menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Prawo rodzinne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-06-2015, 11:55
Kostka Kostka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 48
Domyślnie Czy polecicie prawnika z Łodzi


Niestety ale koleżanka ma bardzo duzy problem z byłym mężem, który obecnie chce podać ją do sądu o alimenty... dla siebie ! Czy możecie polecić dobrego prawnika z Łodzi, z którym można byłoby skonsultować sprawę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 24-06-2015, 12:49
miloszczek miloszczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 134
Domyślnie

Kancelaria K. Keller: http://www.kkeller.pl/ - maja duże doświadczenie w takich trudnych sprawach rodzinnych.

Sytuacja jest dość nietypowa bo zwykle to kobieta wystepuje o alimenty.Niestety ale jeśli mąż koleżanki totalnie stracił źródlo dochodów to pewne ryzyko przyznania alimentów występuje. Niech koleżanka na razie się jednak nie boi. Niech skonsultuje się z prawnikiem i niech prawnik jej doradzi co powinna dalej robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-03-2016, 13:05
Dziaduszko Dziaduszko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Londyn
Posty: 5
Domyślnie

W sprawach rodzinnych specjalizuje się Kancelaria adwokacka - Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska (kancelaria znajduję się przy ulicy Piotrkowskiej 232 lokal 4), która bardzo kompetentnie podchodzi do swoich Klientów. Swoje usługi świadczy na wysokim poziomie i z dużym zaangażowaniem. Kiedyś prowadziła moją sprawę i dzięki temu wszystko skończyło się pomyślnie. Serdecznie polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 13-05-2016, 09:29
p3rlik p3rlik jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1
Domyślnie

To jest najlepszy adwokat gdańsk rozwód jakiego znam. Polecam bo korzystam z niego często można by rzec że to adwokat rodzinny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 19-07-2016, 14:19
mirra56 mirra56 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 8
Domyślnie

Dla pewnej wygranej ja bym radziła udać się do kancelarii Samoraj&Biedulski -> www.samorajbiedulski.pl/sprawy-karne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 25-07-2016, 12:34
dantecka dantecka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli chodzi o alimenty, proponuję zwrócić się do kancelarii Meritum w Łodzi Mają siedzibę przy Żwirki 1C. Skutecznie doprowadzają trudne sprawy do końca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 23-05-2017, 11:42
Rokicka Rokicka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2017
Miasto: genewa
Posty: 1
Domyślnie

prawnicy wspomagają i ułatwiają czasem nasze sprawy, moj tata wspieral się prawnikiem w Gdyni a trafił na nich przez biuro porad obywatelskich, warto więc sprawdzac i takie miejsca...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 26-07-2018, 10:21
szerip szerip jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: Wrocław
Posty: 43
Domyślnie

Witam, w takich sytuacjach nie warto szukać prawnika który jest w pobliżu, tylko takiego który specjalizuje się w danym temacie i przede wszystkim ma doświadczenie podparte wieloma wygranymi sprawami na koncie. Z pewnością mogę polecić kancelarie Głogów, która pomagała w mojej sprawie i śmiało mogę stweirdzić że bez niej bym nie wygrał sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 12-09-2018, 14:43
cudak3 cudak3 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 65
Domyślnie

Co prawda nie z Łodzi, ale można skonsultować sprawę telefonicznie - http://norekwspolnicy.pl/ Mi pomagali w czasie walki o alimenty na dzieci. Udało się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 14-02-2019, 13:07
marian406 marian406 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 34
Domyślnie

Jeśli chodzi o stricte prawników, to nie miałem doświadczenia z takowymi, lecz sensowne wsparcie administracyjne miałem okazję otrzymać tutaj. Moja firma zaczęła się szybko rozrastać i potrzebowałem kogoś, kto pomoże mi ogarnąć nowe obowiązki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 17-02-2019, 19:58
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

Widzę, że kilku z was polecało prawników z Gdyni, Gdańska. Jeżeli chodzi właśnie o radców prawnych z Trójmiasta to także warto zajrzeć na stronkę https://radcaprawny-trojmiasto.pl/podatki-marynarskie/ Tu otrzymacie pomoc nie tylko jeżeli chodzi o podatki marynarskie, ale i również pomoc prawną związaną z nieruchomościami, prawem rodzinnym, karnym i innymi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Noclegi w Łodzi robin łódzkie 0 04-05-2015 21:36
Szukam prawnika od spraw administracyjnych i karnych giezeta Różne 0 03-10-2011 13:26
Bezpłatne porady u psychologa, prawnika i lekarza dla osób 65+ Monika Jaworska Profilaktyka i zdrowy styl życia 6 01-06-2011 12:33
Potrzebuje porady prawnika- bardzo prosze babciela Różności - wątki archiwalne 18 05-05-2009 22:48

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.