menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-07-2007, 18:19
Nella's Avatar
Nella Nella jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Poznań
Posty: 252
Uwaga Jak i gdzie szukać pracy?


Podaję linki do forum,które wprawdzie dotyczy innej grupy wiekowej,ale często są tam poszukiwane do pracy osoby w różnym wieku.Można też nawiązać kontakty osobiste,aby dowiedzieć się czegoś więcej.
Dam pracę:
http://www.baybus.net/viewforum.php?f=23
Szukam pracy:
http://www.baybus.net/viewforum.php?f=22
Może znacie inne linki?Podajcie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-07-2007, 19:16
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Nella to jest jakies beznadziejne badziewie -groch z kapusta pelno prac dla opiekunek (he he he ) albo jakichś naciaganych e-prac typu zainwestuj 5 zl a zgarniesz 1500 nie wiadomo za co .BZDURA .Lepszy jest www.dwukropek.pl -bo tma przynajmniej jest jakis porzadek ,a poza tym www.praca.pl i dobre sda strony wladz woj np. www.mazowieckie.pl Przecież na Boga Ojca zadna z nas nie szuka pracy jao niania ani sprzataczka -te ostatnie raczej zatrudnimy!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 18-07-2007, 23:58
Nella's Avatar
Nella Nella jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Poznań
Posty: 252
Domyślnie

Małgosiu,zaznaczyłam,że jest to forum,a nie pośrednictwo pracy!No,a jeśli chodzi o rodzaj pracy,to.... sprawa jest b.dyskusyjna.Gratuluję,że należysz do osób,które mogą sobie pozwolić na zatrudnienie osoby do sprzątania,czy opieki nad dzieckiem.Trzeba jednak zdawać sobie sprawę,że sytuacja materialna ludzi jest jest b.zróżnicowana i sama znam kobiety,które podejmą jakąkolwiek pracę,byleby jakoś przeżyć.I dlatego nie byłabym taka pewna,że żadna z nas nie szuka jakiejkolwiek pracy.A forum,do którego link podałam jest takim samym forum jak nasze tylko dla znacznie młodszej grupy wiekowej.Więc jak to na każdym forum,może się wydawać,że jest bałagan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 19-07-2007, 18:53
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie A ja proponuję

i zaraz założę dwa wątki:
1. - propozycje pracy dla seniora
2. - podejmę pracę...
W pierwszym proponuję umieszczać linki do ofert, które ktoś z nas znalazł w internecie, a które mogą być ciekawe dla naszych klubowiczów:
w drugim - proszę tychże klubowiczów o określenie się, jaką pracę chcieliby podjąć. Wtedy - jeśli ktoś z nas zetknie się (nawet przypadkiem) z taką właśnie ofertą - będzie mógł ją skierować do konkretnej osoby.
W ten sposób pomożemy sobie nazwzajem, a przecież o to chodzi!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 19-07-2007, 19:14
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Jak się zakłada wątek???????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 19-07-2007, 19:21
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nella
Małgosiu,zaznaczyłam,że jest to forum,a nie pośrednictwo pracy!No,a jeśli chodzi o rodzaj pracy,to.... sprawa jest b.dyskusyjna.Gratuluję,że należysz do osób,które mogą sobie pozwolić na zatrudnienie osoby do sprzątania,czy opieki nad dzieckiem.Trzeba jednak zdawać sobie sprawę,że sytuacja materialna ludzi jest jest b.zróżnicowana i sama znam kobiety,które podejmą jakąkolwiek pracę,byleby jakoś przeżyć.I dlatego nie byłabym taka pewna,że żadna z nas nie szuka jakiejkolwiek pracy.A forum,do którego link podałam jest takim samym forum jak nasze tylko dla znacznie młodszej grupy wiekowej.Więc jak to na każdym forum,może się wydawać,że jest bałagan.
Noramlka....czy my sobie zawsze musimy wyciagac sytuacjeę materialna .Nie jest ,tak dla jasnosci moja tak rozowa jakby sie moglo pozornie wydawac .Ale nie wydaje mi sie ,zeby dla babki w naszym wieku ,wyksztalconej i łebskiej to byla praca marzeń -a mozna trafić na jakieś niespodzianki mile czasem....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 19-07-2007, 19:27
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Małgosiu!

Wchodzisz po prostu w Klub Senior Cafe>Praca> Senior na rynku pracy i... klikasz na znajdującą się z lewej strony, na górze informację "Nowy wątek". I już możesz pisać
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 20:33
AmeliaA66 AmeliaA66 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 75
Domyślnie

Bardzo dobrze, że jesteś otwarty na nowe propozycje pracy, zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazd za granicę. Możesz w takim razie sprawdzić sobie, jak dokładnie wygląda praca na produkcji w Niemczech - najlepsze oferty z Fachpracy są bardzo atrakcyjne i obiecujące. Dzięki pracy za granicą możesz zarobić więcej, zdobyć nowe doświadczenia zawodowe i poznać nową kulturę. Zdecydowanie warto podjąć taki krok, zwłaszcza jeśli marzysz o zabezpieczeniu się finansowo i na przykład zakupie nieruchomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam pracy... Ewita Seniorzy i praca 13 03-04-2023 15:56
Pięćdziesiątka ceniona w pracy Eliza Seniorzy i praca 39 15-04-2010 01:05
Propozycje pracy dla seniora Ewita Seniorzy i praca 0 19-07-2007 18:57
Dyskryminacja na rynku pracy - komentarze Basia. Ogólny 7 13-05-2007 16:48

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.