menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-04-2018, 12:20
anggie76 anggie76 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 70
Post Opadające powieki to nie problem - komentarze


Komentarz do artykułu: Opadające powieki to nie problem
--------------------
Obecnie medycyna daje tyle możliwości, że bardzo łatwo rozwiązać problem opadających powiek. Ja zdecydowałam się na zabieg plastyki powiek u dr Jędrys. Różnica jest bardzo widoczna. Spojrzenie jest dużo bardziej świeższe a cała twarz wygląda młodziej. Polecam ten zabieg, bo nie trwa długo i ja dość szybko doszłam po nim do siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 01-06-2018, 14:13
babciairenka babciairenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Kraków
Posty: 228
Domyślnie

Opadające powieki mogą być bardzo problematyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 02-10-2018, 10:39
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Sama takie miałam Mam z natury skłonność do opadania powiek, jednak z wiekiem bylo to bardzo problematyczne oraz doprowadziło do tego, że nie mogłam sobie zrobić sensownego makijażu....

Pomógł zabieg. Mianowicie podnoszenie powiek laserem.Nie bolało, efekt bardzo naturalny. Ponoć o wiele lepsze efekty daje operacja, jednak nie chciałam z niej od razu korzystać bo trochę obawiałam sie efektów niepożądanych. A tych nie chciałam.

Czasami warto jest skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej:
http://i-medycyna.pl/czym-zajmuje-si...na-estetyczna/

Daje o wiele lepsze efekty niż niejeden krem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 19-03-2019, 17:22
mandarynkamniam mandarynkamniam jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Będzin
Posty: 3
Domyślnie

Opadające powieki mozna popawic za pomocą zabiegu zwanego belfaroplastyka. W Katowickiej klinice Dermed wykonują takie zabiegi z użyciem nowoczesnego sprzetu. Warto sie na niego zdecydowac bez wzgledu na wiek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-03-2019, 11:23
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

A czy kremy odmładzające, takie jak na przykład marka Calluna Medica proponuje, mogą tak naprawdę podnieść opadające powieki? Probowała któraś z Was, czy to jednak wyłącznie sprawa lasera czy innych zabiegów kosmetycznych? Nie mam doświadczenia w dbaniu o siebie, zawsze byłam raczej chłopakiem, aniżeli dziewczyną, więc nie do końca wiem, jak to jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 24-04-2019, 13:45
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał polka025
A czy kremy odmładzające, takie jak na przykład marka Calluna Medica proponuje, mogą tak naprawdę podnieść opadające powieki? Probowała któraś z Was, czy to jednak wyłącznie sprawa lasera czy innych zabiegów kosmetycznych? Nie mam doświadczenia w dbaniu o siebie, zawsze byłam raczej chłopakiem, aniżeli dziewczyną, więc nie do końca wiem, jak to jest.

Nie są w stanie. Kremy mają działanie nawilżające, ale nie mają działania mogącego zmniejszyć ilość skóry. Nie ma sensu wierzyć w zapewnienia działania producentów bo wiadomo, ze firmy chcą nam wcisnąć za wszelką cenę to co mają do zaoferowania. Sama przetestowałam wiele kremów pod oczy zarówno tych droższych, jak również i tych tańszych i niestety ale w wiekszości przypadków zapewnienia nie pokrywają się z rzeczywistością....

Jeśli planujesz zapisać się na zabieg na powieki, polecam ten gabinet w Krakowie:
https://www.raczkowska.pl/

Pani doktor wykonuje zabiegi na powieki zarówno laserowo jak i operacyjnie ( byłam na zabiegu i efekt bardzo zadowalający).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.