menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 22:24
nonak23's Avatar
nonak23 nonak23 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 8
Domyślnie Wyszukiwarka chorych?


Jestem autorem portalu gdzie chorzy łatwo mogą odnaleźć się po dolegliwościach tym samym wymienić informacjami i radami, bo z lekarzami bywa różnie - w tym opiniami o lekarzach
Proszę kliknąć i zobaczyć www.naszechoroby.pl choroby chyba wszystkie jakie są.
Znajdź tam chorych na to samo co Ty – rozmawiaj z nimi, wymieniaj radami, pisz blogi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 22:55
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Weszłam na stronkę

zarejestrowalam się, dostałam wiadomość z linkiem potwierdzającym rejestrację, potwierdzilam i nic. Kiedy chcę coś przejrzeć otwiera się stronka żeby założyć konto albo się zalogować. Zalogować się nie mogę nie wiem czemu, coś jest nie tak z tą stroną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 23:33
rena's Avatar
rena rena jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 114
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
zarejestrowalam się, dostałam wiadomość z linkiem potwierdzającym rejestrację, potwierdzilam i nic. Kiedy chcę coś przejrzeć otwiera się stronka żeby założyć konto albo się zalogować. Zalogować się nie mogę nie wiem czemu, coś jest nie tak z tą stroną.
No właśnie od jakiegoś czasu jestem zarejestrowanym użytkownikiem a teraz nie mogę się zalogować.

-----------------------------------------------
__________________

Ostatnio edytowane przez rena : 28-08-2008 o 00:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 23:40
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

A ja przed chwilą bez problemu się zalogowałam,nawet na forum się odezwałam.Pozdrawiam.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 27-08-2008, 23:59
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Niestety

nie mogę zrobić na tej stronce żadnego ruchu. Nie mogę się zalogowac ani nie mogę założyć od nowa konta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 28-08-2008, 00:04
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Basiu, ja mam ten sam problem co i Ty.
Też nie mogę się zalogować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 28-08-2008, 00:13
rena's Avatar
rena rena jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 114
Domyślnie

Przed chwileczką udało się zalogować
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 28-08-2008, 00:35
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Mnie też się udało bez problemów. Ale po wejściu poinformowano mnie abym "dołączyła do dyskusji". Nie bardzo wiem o czym dyskutować. Opowiadać o objawach np alergii nosa - kichaniu? Muszę dojrzeć- poczekam aż się z tym wszystkim oswoję, No chyba wpadnę w hipochondrię/ nie wiem czy dobrze napisałam/
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 28-08-2008, 00:41
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Udało się

jestem zaejestrowana i mogę się logować. Na razie ruchu wielkiego tam nie ma, może się rozkręci?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 28-08-2008, 06:42
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Basia bój się Boga , choroby szukasz , toż ona Cię sama znajdzie - tfu, co ja gadam na kocura urok .
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 28-08-2008, 18:05
Liwia Liwia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Opole
Posty: 19
Domyślnie

No nie wiem, jak mozna tracić czas na gadanie o chorobach?
Widziałam setki for, ale o chorobach? NIE! To chyba nieporozumienie
Jest taki film "The secret' się nazywa, gdzie opisują przypadek kobiety, która wyleczyła sie z raka, ale nie poprzez gadanie o chorobnie

Pozdrawiam
lepiej nie chciejcie więcej chorować
Liwia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 28-08-2008, 18:55
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Te "naszechoroby" to chyba założył jakiś hipochondryk który chce znależć wszystkie choroby u siebie. Nie mam zamiaru tam wchodzić. Leczenie jednak uważam za skuteczne przez lekarzy a nie poprzez jedna baba drugiej babie. Żyjemy w XXI wieku a nie w średniowieczu
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 28-08-2008, 20:38
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Jak ktoś jest zdrowy

Cytat:
Napisał Liwia
No nie wiem, jak mozna tracić czas na gadanie o chorobach?
Widziałam setki for, ale o chorobach? NIE! To chyba nieporozumienie
Jest taki film "The secret' się nazywa, gdzie opisują przypadek kobiety, która wyleczyła sie z raka, ale nie poprzez gadanie o chorobnie

Pozdrawiam
lepiej nie chciejcie więcej chorować
Liwia
to masz rację, nie ma sensu rozmawiać o chorobach. Kiedy dopadnie człowieka choroba można na takich portalach dowiedzieć się wielu pożytecznych rzeczy, znam to z autopsji. Nie jestem hipochondryczką ale kiedy zachorowalam na raka dzięki takiemu portalowi znalazłam lekarza, który mnie operował i pod którego opieką jestem do dnia dzisiejszego. Punkt widzenia zależy od siedzenia. Na raka leczą mnie lekarze, sama nie odważyłbym się na eksperymenty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 31-08-2008, 15:38
naszechoroby naszechoroby jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 1
Domyślnie Dobry pomysł

Dobry pomysł z tym portalem www.naszechoroby.pl Mam znajomą z rakiem piersi i chce szybko porozmawiać z kimś z tym samym problemem bo czegoś tam nie wie, lekarz też mąci jaj w głowie. A ludzie to skarbnica wiedzy o leczeniu i skutecznych sposobach walki z dolegliwością.
Musze powiedzieć, że pomysł dobry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 01-09-2008, 14:24
Leon48's Avatar
Leon48 Leon48 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Katowice
Posty: 26
Domyślnie

Monak i Naszechoroby, może to i dobry pomysł, ale czy na pewno?
Ludzie gadając o chorobach, zdrowsi nie bedą. Takie gadanie produkuje chorych. Ale coż, jesli ktos woli chorować, bo to jego swiat, to przecież zabronic mu nie mozna. Proponuje wejdźcie na stronę ponizej, kliknijcie po prawej fragment filmu the secret po polsku i posluchajcie. Strona nie jest związana z pozytywnym myśleniem, ale filmik jest Kliknijcie filmik Prawo Przyciągania

http://malyzus.pl.tl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 01-09-2008, 14:40
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Pytanie Jak to ktoś woli chorować?

Cytat:
Napisał Leon48
Monak i Naszechoroby, może to i dobry pomysł, ale czy na pewno?
Ludzie gadając o chorobach, zdrowsi nie bedą. Takie gadanie produkuje chorych. Ale coż, jesli ktos woli chorować, bo to jego swiat, to przecież zabronic mu nie mozna. Proponuje wejdźcie na stronę ponizej, kliknijcie po prawej fragment filmu the secret po polsku i posluchajcie. Strona nie jest związana z pozytywnym myśleniem, ale filmik jest Kliknijcie filmik Prawo Przyciągania

http://malyzus.pl.tl
Nikt sobie choroby nie funduje ani nie wybiera nie spotkałam w swoim życiu człowieka, który wybrałby sobie z własnej woli "taki świat". PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD SIEDZENIA. Zdrówka życzę i więcej taktu by się przydało w stosunku do tych co chorują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 02-09-2008, 17:23
Liwia Liwia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Opole
Posty: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
Nikt sobie choroby nie funduje ani nie wybiera nie spotkałam w swoim życiu człowieka, który wybrałby sobie z własnej woli "taki świat". PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD SIEDZENIA. Zdrówka życzę i więcej taktu by się przydało w stosunku do tych co chorują.

No, jednak zgadzam się z Leonem. Gadanie o chorobach tworzy świat chorób. W filmie the Secret sa dwa ciekawe przypadki wyleczenia się z chorób. Oba nie dopuszczały do siebie mysli o chorobie. Kobieta, ktora wyleczyła się z raka piersi i mężczyzna po katastrofie lotniczej z wyrokiem lekarskim "życie na wózku"... Polecam. Na prawdę, wierzę, że sami produkujemy choroby, ale tak sobie piszę.

Pozdrawiam
Liwia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 02-09-2008, 17:32
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

A jaki ładny nick początkujący przybrał "naszechoroby" i pierwszy post, a zarazem wątek. Jak zwykle-nic o sobie, ot "meteor". Teraz czekamy na cudowny materac za jedyne .......zł lub podobnie. Cena wzrośnie wraz z zainteresowaniem. No cóż klub seniora-to i choroby muszą mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 02-09-2008, 18:17
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Na prawdę, wierzę, że sami produkujemy choroby, ale tak sobie piszę. cytat

Pozdrawiam
Liwia
Mam pytanie, czy maleńkie dziecko też produkuje sobie choroby???
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 03-09-2008, 14:02
Leon48's Avatar
Leon48 Leon48 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Katowice
Posty: 26
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
Nikt sobie choroby nie funduje ani nie wybiera nie spotkałam w swoim życiu człowieka, który wybrałby sobie z własnej woli "taki świat". PUNKT WIDZENIA ZALEŻY OD SIEDZENIA. Zdrówka życzę i więcej taktu by się przydało w stosunku do tych co chorują.

Basiu, nie chciałem Ciebie obrazić, ale na prawdę, gadanie o chorobach nie jest dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Komentujemy artykuł: Nowa Zelandia nie wpuszcza chorych na Parkinsona Mirosław Ogólny 2 22-08-2009 12:01
wczasy dla sosob chorych na alzhaimera szrajdeger Choroby, badania, terapie 2 15-01-2008 09:54
wczasy lecznicze dla osob chorych na alzhaimera szrajdeger Choroby, badania, terapie 4 15-01-2008 09:52
Pierwszy w Polsce szpital dla chorych na Alzheimera - komentarze Alicja60 Ogólny 0 20-10-2007 12:05
Szybka diagnoza ratuje chorych na serce - komentarze wipin Ogólny 0 11-10-2006 11:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.