menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 11-11-2014, 22:05
~gość: 176.221.120.xxx's Avatar
~gość: 176.221.120.xxx
 
Posty: n/a
Post Adwokat nie zawsze konieczny. Kiedy można zwrócić się do radcy? - komentarze


Komentarz do artykułu: Adwokat nie zawsze konieczny. Kiedy można zwrócić się do radcy?
--------------------
Niestety nie spotkałem się na swojej drodze radcy prawnego, który chciałby reprezentować mnie w sądzie w moich sprawach. Wszyscy znajomi radcowie zajęci byli zarabianiem pieniędzy na etatach w firmach i nie do końca mieli aktualną wiedzę w sprawach w których potrzebowałem pomocy....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 09-12-2014, 20:17
akcja_informacyjna akcja_informacyjna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Miasto: Kalisz
Posty: 8
Post

Czasem nie trzeba zwracać się do radcy prawnego. Na przykład kiedy podejrzewamy, że ktoś chce nas oszukać na fałszywą umowę przed jej podpisaniem możemy zadzwonić pod specjalny numer, który nam pomoże w podjęciu decyzji. W ciągu ostatnich tygodni na terenie naszej gminy pojawiły się dziesiątki ostrzeżeń przed naciągaczami, którzy podszywają się pod pracowników TAURONA . Plakaty ostrzegawcze „PILNY KOMUNIKAT” informują, że przedstawiciele handlowi Taurona nie chodzą po domach. Jeśli więc podejrzewacie, że zostaliście wprowadzeni w błąd, warto zadzwonić na ich infolinię: 555 444 555
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 09-12-2014, 20:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał 176.221.120.xxx
Komentarz do artykułu: Adwokat nie zawsze konieczny. Kiedy można zwrócić się do radcy?
--------------------
Niestety nie spotkałem się na swojej drodze radcy prawnego, który chciałby reprezentować mnie w sądzie w moich sprawach. Wszyscy znajomi radcowie zajęci byli zarabianiem pieniędzy na etatach w firmach i nie do końca mieli aktualną wiedzę w sprawach w których potrzebowałem pomocy....

Przecież są kancelarie radców prawnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.