menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > zagranica > Europa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-07-2008, 23:51
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Europa, upały, plażowanie


Cytat:
Napisał Evi
Załącznik 16069Witam!Chce wszyskim podziekowac za mile slowa. To jest dobre uczucie ze ,sie calkiem wiary w ludzi nie stracilo.Na samym poczatku musze przprosic was za moja niewiedze i blad, ktory dopiero dzisiaj zauwazylam ."Zaczelam wtedy chorowac od 2000 roku "Musze zmienic watek bo na temat Ameryki nie moge nic powiedziec . Nigdy nie bylam w Ameryce i prawdopodobie nie bede." Nie mow nigdy nie".Z tego co wyczytalam jest tutaj naprawde "duzy ruch".Od soboty jest tutaj strasznie goraco,wczoraj i dzisiaj mielismy 36 stopni w cieniu.U kogo jest cieplej?Evi

Evi, super fajnie, ze sie odezwalas. Mysle, ze powinnismy przeniesc sie na forum np. Zagranica - Europa, bedziemy sie lepiej rozumiec i wymiana bedzie lepsza. U nas na Costa del Sol tez potwornie goraco, po poludniu bylo tylko 42 stopnie.
Zmykam, bo nie na temat - przeniesmy sie na inne forum dyskusyjne.
Administracja ma racje, powinno byc na temat.

Duzo pozdrowien i czuj sie wspaniale pomiedzy nami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 00:13
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
U nas na Costa del Sol tez potwornie goraco, po poludniu bylo tylko 42 stopnie.

Za kilka tygodni wyjeżdżam do Hiszpanii, właśnie na Costa del Sol. Ale teraz mam obawy, bo jeśli na tym słonecznym wybrzeżu tak gorąco.. to aż się boję...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 00:49
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Bogda, dasz radę

Cytat:
Napisał bogda50
Za kilka tygodni wyjeżdżam do Hiszpanii, właśnie na Costa del Sol. Ale teraz mam obawy, bo jeśli na tym słonecznym wybrzeżu tak gorąco.. to aż się boję...
będzie super, wspomnisz moje słowa. Jest mi smutno bo nie mogę jeszcze się przemieszczać do innego klimatu, czekam na filmiki i relacje z udanego /nie ma innej opcji/ pobytu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 01:58
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

Przeniosłam Wam miłe Panie wątek "plażowo-upałowy" - mam nadzieję, że będzie się fantastycznie rozwijał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 11:21
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Dziekuje, dobra wiadomosc

Cytat:
Napisał admin
Przeniosłam Wam miłe Panie wątek "plażowo-upałowy" - mam nadzieję, że będzie się fantastycznie rozwijał

Dzien dobry i dziekuje. Na jednym z forum znalazlam te info plus wiele postow "do kosza".
Rozumiem, ze siedzi tutaj. Doskonaly pomysl. Napewno wszyscy mili seniorkowie beda sie dzielic wrazeniami z wakacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 11:23
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Flmikow to moge Ci wyslac....

Cytat:
Napisał Basia
będzie super, wspomnisz moje słowa. Jest mi smutno bo nie mogę jeszcze się przemieszczać do innego klimatu, czekam na filmiki i relacje z udanego /nie ma innej opcji/ pobytu.

Basiuniu, slonce, jak chcesz to Ci wysle cala tone Power Pointow na temat Hiszpanii. Bedziesz spokojnie podrozowac - bez wysilku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 11:24
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 927
Domyślnie

A ja nie mogę się opalać....bo mam uczulenie od słońca i jestem przez to bardzo pokrzywdzona...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 31-07-2008, 16:01
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie U nas wakacje pelna para

Cytat:
Napisał bogda
A ja nie mogę się opalać....bo mam uczulenie od słońca i jestem przez to bardzo pokrzywdzona...

Faktycznie, musisz uwazac, bo sloncem nie ma zartow.

U nas wakacje pelna para. W Maladze co pare minut laduje samolocik Easy Jet, Air Europa, Norway, i wszystkie mozliwe czarterowce (jeszcze wzglednie tanie). Autovia - trzeba byc maso aby po niej jezdzic, plaze pelne ludzisk: wytatulowani Anglicy, prawie nagie panie (przewaznie Angielki), biale Skandynawki i powazne Niemki i mieszkanki Madrytu z bambinami. Naturalnie ceny magicznie podskoczyly w gore 50 %- ale to tu juz jest "genetyczne" - dinero,dinero.....parkingi - zapomnij.....lepiej sobie kupic rowerek lub skuterek. temperaturka, owszem owszem 38 stopni. Zmykam bo mam rodzine w domu i ewentalna przyszla synowa z NY. Chyba sie zabije!!!!!! Ueeeeee....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 31-07-2008, 16:15
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie A

W Polsko-niemieckiej wyspie Usnam wielki skandal golasow..
Niemcy chca latac na golasa a Polacy protestuja..

Jednak my Slowianie jestesmy skromniejsi w tych sprawach..a Amerykanie to juz przy Europejczykach sa wielkimi purytanami.. Nawet dzieci rodzaju zenskiego musza miec na plazy jakies szmatki na piersiach..

We Wloszech stare baby z cycem bez biustonoszy to normalny widok...i niezbyt estetyczny...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 31-07-2008, 18:55
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie a

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
W Polsko-niemieckiej wyspie Usnam wielki skandal golasow..
Niemcy chca latac na golasa a Polacy protestuja..

Jednak my Slowianie jestesmy skromniejsi w tych sprawach..a Amerykanie to juz przy Europejczykach sa wielkimi purytanami.. Nawet dzieci rodzaju zenskiego musza miec na plazy jakies szmatki na piersiach..

We Wloszech stare baby z cycem bez biustonoszy to normalny widok...i niezbyt estetyczny...

Faktycznie, stara babcia z tysiacem zmarszczek jak slonik, i wiszacym biustem .....niesympatyczny widok. Osobiscie lubie patrzec na mlode dziewczyny na plazy, pieknosc kobiecego ciala jest niezastapiona.

Amerykanki sa purytankami - znane. Jedno mnie zastanawia, ze w filmach amerykanskich tak sie obnazaja, ze nawet pobijaja europejskie rekordy.

A my slowianki....zalezy, ktore. Jezeli popatrzysz na Ukrainskie i Rosyjskie corki rozkoszy, bardzo licznie reprezentowane w Europie, to dopiero pokaz nagosci na plazy i wszedzie gdzie sie da!

A moze muzulmanie maja racje. Zonka chce na plaze, a kiece czarna wlozyc, zakryc wszystko starannnie i hopla do wody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 31-07-2008, 19:20
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Basiu

Cytat:
Napisał marbella123

Amerykanki sa purytankami - znane. Jedno mnie zastanawia, ze w filmach amerykanskich tak sie obnazaja, ze nawet pobijaja europejskie rekordy.

Pewnie mysla ze jezeli to jest na niby to mozna he he he

A Slowianki??

tak.. masz racje corki roskoszy ( czytaj Koryntu)sa wszedzie bezwstydne ..


Faktycznie piekne mlode dziewczyny nawet na golasa nie przeszkadzaja mi... ale juz po 30ce cialo zaczyna byc jakies takie malo interesujace.. nie mowiac o starych tlusciochach..

Ostatni pokazywala swoje "nowe" ksztalty jedna slawna pani Alba Parietti.. Z daleka ..owsze owszem.. piekna sylwetka.. ale z bliska ..niezbyt..Widac bylo z daleka cellulite ..Na szczecie byla ubrana w dwuczesciowy kostium ..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 31-07-2008, 19:57
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie A

[quote=Pani Slowikowa]Pewnie mysla ze jezeli to jest na niby to mozna he he he

quote]

Genialnie to powiedzialas, klasa jak zwykle
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 07-01-2020, 19:49
Alberto Alberto jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Wlochy
Posty: 12
Domyślnie

Pani Alba stara komunistka i osoba pracujaca na estradzie od b. dawna pochodzi z Turynu. Urodzila sie w 1961 roku i ostatnio podala sie operacji plastycznej twarzy. Czy cos jeszcze zooperowala nie wiem, ale jakies dwa czy trzy lata temu tanczyla w programie - taniec z gwiazdami, w tym spektaklu byla trudna do zniesienia, ciagle polemiki, ciagle krytyki. Niestety prawda jest taka , ze wieku przeszkodzic sie nie da.., a co do golych tlustych pan we Wloszech to to troche dziwne ja jestem stad i nigdy ich nie widzialem- zupelnie bez biustonoszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Seniorzy i upały - komentarze benpo Ogólny 5 30-05-2011 11:59
Europa dyskryminuje osoby starsze? - komentarze Basia. Ogólny 26 11-05-2008 16:02
Europa i wolontariat - komentarze czort Ogólny 3 03-04-2007 22:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.