menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 04-03-2008, 21:27
Jagoda Jagoda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: woj. mazowieckie
Posty: 26
Domyślnie Vision


Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś korzystał z preparatów firmy Vision. Są one różnorodne i podobno na wiele dolegliwości. Nazywają się np Detox, Pax, Antiox. Ich wadą jest to,że są drogie. Jeżeli ktoś je stosował to bardzo proszę o uwagi. Ja dałam się namówic na ich zakup ale do końca nie mam przekonania. Jest to dla mnie ważne bo kupiłam je dla swojej matki. Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-03-2008, 16:20
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie Jagodo

Kilka lat temu też dałam namówić się na zakup preparatów o których mówisz,firmy Vision.
Mogę powiedzieć,ze nie zaszkodziły,niektóre pomogły.Detox i Antiox uważam za świetne.Moja córka chwali sobie Pax,inne też sa dobre.Są to preparaty ziołowe wiec na pewno nie szkodzą. Stosowałam je czas jakiś,chyba są pomocne,bo nic mi nie dolega Niestety cena ich jest wysoka,nie wiem jak obecnie,5 lat temu za jedno opakowanie trzeba było zapłacić 52 zł.Jeśli będziesz miała jeszcze pytania na ten temat pytaj.Opowiem o wszystkich które brałam.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-03-2008, 22:35
Jagoda Jagoda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: woj. mazowieckie
Posty: 26
Domyślnie

Dla siebie kupiłam Detox i biorę po 1 kapsułce.Dla mamy kupiłam Antiox (na siatkówkę i zachwianie równowagi) i Mega(na wzmocnienie). Ona też bierze po 1 kapsułce każdego z 2 preparatów. Bierzemy je dopiero od kilku dni. Zauważyłam,że po Detoxie nie wypróżniam się już tak regularnie jak dotychczas (zawsze rano, przed wyjściem z domu). Teraz te sprawy trochę się rozregulowały. Czy to może być przejściowe?
Tak to prawda. Te preparaty są dość drogie i kosztują od 70 do 1oo zł w zależności od preparatu.A może ktoś wie gdzie przeszczepiają siatkówkę , może gdzieś za granicą? Bardzo proszę o informacje. Z winy siatkówki wzrok mojej matki pogarsza się. Nie mogę jej pomóc i cierpię z tego powodu.Jeżeli miałaby szansę wzięłabym kredyt na tę operację.Bardzo proszę o informacje w poruszonych przeze mnie kwestiach. Pozdrowienia dla wszystkich czytających.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 12:31
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Uśmiech Jagodko

Wejdz na strone http://www.lexum.cz/index.php?p=pl2905 Tam dowiesz sie wszystkiego o siatowce i jej leczeniu, rowniez chirurgicznym. Na dole tej strony jest informacja kontaktu: lexum@lexum.cz Dobrze sie zastanow nim podejmiesz jakakolwiek decyzje, ale poinformowac sie warto. Pozdrawiam.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.