menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 06-01-2008, 17:20
smerfeta's Avatar
smerfeta smerfeta jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: dollny śląsk
Posty: 392
Domyślnie Makijaż

Tyle razy sobie obiecywałam,że bardziej zacznę dbać o siebie ale nadal mi się nie chce.Jak pracowałam to się starałam a teraz siedzę w domu i o żadnym malowaniu nie ma mowy.Na większe wyjście delikatnie,bo skóra odwykła od malowideł.Włosy też mam krótkie,proste.dbam jedynie o higienę a wygląd pozostawiłam naturze.Zaczynam siwieć ale czy farbować się?Przecież odrosty będą wyłazić i szpetniej to będzie wyglądać niż teraz.Czasem jakiś krem z Awonu zastosuję i to wszystko.
__________________
Życie jest smerfne !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 06-01-2008, 18:13
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Smerfeto

Cytat:
Napisał smerfeta
Tyle razy sobie obiecywałam,że bardziej zacznę dbać o siebie ale nadal mi się nie chce.Jak pracowałam to się starałam a teraz siedzę w domu i o żadnym malowaniu nie ma mowy.Na większe wyjście delikatnie,bo skóra odwykła od malowideł.Włosy też mam krótkie,proste.dbam jedynie o higienę a wygląd pozostawiłam naturze.Zaczynam siwieć ale czy farbować się?Przecież odrosty będą wyłazić i szpetniej to będzie wyglądać niż teraz.Czasem jakiś krem z Awonu zastosuję i to wszystko.
oczywiście wybór nalezy do Ciebie, co z tego że odrosty będą wyłazić? Należy nałozyć na nie farbę i po problemie /to jest moje zdanie, broń Boże nie chcę niczego narzucać/ ja tak robię i nie narzekam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 06-01-2008, 18:21
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Cytat:
Napisał smerfeta
Zaczynam siwieć ale czy farbować się?Przecież odrosty będą wyłazić i szpetniej to będzie wyglądać niż teraz

Miła smerfetko,jeśli na zdjęciu w profilu masz włosy nie farbowane, to nie widzę żadnego powodu dla którego miałabyś zacząć je farbować,mogę Ci tylko pogratulować takich włosów
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 07-01-2008, 17:26
smerfeta's Avatar
smerfeta smerfeta jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: dollny śląsk
Posty: 392
Domyślnie

Dziękuję za gratulacje ale na zdjęciu nie widać siwiejących skroni-gratulować synowi,że tak to zrobił.Podobają mi się siwe włosy ale na całej głowie a nie tylko miejscami.Na razie pofarbuję skronie przed imprezą-idę do znajomych na ich 50lecie małżeńskiego stanu.Muszę tylko znależć kolor podobny do mojego.Dawniej robiłam pasemka,jasne i byłam pstrokata.
__________________
Życie jest smerfne !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Chopiec do zabawy dla dojrzaej pani pilnie poszukiwany - komentarze wrocławianka Ogólny 217 24-05-2019 11:32
Dojrzałe kobiety za kierownicą - komentarze katarzyna Ogólny 87 09-10-2009 20:33
Makijaż dojrzałej kobiety - komentarze jakempa Ogólny 32 15-11-2008 19:39
Starsze kobiety zarabiają najmniej - komentarze Basia. Ogólny 8 14-09-2007 18:37
Menopauza a zdrowie kobiety - komentarze Basia. Ogólny 0 28-03-2007 16:23

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.