menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 10-02-2008, 19:22
Jagoda Jagoda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: woj. mazowieckie
Posty: 26
Domyślnie

też walczę z tym problemem od dość dawna. W moim przypadku to chyba od ciężkich zakupów. Myślałam,że jestem wieczna a tak nie jest. Choróbsko jest dokuczliwe i wraca. Mam za sobą żele, maści a także wiele zabiegów typu laser, magnetoterapia, prądy no i ćwiczenia. Jestem po 3 blokadach Wszystko na nic. Znów wrócił. Podobno najlepszą metodą jest operacja ale robią je tylko sportowcom. Nie wiem dlaczego? Można poddać się takiej operacji ale trzeba ją sobie zafundować. Wiem, że takie operacje robi STOCER czyli szpital w Konstancinie. Nie wiem tylko za ile. Pozdrawiam . Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 21-02-2008, 14:21
fionna fionna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 26
Domyślnie

Moj brat sie meczyl z ta przypadloscia kilka ladnych miesiecy. Operacja w jego przypadku nie wchodzila w gre. Ostatnio sie leczyl jakims zastrzykiem, recover czy jakos tak. Chwali to sobie, choc nie chcial mi dokladnie wytlumaczyc na tym to polega Moze poszukaj w internecie. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 28-02-2008, 11:05
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Czy chodzi o zgrubiala skore na lokciu? Jezeli tak, to ja wyleczylam mascia/krem clotrimazolum. Koszt 3,47. Bardzo dobra jest na stopy /na grzbice/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 03-03-2008, 11:17
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Uśmiech Lokiec tenisisty

Jezeli chodzi o lokiec tenisisty, to leczylam go kilka lat. Dostawalam co pol roku, czy rok blokady i wlasciwie nic wiecej. Oszczedzalam reke i tyle. Jednak czeste przyjmowanie blokad jest niebezpieczne. W miedzyczasie moga byc pomocne masci/zele, takie jak naproxen i inne. Zycze zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 03-03-2008, 19:33
Zosieńka Zosieńka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 2
Domyślnie łokieć tenisisty

Doskonale rozumiem ten ból. Bardzo pomagają specjalne opaski, które można kupić w sklepach medycznych. Należy jednak skonsultować sie z rehabilitantem, który pokażę jak taką opaskę zakładać (ważne). Opaskę trzeba nosić praktycznie wtedy, gdy przewidujemy jakiś wysiłek.Trzeba pamiętać, że to maja być konkretne opaski na łokieć tenisisty (regulowane - na rzep) i nie należy ich nosić stale, ze względu na możliwość osłabienia ściegna, zaczepu lub mięśnia. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 21:42
zeke zeke jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 1
OK

witam
polecam lekarza ze Szpitala Brodnowskiego z Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji
leczy on łokieć tenisisty oraz ostrogi piętowe
czynnikami wzrostu
jest to bezpieczna i skuteczna metoda leczenia ( czynniki pochodzą z własnej krwi pacjenta) i oczywiscie leczy na nfz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 02-02-2010, 09:41
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Absolutnie nieprawdą jest że "łokieć tenisisty" operują tylko sportowcom.Rakiety tenisowej nie miałam w ręku i dolegliwość ta dotyka ludzi w każdym zawodzie. Jestem tego przykładem. Cztery miesiące temu miałam operowany łokieć i za tydzień wracam do pracy. Mam jeszcze inne problemy z ręką więc jeszcze odczuwam dyskomfort ale mam nadzieję że odpowiednia rehabilitacja mi pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 09-03-2010, 16:58
Gacek49 Gacek49 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Koszalin
Posty: 2
Domyślnie

***** to prawda- to co ty pieprzysz. Mam łokieć tenisisty i nie jest on skutkiem podpierania, a choroba i obciążenie kości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 09-03-2010, 17:07
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gacek49
***** to prawda- to co ty pieprzysz. Mam łokieć tenisisty i nie jest on skutkiem podpierania, a choroba i obciążenie kości.


a fe tak zaczynać pobyt w KSC. i do kogo ta gadka
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 14-03-2010, 11:45
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

No właśnie , do kogo ta gadka??????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 04-12-2013, 19:58
pojedynka's Avatar
pojedynka pojedynka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61
Domyślnie Cieśń nadgarstka

Jestem 4 m-ce po operacji cieśni nadgarstka.Ręka dalej boli i po badaniu EMG wyszło:Uszkodzenie nerwu łokciowego w kanale rowka nerwu łokciowego kości ramiennej o charakterze odcinkowej demielinizacji. Podobno nerw jest zablokowany i czeka mnie kolejna operacja, na którą nie mogę się zdecydować ze względu na pracę.Obawiam się zwolnienia. Niedługo mam wrócić do pracy, tylko czy dam radę. Pracuję ciężko na produkcji.Na razie biorę Xefo rapid i ALAnerv. Na jak długo to pomoże?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 11-12-2013, 04:45
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Cytat:
Napisał pojedynka
Jestem 4 m-ce po operacji cieśni nadgarstka.Ręka dalej boli i po badaniu EMG wyszło:Uszkodzenie nerwu łokciowego w kanale rowka nerwu łokciowego kości ramiennej o charakterze odcinkowej demielinizacji. Podobno nerw jest zablokowany i czeka mnie kolejna operacja, na którą nie mogę się zdecydować ze względu na pracę.Obawiam się zwolnienia. Niedługo mam wrócić do pracy, tylko czy dam radę. Pracuję ciężko na produkcji.Na razie biorę Xefo rapid i ALAnerv. Na jak długo to pomoże?

Bardzo ważną rzeczą jest ukrwienie ręki i ciepło. Miałam cieśń nadgarstka i skierowanie do chirurga. Wykorzystałam porady z bloga Leona z Gdańska z tego forum, że należy dbać o ciepło i ukrwienie ręki. Od tego czasu trzymam ręce nisko pod kołdrą i uniknęłam operacji. Wszystkie objawy ustąpiły a wcześniej żadne maści nie pomagały. Spróbuj tego samego, na pewno będzie efekt.
Bardzo Ci współczuję, bo znam ten ból. Zyczę szybkiej poprawy.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 17-12-2013, 16:11
pojedynka's Avatar
pojedynka pojedynka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61
Domyślnie

Weroniko dziękuję za poradę, tylko w mojej sytuacji skoro nerw jest uwięziony to podobno trzeba go operować na co nie mogę sobie teraz pozwolić, a lekarz zalecił mi kriokomorę. Zapisałam się dopiero na marzec
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 27-02-2014, 10:03
masażysta pawel masażysta pawel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Bielsko, śląsk, polska
Posty: 9
Domyślnie łokieć Tenisisty

O łokciu tenisisty i nie tylko dowiecie się Państwo z tej strony: https://www.facebook.com/masazwbiels...99414963466825 bądź poprzez wiadomość prywatną. BEZPŁATNIE!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.