menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 16:51
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie



Na starsze lata ciekawość się wzmaga.....

__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 17:10
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał ansty


Na starsze lata ciekawość się wzmaga.....





U niektórych pewnie tak ... tylko nie u wszystkich (ta ciekawość) w jednym kierunku ...
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 18:08
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania o.

Uwaga, bo się znowu rozkręci w ulubionym temacie. Dwa pierwsze posty tego wątku to mały krok w tym kierunku. Wówczas zapomniala wyczulić forumowiczów na konieczność intymnej depilacji, więc teraz to nadrobiła. Reszta ... to na chybił trafił.
Cholera a ja myślałem, że wibratora nie depiluje się, tylko trzeba dbać o baterie aby w szczytowym momencie nie brakło energii.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 18:13
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania o.
Kiedyś założycielka tego wątku (wówczas pod innym nickiem funkcjonująca) uświadamiała forumowiczów na innym wątku na temat korzystania z wibratora. Na własnym przykładzie tłumaczyła co i jak wykonywać aby mieć tak niesamowite przeżycia jak ona. Wysoko oceniała używane przez nią wibratory. Rozpływała się w zachwytach. Nawet adresy sklepów internetowych zamieściła na wątku aby bez trudu i szukania można było te cudne akcesoria nabyć. Wprawdzie po jednym dniu te wykłady zostały przez admin skasowane, ale częściowo, ślad tego wątpliwego "piękna" jeszcze się uchował.

Uwaga, bo się znowu rozkręci w ulubionym temacie. Dwa pierwsze posty tego wątku to mały krok w tym kierunku. Wówczas zapomniala wyczulić forumowiczów na konieczność intymnej depilacji, więc teraz to nadrobiła. Reszta ... to na chybił trafił.

Co to za sfrustrowany post? Cóż za wariackie porównania do kogoś o kim nie mam zielonego pojęcia. To napisała jakIś frustratka, której z milością nie po drodze, jakaś opuszczona i nie po drodze jej z milością i dlatego wyżywa się w necie. Jakie to smutne, że przeżywa fata morgany, a ja chcialam tylko dobrej zabawy!!!
Nie chcę być chamska, ale spadaj ania.o


Zycie naprawde może barwne bez plot!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 18:20
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania o.
Kiedyś założycielka tego wątku (wówczas pod innym nickiem funkcjonująca) uświadamiała forumowiczów na innym wątku na temat korzystania z wibratora. Na własnym przykładzie tłumaczyła co i jak wykonywać aby mieć tak niesamowite przeżycia jak ona. Wysoko oceniała używane przez nią wibratory. Rozpływała się w zachwytach. Nawet adresy sklepów internetowych zamieściła na wątku aby bez trudu i szukania można było te cudne akcesoria nabyć. Wprawdzie po jednym dniu te wykłady zostały przez admin skasowane, ale częściowo, ślad tego wątpliwego "piękna" jeszcze się uchował.

Uwaga, bo się znowu rozkręci w ulubionym temacie. Dwa pierwsze posty tego wątku to mały krok w tym kierunku. Wówczas zapomniala wyczulić forumowiczów na konieczność intymnej depilacji, więc teraz to nadrobiła. Reszta ... to na chybił trafił.
dlaczego skasowane? nie wolno? to dla zdrowotności przecież? może było bardzo ekshibicjonistyczne i pozbawione dobrego smaku?

a tu - http://www.filmtok.pl/Historia-wibra...STUN-PL-v23329 jest cały film o tej zdrowotności

hmm... nie znam was wszystkich, ale skoro skasował to pewnie przegięła, tobie też przeszkadzało, jak wyczuwam... a wystarczy przecież nie czytać....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 18:22
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Wystarczy nie czytać, nie zaglądać i już... tak robię, kiedy coś mnie irytuje/przeszkadza/wkurza, są zapewne tacy, co zaglądali, a może ktoś skorzystał?

Czy są przepisy prawne które uniemożliwiają pisanie erotyki? Jest masa książek o tym, w necie też tego jest sporo. Tu - rozumiem - możemy się tylko kłócić o kwestie religijne?!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 18:24
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

A druga sprawa. czy jest naganne, ze samotna kobieta używa sobie wibratora? Kurcze na jakim świecie ja żyję, kiedy w innych religiach dopuszczalne jest posiadanie kilku żon?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 19:09
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Aniu o
Już zostałem poinformowany,kto zacz!
A że Kobieta lubi opowiadać na ten temat, to w psychologi
ma swoją nazwę-wide facet rozchylający połaszcz przez zaskoczenie
Jak lubi ,od czasu do czasu mogę coś w kleić.
Tylko adm jest uczulona na perwersje seksualne
Pozdrowienia dla Cyntti!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 19:33
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
Aniu o
Już zostałem poinformowany,kto zacz!
A że Kobieta lubi opowiadać na ten temat, to w psychologi
ma swoją nazwę-wide facet rozchylający połaszcz przez zaskoczenie
Jak lubi ,od czasu do czasu mogę coś w kleić.
Tylko adm jest uczulona na perwersje seksualne
Pozdrowienia dla Cyntti!
Dlaczego koleś nie jesteś sobą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 19:43
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Cynttia
Ciężko z Tobą polemizować!
Za każdym razem odpowiadając obrażasz
Kolesiem nie jestem dla Ciebie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 19:52
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Cholera a ja myślałem, że wibratora nie depiluje się, tylko trzeba dbać o baterie aby w szczytowym momencie nie brakło energii.

A gdzieś Ty wyczytał o depilacji wibratora? Toż napisano, że o depilację intymną chodzi! Przecież to jasno wynika zarówno z pierwszych postów tego wątku, jak również ja się na one powołuję! Chuchnij! Świętowałeś dziś cokolwiek? Jak "odpoczniesz " przeczytaj ponownie. Myślę, że Twoja wiedza w sprawie baterii do onego (jak w cytacie) przyda się potrzebującym. A fe! Przeklinasz. Unosisz się (emocjonalnie) nad ważnością tematu.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 20:00
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania o.
A gdzieś Ty wyczytał o depilacji wibratora? Toż napisano, że o depilację intymną chodzi! Przecież to jasno wynika zarówno z pierwszych postów tego wątku, jak również ja się na one powołuję! Chuchnij! Świętowałeś dziś cokolwiek? Jak "odpoczniesz " przeczytaj ponownie. Myślę, że Twoja wiedza w sprawie baterii do onego (jak w cytacie) przyda się potrzebującym. A fe! Przeklinasz. Unosisz się (emocjonalnie) nad ważnością tematu.
Możesz mi wmówić że nie mogę trzy razy pod rząd ale tu jasno stoi napisane.
Cytat:
Napisał Cynttia
Spokojnie kładę się obok swojego faceta - oboje jesteśmy wydepilowani - dobrej nocy
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 20:27
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał rebelio
dlaczego skasowane? nie wolno? to dla zdrowotności przecież? może było bardzo ekshibicjonistyczne i pozbawione dobrego smaku?a tu - http://www.filmtok.pl/Historia-wibra...STUN-PL-v23329 jest cały film o tej zdrowotności

hmm... nie znam was wszystkich, ale skoro skasował to pewnie przegięła, tobie też przeszkadzało, jak wyczuwam... a wystarczy przecież nie czytać....

Rebelio całkowicie żle wyczuwasz. Ja bym nawet chciała żeby owe wywody pozostały na wątku (chociaż były absolutnym dysonansem) przynajmniej przez jakiś czas (np. z tydzień). Niechby wszyscy poczytali (a wątek odwiedzany przez wielu) i wyrobili sobie zdanie o autorce owych instruktaży, w bardzo niesmacznej tonacji zaprezentowanych (wg mnie i nie tylko mnie - jak się okazało). Literatura instruktażowa w sprawach intymnych, to jednak coś zupełnie innego niż epatowanie prymitywnymi określeniami jak posługiwać się akcesoriami (które mają pomagać uprawianiu miłości fizycznej) i wygłaszanie swoich erotycznych ach-ów w tym temacie na rozrywkowym wątku i portalu dla seniorów. Do instruktaży fachowych na specjalnych stronach internetu (czy do tematycznych broszur) sięga tylko ten kto chce. Na wątku spotkał się z podanymi przez userkę treściami każdy, kto z zupełnie innymi intencjami wszedł na ów wątek, o całkowicie innej tematyce.
Najwidoczniej treści typowo erotyczne i podane w prostackiej formie spotkały się z dezaprobatą wchodzących na wątek. Mogły "wykłady" owej userki być dla wielu szokujące, szczególnie spotkane na owym ciepłym, pełnym życzliwości dla bywalców wątku. Nie każdy ma ochotę w naszym wieku aby być tak obcesowo uświadamianym w miejscu gdzie tego nie oczekuje. Jeżeli jest specjalny wątek "w temacie", to inna sprawa. Czyta kto chce. Najwidoczniej tak również uważała admina, skoro te "instrukcje" usunęła.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 20:41
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania o.
Rebelio całkowicie żle wyczuwasz. Ja bym nawet chciała żeby owe wywody pozostały na wątku (chociaż były absolutnym dysonansem) przynajmniej przez jakiś czas (np. z tydzień). Niechby wszyscy poczytali (a wątek odwiedzany przez wielu) i wyrobili sobie zdanie o autorce owych instruktaży, w bardzo niesmacznej tonacji zaprezentowanych (wg mnie i nie tylko mnie - jak się okazało). Literatura instruktażowa w sprawach intymnych, to jednak coś zupełnie innego niż epatowanie prymitywnymi określeniami jak posługiwać się akcesoriami (które mają pomagać uprawianiu miłości fizycznej) i wygłaszanie swoich erotycznych ach-ów w tym temacie na rozrywkowym wątku i portalu dla seniorów. Do instruktaży fachowych na specjalnych stronach internetu (czy do tematycznych broszur) sięga tylko ten kto chce. Na wątku spotkał się z podanymi przez userkę treściami każdy, kto z zupełnie innymi intencjami wszedł na ów wątek, o całkowicie innej tematyce.
Najwidoczniej treści typowo erotyczne i podane w prostackiej formie spotkały się z dezaprobatą wchodzących na wątek. Mogły "wykłady" owej userki być dla wielu szokujące, szczególnie spotkane na owym ciepłym, pełnym życzliwości dla bywalców wątku. Nie każdy ma ochotę w naszym wieku aby być tak obcesowo uświadamianym w miejscu gdzie tego nie oczekuje. Jeżeli jest specjalny wątek "w temacie", to inna sprawa. Czyta kto chce. Najwidoczniej tak również uważała admina, skoro te "instrukcje" usunęła.
O CO TEJ BABIE CHODYI_
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 20:43
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Możesz mi wmówić że nie mogę trzy razy pod rząd ale tu jasno stoi napisane.

Jarek nie ośmieliłabym się wmawiać Ci, że nie możesz trzy razy pod rząd. Przecież nie mam takiej wiedzy, więc przyjmuję - za dobrą monetę - że może możesz . A czasem może Ci się zdarzyć, że i cztery razy pod rząd możesz. Jak widać, mam na razie, pozytywne zdanie o Twoich możliwościach, choć tylko teoretyzuję.

Nawiązując do Twojego wyjaśnienia to dodam - na marginesie - że depilacja a posługiwanie się wibratorem to dwie odległe od siebie rzeczy a nie tożsame.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 20:50
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
Cynttia Ciężko z Tobą polemizować!
Za każdym razem odpowiadając obrażasz
Kolesiem nie jestem dla Ciebie!


Jasinek, przecież ten typ tak ma. W szczególności z tego właśnie powodu jest permanentnie banowana przez adminę pod wszystkimi swoimi wcieleniami nickowymi. Z powodu obrażania wielu forumowiczów.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 21:49
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

no tak, to ja zmykam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 16-03-2012, 23:54
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uśmiech

Cytat:
Napisał Cynttia
A druga sprawa. czy jest naganne, ze samotna kobieta używa sobie wibratora? Kurcze na jakim świecie ja żyję, kiedy w innych religiach dopuszczalne jest posiadanie kilku żon?
Każdą czynność fizjologiczną najlepiej i najbardziej komfortowo uprawiać w zaciszu domowym - niektóre w pojedynkę w łazience ,inne mogą być w większym gronie i niekoniecznie w łazience.
Naganne nie jest robienie tego i owego ,ale epatowanie tym na lewo i prawo - bywa ,że w stosunku do osób niezainteresowanych !.
Pozdrawiam Cię Luizko ,spróbuj może tym razem innej metody niż dotąd. Może będzie skuteczniejsza i niekoniecznie mam na myśli wibrator !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 01:45
Ja-nusz's Avatar
Ja-nusz Ja-nusz jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Puławy
Posty: 287
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania o.
Kiedyś założycielka tego wątku (wówczas pod innym nickiem funkcjonująca) uświadamiała forumowiczów na innym wątku na temat korzystania z wibratora. Na własnym przykładzie tłumaczyła co i jak wykonywać aby mieć tak niesamowite przeżycia jak ona. Wysoko oceniała używane przez nią wibratory. Rozpływała się w zachwytach. Nawet adresy sklepów internetowych zamieściła na wątku aby bez trudu i szukania można było te cudne akcesoria nabyć. Wprawdzie po jednym dniu te wykłady zostały przez admin skasowane, ale częściowo, ślad tego wątpliwego "piękna" jeszcze się uchował.

Uwaga, bo się znowu rozkręci w ulubionym temacie. Dwa pierwsze posty tego wątku to mały krok w tym kierunku. Wówczas zapomniala wyczulić forumowiczów na konieczność intymnej depilacji, więc teraz to nadrobiła. Reszta ... to na chybił trafił.


Oj prawda to prawda. byłem akurat na wątku. to był szok. nie dlatego, że temat tabu ale dlatego, że z taką perwersją opisane doznania przez tą samą osobę co założyła tutejszy wątek, ale wtedy posługującą się nickiem scarlett i namiary na kupno - adresy, zachęty ... i w ogóle ... jak w burdelu ... szkoda gadać. gdy wyraziłem dezaprobatę to otrzymywałem od niej obelgi na priv dopóki jej nie zablokowałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 02:03
Ja-nusz's Avatar
Ja-nusz Ja-nusz jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Puławy
Posty: 287
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Każdą czynność fizjologiczną najlepiej i najbardziej komfortowo uprawiać w zaciszu domowym ...
Naganne nie jest robienie tego i owego ,ale epatowanie tym na lewo i prawo - bywa ,że w stosunku do osób niezainteresowanych !.

oto mądre słowa. właśnie tak.

luizko, scarlett, cynttia ... czy jak ci tam jeszcze było wcześniej (nie sposób spamiętać wszystkich twoich nicków) racz wziąć pod uwagę mądre słowa hypatii a wszystkim to wyjdzie na zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak dbać o włosy normalne, suche, przetłuszczające się i mieszane - komentarze 82.139.60.xxx Ogólny 6 16-08-2012 16:46
Amerykańskie seniorki poszukują współlokatorek - komentarze rebelio Ogólny 17 26-04-2012 19:46
Aromaterapeutyczne porady na codzienne smutki i apatię - komentarze 85.89.189.xxx Ogólny 0 13-11-2011 15:58
Seniorki rzadko w drogeriach - komentarze Tessaxx Ogólny 5 15-10-2009 16:58
POLSKA BABA..czyli baby, przebaby, baby nad babami, Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 136 27-10-2008 09:07

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.