26  
Nieprzeczytane 07-09-2009, 18:24
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Takie wydarzenia musza bulwersowac,niezaleznie,czy sie jest kobieta,czy mezczyzna.
Niestety,jeszcze raz mamy kolejny przyklad "kumoterstwa" w malych srodowiskach miejskich.
Te kliki,"uklady" wszelkiego typu - majace swe korzenie z czasow komuny,maja sie rownie dobrze i w czasach obecnych.
Coz,lobuzy maja poczucie bezkarnosci i lamia prawo gdzie sie da i kiedy sie da.

Wspolczuje dziewczynie.
Uplynie wiele lat,nim stanie sie normalnie funkcjonujaca kobieta,zdolna pokochac mezczyzne i zalozyc rodzine.
Pod warunkiem,ze spotka wyrozumialego i kochajacego ja partnera.
W innym przypadku bedzie czula wstret do mezczyzn na cale zycie.
Bardzo przykre to wszystko.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
  #27  
Nieprzeczytane 08-09-2009, 11:32
Prefekt's Avatar
Prefekt Prefekt jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: swiebodzin, lubuskie
Posty: 349
Żarówka Do wszystkich adwersarzy!!!

Tyle braku zozumienia w odczytywaniu tekstu dawno nie spotkałem. Gdzie znaleźliście gloryfikację G W A Ł T U ??? Do TAKIEGO czynu mam stosunek jednoznaczny - co napisałem i szkoda mi dalszych słów. Alunia zażyczyła sobie, by wskazać Jej choćby jedną kobietę... Więc wskazałem. Więc zilustrowałem świętą naiwność. Więc święte oburzenie jest nieuprawnione w najmniejszym stopniu. Zaś OBDUKCJA GWAŁTU jest w najwyższym stopniu kabaretowa. Można jedynie wysłuchać oświadczenia zgwałconej - stąd sugestia-pytanie, że można dokonać (chyba) tylko obdukcji narządów mowy. Bowiem metodą obdukcji nie można stwierdzić odbycia stosunku
z przyzwoleniem lub bez niego! OBDUKCJA - cytuję słownik wyrazów obcych (dla wielu KOMPLETNIE obcych) - to badanie lekarskie w celu ustalenia rodzaju uszkodzeń CIAŁA, nie psychiki.
  #28  
Nieprzeczytane 08-09-2009, 11:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Prefektuniu, nie unoś się !!

Jest taka obdukcja. Z reguły są ogromne siniaki na wewnętrznej stronie ud, czego NIGDY nie ma przy....zgodzie na miłość( powiedzmy).
  #29  
Nieprzeczytane 08-09-2009, 11:51
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Oczywiście, że jest taka obdukcja trzeba jeszcze wziąć pod uwagę fakt, że gwałciciele nie obchodzą się delikatnie ze swoimi ofiarami:

Policja będzie potrzebowała jak najwięcej dowodów, dlatego ważna jest (oprócz Twoich zeznań i, jeśli nie było świadków, zeznań osób, którym się zwierzyłaś) obdukcja lekarska i oględziny miejsca przestępstwa. Wiemy, że chcesz się umyć, opatrzyć czy posprzątać – to w pełni zrozumiałe. Ale te dowody mogą bardzo znacząco wpłynąć na decyzję sądu. Dlatego nie myj się, nie zmieniaj garderoby i nie sprzątaj. W przypadku gwałtu obdukcja ma sens, jeśli zostanie przeprowadzona do 48 godzin po stosunku, jednak im szybciej, tym lepiej. Musisz się liczyć z tym, że konieczne będzie zabezpieczenie jako dowodu odzieży.
  #30  
Nieprzeczytane 09-09-2009, 15:03
Mavronka Freydis's Avatar
Mavronka Freydis Mavronka Freydis jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Haifa(חֵיפָה)
Posty: 807
Domyślnie

Siedemnastolatka z Tucholi jest przewlekle chora dziewczyna, nie chodzi do szkoly i ma indywidualny tok nauczania. Uczestnikow prywatki (nastolatkow) poznala przez internet. W czasie imprezy na dzialce pojawily sie narkotyki i alkohol.
To chyba jakis przypadek, ze dziewczyna znalazla sie wsrod tych chlopakow? Taka narkotykowa balanga to gotowa recepta na klopoty.
Jest jeszcze jedna strona tej tragedi, rodzice mlodych chlopakow, ktorzy modla sie, zeby ich dzieciaki nie wyladowaly w wiezieniu na dlugie lata.
Rodzice, zwracajcie uwage co robia wasze pociechy! Z kim koresponduja i gdzie imprezuja!
  #31  
Nieprzeczytane 09-09-2009, 15:28
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Prefektuniu, nie unoś się !!

Jest taka obdukcja. Z reguły są ogromne siniaki na wewnętrznej stronie ud, czego NIGDY nie ma przy....zgodzie na miłość( powiedzmy).

Jasne ze jest!! Poza siniakami ( na przedramionach i nadgarstkach rowniez,sa tez przewaznie inne zranienia na reszcie ciala i na twarzy. Nie mowiac o tym ze wewnatrz tez mozna stwierdzic wielkie naduzycie.. i rany.
Czy ty nigdy nie widziales zdjec zgwalconej osoby perfekcie??
Zycze ci zebys nie widzial.
Poza tym nie tylko kobiety sa gwalcone
To jest najobrzydliwsze przestepstwo jakie moze byc.
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
  #32  
Nieprzeczytane 09-09-2009, 16:41
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Mavronka
Cytat:
Rodzice, zwracajcie uwage co robia wasze pociechy! Z kim koresponduja i gdzie imprezuja!
Jak to robić? Chodzić za tym, tą nastolatką?Trzymać w domu?
Jak nie będzie miał/a wpojonych pewnych zasad od małego to niewiele pomoże. Niestety przypadki i przestępstwa zdarzają się wszędzie na świecie. Czasem najgorsi bywają ci z tzw. dobrych domów. Uważają, że im wszystko wolno, bo tatuś mamusia wybronią.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #33  
Nieprzeczytane 09-09-2009, 16:48
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prefekt
Z odrobiną zażenowania przyznam się, że osobiście uczestniczyłem w seansie, kiedy to 16-latka z radością "przyjmowała" 4 partnerów.
z radością??? może jako dziecko niedokładnie zdawała sobie sprawę co robi... ciebie osądziłabym surowiej
  #34  
Nieprzeczytane 09-09-2009, 17:12
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

A co sądzicie o zjawisku : "Gwałcona przez męża" ?
  #35  
Nieprzeczytane 09-09-2009, 17:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał bodzia333
A co sądzicie o zjawisku : "Gwałcona przez męża" ?

Świństwo. Najgorszego rodzaju, bo niezrozumiane przez ogół.
  #36  
Nieprzeczytane 09-09-2009, 17:54
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Można zgwałcić żonę, męża, prostytutkę. Niestety tak to wygląda. Każdy gwałt jest ohydny i podły.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #37  
Nieprzeczytane 11-09-2009, 05:08
Mavronka Freydis's Avatar
Mavronka Freydis Mavronka Freydis jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Haifa(חֵיפָה)
Posty: 807
Domyślnie

Cytat:
Napisał bodzia333
A co sądzicie o zjawisku : "Gwałcona przez męża" ?
Prosze przeczytac:http://www.radiozdrowie.pl/index.php...maty&Itemid=67
  #38  
Nieprzeczytane 11-09-2009, 07:07
sarna2's Avatar
sarna2 sarna2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Jastrzębie Zdrój
Posty: 3 770
Domyślnie

Zjawisko gwałcenia przez męża jest bardzo popularne w naszym kraju. Mamy tyle powodów,żeby pozwalać na to. Najpopularniejszym jest religia i wynikające z tego obowiązki ŻONY . Mężowie jakby tych obowiązków mniej mają.
A co do artykułu? Jeśli tak dogłębnie go przeanalizować, to jak na tym wyszła bohaterka?
"
A ja mam 44 lata, więc jestem stara baba. Samotna baba. Nikomu nie potrzebna. Na stałe. Bo od czasu do czasu przygrucham sobie jakiegoś adoratora. Obfita ilość drinków zwiększa wzajemną tolerancję. Później każdy idzie w swoją stronę. Tylko co dalej... " - cytat z artykułu
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.
  #39  
Nieprzeczytane 11-09-2009, 07:21
Mavronka Freydis's Avatar
Mavronka Freydis Mavronka Freydis jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Haifa(חֵיפָה)
Posty: 807
Domyślnie

Cytat:
Napisał lucy4na
Najpopularniejszym jest religia i wynikające z tego obowiązki ŻONY.
"Do obowiązków żony należy zaspokajanie potrzeb seksualnych męża, na tyle, by mógł prowadzić moralne życie w poczuciu stabilizacji i aby z tego związku narodziły się dzieci."
Tak podchodzi do tego religia. Gwalt to jest seksualne wyzycie sie bez zgody drugiej osoby. Takiego zachowania zabraniaja wszystkie religie swiata.
  #40  
Nieprzeczytane 11-09-2009, 07:40
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

A ja może narażę się niektórym,ale zastanowiło mnie,cytuję:

"Zgwałcona 17-latka nie pasuje do typowego stereotypu imprezującej dziewczyny z małej miejscowości. W nocy z 18 na 19 lipca wybrała się na urodziny kolegi organizowane na działkach pod Tucholą".

Gdzie wtedy,w nocy, był ojciec i matka tej dziewczyny.

A z wypowiedziami na temat oceny gwałtu zgadzam się.
__________________
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Teściowa chce nmieszkać sama tadeusz1 Opieka 17 08-09-2009 12:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.