menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 03-06-2007, 21:51
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Coz to za wygimnastykowana babeńka szaleje po internecie?
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 03-06-2007, 23:59
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Przepracowałam ponad 43 lata, na emeryturę przeszłam w wieku 57 lat ale jeszcze pracowałam na pól etatu od roku nie pracuję i nie mogę powiedzieć że się nudzę.Mam ogródek przy domu ,a skoro dom to i obowiązki i czasu malo.Raz w roku jakieś wczasy (nie lubię wyjazdów i powrotów,pakowanie i rozpakowywanie) i dlatego częściej nie opuszczam swego gniazdka.Teraz kiedy jestem z Wami to już moja połówka wypomina mi że nie mam czasu na nic więc jak tu się nudzić.Co to znaczy nuda.Nawet trochę żałuję ze pracowalam po przejściu na emeryturę.Straszono mnie wkoło jak to żle na emeryturze i starałam się jak mogłam nie poddać do końca.Zanim skończyłam z pracą kupiłam komputer bo wiedziam że można wiele czasu zagospodarować tym sposobem,dziś jestem szczęśliwa i nie mam czasu na nudę.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 04-06-2007, 00:15
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Ta wygimnastykowana pani to ja, za 10 lat i po zastosowaniu diety mórz południowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 04-06-2007, 00:24
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał hannabarbara
Ta wygimnastykowana pani to ja, za 10 lat i po zastosowaniu diety mórz południowych.
HaniuBasiu błagam, nie stosuj tej diety!!!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 04-06-2007, 00:31
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Jeszcze sie nie znudziłam swoim własnym towarzystwem bardzo ale bardzo go cenię i przyznaje ze z każda wręcz chwila bardziej. Nareszcie mam czas na ksiazki ,na internet mogę spać wtedy gdy mam na to ochotę mam czas dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 04-06-2007, 04:45
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał hannabarbara
Ta wygimnastykowana pani to ja, za 10 lat i po zastosowaniu diety mórz południowych.
Przeslij zdjecie jak juz osiagniesz ten poziom sprawności fizycznej-i przepis jak to osiagnac bo dietka to dopiero połowa sukcesu
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 07-06-2007, 16:54
adria231 adria231 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 5
Post

Cytat:
Napisał Lila
Nooo,to jestem u siebie...
Pracuję,i będę czynna nawet jak przejdę na emeryturę..
Wnuków niet,dzieci leniwe a i ja chyba kaleka jakaś,bo nie mam tęsknot za szczebiotem ,tym bardziej ,że mieszkając w lesie ,mam tego szczebiotu po uszy..
Natomiast jak i Basia włączam się w ratowanie zwierzaków.Sama mam 15 ogonów stałych i kilka dochodzących.Jest to drobnica -psy i koty,ale jest jeszcze nie policzony kaliber większy - koń,uratowany przed transportem..
No i tu przepadłam...
Los koni ...ale to może innym razem...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 07-06-2007, 16:57
adria231 adria231 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 5
Post

No,własnie.Nie nalezy dodawać lat do życia,lecz życia do lat.Bardzo mi to zdanie spodobało sie,więc go zacytowałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 08-06-2007, 13:57
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Zazdroszczę Wam tych emerytur. Mnie zostało jeszcze półtora roku do odpracowania. Dosłownie liczę miesiące. Mam tyle planów, tyle pomysłów co do spędzenia czasu, że praca mi po prostu przeszkadza
Na samą pracę narzekać nie moge, choć atmosfera bywa różna. Ale to tylko samo życie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 01-07-2007, 17:00
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie No właśnie!

Cytat:
Napisał adria231
Nie nalezy dodawać lat do życia,lecz życia do lat.
Tego mi było trzeba. Schodzę na emeryt i mam cykora jak się patrzy. Chyba, gdy poczuję się lepiej (Zdrówko, oj, zdrówko!) sporządzę jakiś grafik działań reanimacyjnych.
Hm ... z taką interpunkcją na ten przykład krucho.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 01-07-2007, 17:11
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie

Usiłuję sobie przypomnieć, co ja tak pasjami lubiłam...?
Wyblakłam też nieco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 01-07-2007, 20:24
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Nie,nie idę na żadną emeryturę.....przynajmniej jeszcze nie teraz!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 02-07-2007, 12:26
elusia's Avatar
elusia elusia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Gdańsk
Posty: 390
Domyślnie

Witam wszystkich.Jestem nowa,więc wypada sie przedstawić.Jestem z Gdańska,nazywam się Elżbieta. Mam 59 lat.Cóż świat zawalił mi się 27 maja.Zostałam wdową.Nie mam obowiązkow,jestem sama.Czy ktoś z Was zna to uczucie?????????Jestem zabezpieczona finansowo,ale co dalej?Jestem tego samego zdania co Basia.My Polacy nie umiemy się cieszyć,pozatym jest w każdym z nas trochę zazdrości.Byłam na zachodzie i widziałm jak tam sie ludzie zachowują.W ludziach w podeszłym wieku jest dużo radości i chęci korzystania z życia,a nie ciagłego narzekania na wszystko.W tej chwili naj bardziej brak mi bliskiej osoby,ale nie mogę się poddać.Dopóki mi zdrowie dopisuje muszę cieszyć sie tym co mam.Teraz jest mi bardzo trudno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 02-07-2007, 12:34
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

I tak trzymaj Elusiu.Dobrze,że do nas dołączylaś,w grupie zawsze rażniej.Powodzenia i milego dnia zyczę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 02-07-2007, 12:52
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał elusia
My Polacy nie umiemy się cieszyć,poza tym jest w każdym z nas trochę zazdrości.Byłam na zachodzie i widziałm jak tam sie ludzie zachowują.W ludziach w podeszłym wieku jest dużo radości i chęci korzystania z życia,a nie ciagłego narzekania na wszystko..
A spójrzmy na starszych turystów z Zachodu.Zadowolenie i radość bije od nich.Ale oni mają z czego się cieszyć.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 02-07-2007, 13:14
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał elusia
Witam wszystkich.Jestem nowa,więc wypada sie przedstawić.Jestem z Gdańska,nazywam się Elżbieta. Mam 59 lat.Cóż świat zawalił mi się 27 maja.Zostałam wdową.Nie mam obowiązkow,jestem sama.Czy ktoś z Was zna to uczucie?????????Jestem zabezpieczona finansowo,ale co dalej?Jestem tego samego zdania co Basia.My Polacy nie umiemy się cieszyć,pozatym jest w każdym z nas trochę zazdrości.Byłam na zachodzie i widziałm jak tam sie ludzie zachowują.W ludziach w podeszłym wieku jest dużo radości i chęci korzystania z życia,a nie ciagłego narzekania na wszystko.W tej chwili naj bardziej brak mi bliskiej osoby,ale nie mogę się poddać.Dopóki mi zdrowie dopisuje muszę cieszyć sie tym co mam.Teraz jest mi bardzo trudno.
Elusiu, wiem że jest Ci bardzo ciężko ale na szczęście czas leczy rany. Postaraj się w miarę możliwości żyć aktywnie, wychodzić do ludzi, może jakiś wyjazd dobrze by Ci zrobił?
Niełatwo jest w takiej sytuacji dawać "dobre rady" ale postaraj się udzielać w klubiku my ze wszystkich sił będziemy starały się umilić Tobie życie. Pamiętaj, jesteś w gronie życzliwych Ci osób. Pozdrawiam cieplutko, postaraj się trzymać "głowę do góry".
http://img243.imageshack.us/img243/5...iaty125aj8.gif
Shot at 2007-07-02
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 02-07-2007, 15:45
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie do Elusi

Wprawdzie nie przezylam tego co Ty, ale moge wyobrazic sobie co czujesz.Mimo zalu i bolu jestes silna osoba, podziwiam Cie , ze nie zalamalas sie zupelnie.Przeciez zawalil Ci sie caly swiat.Nie siedz sama w domu , spotykaj sie z ludzmi.Dobrze , ze jestes w Klubie. Jest tu wiele serdecznych osob do ktorych mozesz sie zwrocic o pomoc, pogadac.Pamietraj nie mozesz sie poddac!!Pozdrawiam cie serdecznie.Zycie toczy sie dalej.
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 02-07-2007, 16:13
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Elusiu - Elżuniu

Post podobny jak pow. treści proponowałabym umieścić również w wątku: http://www.klub.senior.pl/roznosci/t...1-256.html..bo będzie większa pewność, że wszyscy zauważą Twoje dołączenie do naszego grona...
i nie ominie Cię "rytuał" powitań..08.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 02-07-2007, 18:12
elusia's Avatar
elusia elusia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Gdańsk
Posty: 390
Domyślnie

Witam ponownie.Ciesze sie,że przyjmujecie mnie do swojego grona.Jeszcze bardziej jestem zadowolona z faktu, że są osoby z trójmiasta ,bo to zawsze razniej jak ktoś jest blisko.Chetnie do Was dołączam,ale ja jestem słaba na komputerze(nie dałam się nauczyć),sądzę że się wyrobie.Chciałabym uczestniczyć w Waszym wirtualnym życiu.Dziekuje Wam wszystkim za słowa wsparcia i otuchy,dużo mi to daje.Czuje,że nie jestem osamotniona,a najgorzej jest wieczorami.
z pozdrowieniami elusia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 02-07-2007, 18:23
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Elusiu,witaj.wieczorami jest nas na forum najwięcej,nieraz do późnych godzin nocnych,bo seniorzy sen mają krótki...wpadaj jak najczęściej.Pozdrawiam Cię serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Małżeństwo na emeryturze - komentarze Alka5 Ogólny 43 17-02-2010 16:56
Żyć nie umierać! Baby boomers zaszaleją na późnej emeryturze - komentarze Basia. Ogólny 6 04-03-2009 19:39
Baby boomers na emeryturze i w opałach? - komentarze senior A.P. Ogólny 4 22-09-2008 09:55
Sens życia - jak go utrzymać? - komentarze Basia. Ogólny 48 05-02-2008 22:44
Blog sensem życia - komentarze ja2977 Ogólny 6 17-12-2006 18:44

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:44.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.