menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Różne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różne Bez komercyjnych ofert firm. Ogłoszenia są moderowane.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 15-03-2010, 19:54
Ewusia Ewusia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Kraków
Posty: 1
Domyślnie Ofiaruję pomoc w zamian za przepisanie mieszkania


Witam serdecznie,
Bardzo chciałabym poznać samotną, starszą osobę, która w zamian za pomoc ( także finansową), zdecydowałaby się przepisać nam mieszkanie. Nie chciałabym wprowadzać się do TEJ osoby.
Bardzo chętnie natomiast podejmę się opieki ( mam 16 lat doświadczenia jako pielęgniarka, bardzo dużą wiedzę n/t cukrzycy), pomogę w utrzymaniu mieszkania ( sprzątanie, dopłata do czynszu itp). Z wielką przyjemnością zaproszę "babcię"/"dziadka" w święta czy niedzielę.
Wychowuję sama 3 dzieci ( 18,16 i 4 lata). Nie mam własnego mieszkania ani większych szans na zakup. Często pomagam ludziom w potrzebie, niestety uzyskanie mieszkania jest poza zasięgiem moich możliwości. Wiem, że trudno zaufać obcej osobie, tym bardziej z internetu. Gdyby ktoś jednak był zainteresowany, może zasięgnąć opinii na mój temat np. w parafii, zakładzie pracy lub w innych miejscach.

mój telefon
Ewa 0504224081
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 15-03-2010, 20:28
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ewusia
Witam serdecznie,
Bardzo chciałabym poznać samotną, starszą osobę, która w zamian za pomoc ( także finansową), zdecydowałaby się przepisać nam mieszkanie. Nie chciałabym wprowadzać się do TEJ osoby.
Bardzo chętnie natomiast podejmę się opieki ( mam 16 lat doświadczenia jako pielęgniarka, bardzo dużą wiedzę n/t cukrzycy), pomogę w utrzymaniu mieszkania ( sprzątanie, dopłata do czynszu itp). Z wielką przyjemnością zaproszę "babcię"/"dziadka" w święta czy niedzielę.
Wychowuję sama 3 dzieci ( 18,16 i 4 lata). Nie mam własnego mieszkania ani większych szans na zakup. Często pomagam ludziom w potrzebie, niestety uzyskanie mieszkania jest poza zasięgiem moich możliwości. Wiem, że trudno zaufać obcej osobie, tym bardziej z internetu. Gdyby ktoś jednak był zainteresowany, może zasięgnąć opinii na mój temat np. w parafii, zakładzie pracy lub w innych miejscach.

mój telefon
Ewa 0504224081


Szanowna Ewuniu

Złożyłaś ofertę we właściwym miejscu, tylko pofatyguj się i przeczytaj ile takich ofert jest w tym wątku. Przecież tu każdy z nas musiałby czekać z niecierpliwością na taką ofertę i składać ręce do modlitwy by została przyjęta.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 12-08-2010, 05:17
hanka93's Avatar
hanka93 hanka93 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Kraków
Posty: 165
Domyślnie

Ewusiu, to dobry pomysł. Do ludzi należy zwracać się z pytaniami. Zobaczysz czy są potrzebujący tak jak Ty.
Powodzenia - wielu się udaje.
__________________
Hanka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Samotny rodzic szuka mieszkania,za opiekę Łódź/okolice roksana98@o2.pl Różne 0 27-02-2010 17:59
Samotny rodzic szuka mieszkania,za opiekę Łódź/okolice roksana98@o2.pl Łódź 0 27-02-2010 17:57
Towarzystwo w zamian za pomoc Student24 Różne 2 25-01-2010 21:37
zaopiekuję się w zamian za odstąpienie mieszkania pawmet@o2.pl Różne 0 04-10-2009 19:13
PILNIE szukam mieszkania-chętnie za opiekę aniutka00 Różne 0 10-05-2009 23:31

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.