menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 30-10-2017, 13:00
~gość: 79.184.252.xxx's Avatar
~gość: 79.184.252.xxx
 
Posty: n/a
Post Na proste zęby nigdy za późno. Ortodonta również dla dorosłych - komentarze


Komentarz do artykułu: Na proste zęby nigdy za późno. Ortodonta również dla dorosłych
--------------------
Odkąd zdjęto mi aparat na zęby i mogę cieszyć się pięknym uśmiechem zdecydowanie zauważyłam, że nie mam takiego problemu z krwawiącymi dziąsłami czy też psuciem się zębów. Miałam dość dużą wadę zgryzu i kilka osobnych krzywych zębów. Wiele dentystów nie zwracało na to zbyt wielkiej uwagi. pani dentystka zasugerowała mi założenie aparatu aby zęby tak często się nie psuły. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę! Żałuję, że nie trafiłam tam wcześniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-02-2019, 14:59
Grażka53 Grażka53 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Miasto: Katowice, Śląsk, Polska
Posty: 219
Domyślnie

Znam kilka osób, które zdecydowały się na aparat na zęby po 50 urodzinach i są bardzo zadowolone z tej decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-05-2019, 14:16
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

Po ściągnięciu aparatu na zęby często ma się troszkę pożółkłe, zaniedbane zęby. Jest to normalna rzecz. Wiadomo, że nie ma co tego przedkładać nad proste zęby. Sprawdźcie sobie też ofertę od http://www.orto.info.pl/certyfikowan...ki-lingwalnej/ na aparaty lingwalne jeżeli szukacie aparatu na zęby. Na pewno taki aparat będzie jednym z najwygodniejszych do noszenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 11-06-2019, 18:28
Beciks00 Beciks00 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Wronki
Posty: 71
Domyślnie

Oczywiście, że najlepiej to zrobić jak najwcześniej, ale tak jak mówicie, na proste zęby nigdy nie jest za późno. Proste zęby to nie tylko ładnie wyglądające zęby, ale i także dbanie o swoje zdrowie. Co do właśnie zdrowia zębów, dbania o stan jamy ustnej to zdecydowanie warto stawiać na odpowiednie do tego produkty. Ja zaczęłam coraz większa uwagę na to zwracać. Mam już polecone pasty do zębów i nici dentystyczne od https://www.sunstargum.com/pl/ Zobaczcie sobie ofertę tej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 21-06-2019, 08:16
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 482
Domyślnie

Również jestem zdania, że zdecydowanie warto jest wybrać sie do ortodonty:
http://www.gigaryba.pl/stomatologia-...oim-usmiechem/
I nie chodzi tutaj jedynie o względy estetyczne Aparat leczy próchnicę, ponieważ niewłaściwe ułożenie zębów oraz ich nadmierne stłoczenie może wywoływać skłonność do niej. Spomiędzy nieprawidłowo ułożonych zębów trudniej jest usuwać zalegające resztki jedzenia, a te są pożywką dla bakterii - sama nosiłam aparat w wieku 53 lat i nie załowałam, ze sobie go założyłam. Wczesnieij nie mogłam sobie na niego pozwolić finansowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 26-07-2019, 16:39
RadosnyEmeryt RadosnyEmeryt jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 3
Domyślnie

Na higienę jamy ustnej nigdy nie jest za późno. Ja po sześćdziesiątce zacząłem o to dbać i muszę powiedzieć, że czuję się ze swoimi zębami (a jeszcze kilka ich mam ) znacznie lepiej. Tutaj na przykład kupiłem bardzo dobrą szczoteczkę soniczną https://denthelp.pl/szczoteczki/szcz...eczki-soniczne. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 01-08-2019, 12:09
wercia5 wercia5 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 5
Domyślnie ortodonta kraków

Witam, jak każdy wie w wieku średnim zaczynają pojawiać się problemy związane z zębami. Ja swoją wadę zgryzu wyleczyłam w Biodent w Krakowie ortodonta kraków. Jestem bardzo zadowolona z efektu i teraz polecam wszystkim moim znajomym. Nigdy nie jest za późno mieć piękne, zdrowe zęby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 22-01-2020, 15:11
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

Nie mam zbyt wielu doświadczeń z dentystami, szczególnie w Krakowie, bo jestem z Gdańska, ale u nas to do większych klinik się chodzi na takie ważne leczenie. Czyli na przykład w Dental Pro w Ujeścisku znajdziecie naprawdę wielu klientów. Oczywiście nie tylko tam, ale tę placówkę znam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 14-03-2020, 14:19
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

Pewnie, że tak. Zawsze można zawalczyć o piękny uśmiech.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 26-03-2020, 15:32
mozell63 mozell63 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 11
Domyślnie

Aparat na zębach można nosić niezależnie od wieku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 21-05-2020, 12:21
Dentystka Dentystka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

Aparat na zęby można założyć w każdym momencie życia, wiadomo, u dzieci efekty zobaczymy znacznie szybciej. W przypadku starszych osób warto jest znaleźć naprawdę dobrego lekarza ortodontę Warto zwrócić uwagę czy wszystko zostanie nam wyjaśnione na spokojnie, nie będziemy namawiani do szybkiej decyzji itd. To zawsze są dobre znaki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.