menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 02-01-2021, 11:19
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Oczywiście, że tak. Na szczęście dzisiaj możecie zdecydowanie skuteczniej poradzić sobie z takimi problemami. Jeśli czujecie, że sytuacja u Was się pogłębia, to na pewno powinniście zastanowić się nad tym, jakie kosmetyki naturalne na zmarszczki mogą okazać się dla Was szczególnie korzystne. Pamiętajcie, że od tego, w jaki sposób będziecie pielęgnowali Waszą skórę, zależy jej stan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 10-06-2021, 09:58
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie

W tym wieku nie powinno się również zapominać o kosmetykach pod oczy. Szczególnie, ze skora która jest mało nawilżona ma skłonność do powstawania na niej dużej ilości zmarszczek:
https://www.cocolita.pl/kremy-pod-oc...-pod-oczy-15ml

Od siebie polecam ten naturalny krem pod oczy. Dobrze jest go połączyć z codziennym masażem tej okolicy - dzieki temu można pozbyć się obrzęku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 30-06-2021, 17:08
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Ja zaczęłam produkcję własnych kosmetyków w tym właśnie kremów do twarzy też. Tutaj https://yanko.com.pl/ sprawdzam właśnie opakowania do nich w jakiej cenie mi dadzą bo muszę znaleźć dobrego producenta, może jakiegoś znacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 30-06-2021, 17:36
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Polecam krem jaśminowy 50+ na dzień i noc jest też tej firmy krem pod oczy.Jestem o wiele więcej jak 50 ale to plus.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 19-07-2021, 15:43
anggie76 anggie76 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 70
Domyślnie

Marka to sprawa drugorzędna moim zdaniem. Ja zauważyłam duuużą różnicę od kiedy poza kremem przeciw zmarszczkom zaczęłam stosować oprócz niego serum z retinolem. Minął miesiąc regularnego stosowania i jest znacząca poprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 06-09-2022, 12:42
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 880
Domyślnie

Sama również staram się zwracać uwage na skład kosmetyków jakie wybieram i nie kupować w ciemno. Wbrew pozorom czytanie składów nie jest takie trudne. Jeśli człowiek raz się nauczy, to potem nie sprawia mu to już problemów.

Od siebie polecam ten krem na dzień od Loreal:
https://www.cocolita.pl/kremy-do-twa...ien-spf20-50ml

Ma świetny skład, działanie ochronne. A dodatkowo filtr - a jak wiadomo w pewnym wieku filtr jest codziennie obowiązkowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 28-12-2022, 21:08
kasandra kasandra jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 60
Domyślnie

Jako że z roku na rok jestem coraz starsza, to też coraz bardziej zaczynam zwracać uwagę na to jak pielęgnuję swoją skórę. Niestety czy stety, na mojej twarzy już powoli pojawiają się pierwsze zmarszczki i skóra coraz bardziej traci jędrność. Dlatego od niedawna kupuję już tylko kosmetyki dla skóry dojrzałej. Całe szczęście trafiłam na fajny sklep, w którym mają duży wybór kosmetyków dla cery 40+. Jest to https://www.ezebra.pl/. Znalazłam tam m.in. krem, serum i żel, a także krem redukujący zmarszczki. Chętnie przetestowałabym też inne produkty, ale nie za bardzo wiem co wybrać. Wiem, że na tym forum są osoby, które mogą mi podpowiedzieć, dlatego zwracam się do Was z pytaniem: jakie kosmetyki polecacie do walki ze starzejącą się skórą twarzy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 13-01-2023, 12:51
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

Polecam drogerię online Darmar Sklep . Wybór produktów mają naprawdę bardzo duży. Znajdziecie u nich między innymi kosmetyki do pielęgnacji: https://darmarsklep.pl/toniki-i-hydr...a-rozana-500ml . Każda z Was z pewnością wybierze coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Krem arczia Kosmetyki 157 19-01-2021 15:27
Jaki sklep agd rtv polecicie? kowdan Różności 5 06-07-2019 15:42
Czy polecicie prawnika z Łodzi Kostka Prawo rodzinne 10 17-02-2019 19:58
Jakiego fotografa w Krakowie polecicie euraka Kraków 1 14-02-2018 10:54
Gdzie w Łodzi wybrać się na zabieg na twarz Izabela54 łódzkie 3 09-03-2017 13:41

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.