menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 10-11-2009, 22:20
solanka6's Avatar
solanka6 solanka6 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 1 743
Domyślnie

Dziś obejrzałam dokumentalny film ponad 2 godzinny i zaraz po obejrzeniu musiałam wyjść z domu, pospacerować bo byłam tak zdenerwowana. Długo będzie to we mnie siedziało.
Jeżeli ktoś z Was chce obejrzeć to proszę ale tylko dla osób o MOCNYCH NERWACH. My szarzy ludkowie nie możemy nic zaradzić temu co się dzieje (pokazano w filmie). Kto chce spokojnie spać, niech nie ogląda, proszę.I nie miejcie do mnie pretensji, że wkleiłam ten link. Może lepiej nie wiedzieć?

Tu jest cały pakiet filmów, ja obejrzałam ten pierwszy. Inne widziałam wcześniej.


http://video.google.pl/videoplay?doc...4563260751371#


http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5917049
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Nieprzeczytane 10-11-2009, 22:43
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Solanko, na ten temat już dość dawno wspominalam w wątku chyba ''magiczne strony życia'' ponieważ od dawna interesuję się takimi sprawami, kupuję miesięcznik ''nieznany świat'' i ''czwarty wymiar'' o tych sprawach bardzo szczegółowo pisano, jak to poraz pierwszy przeczytałam, byłam przerażona. Ale taka jest rzeczywistość, tylko ludzie nie mają pojęcia co się wokół nas dzieje i kto tak naprawdę tym wszystkim kieruje.
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Nieprzeczytane 11-11-2009, 16:02
hankaww hankaww jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 7
Domyślnie

Popieram Pana,szczepić się nie będę.Uważam,że dlatego nie ma u nas przypadków śmiertelnych,że się nie szczepimy. Pozdrawiam Pana i Panią Kopacz ,której jak mało któremu ministrowi zależy na zdrowiu i życiu polaków.Tak trzymać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Nieprzeczytane 11-11-2009, 16:31
Uka's Avatar
Uka Uka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: B-B
Posty: 13 427
Domyślnie

Solanko, dzięki Tobie i przez Ciebie już drugi dzień nic nie robię tylko czytam i oglądam filmy i wywiady.Jestem w temacie już od dłuższego czasu,ale ciągle wychodzą na światło dzienne nieznane dotąd fakty.Rozesłałam linki do wszystkich znajomych.Pewnie mi się oberwie od niektórych,ale ludzie powinni być świadomi tego co się dzieje, bo to dotyczy nas wszystkich.Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Nieprzeczytane 11-11-2009, 17:32
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Nie wierze w te teorie spiskowe

Juz od kilku lat jest moda na robienie tych filmow.. chyba tylko po to zeby straszyc ludzi..
Wierze natomiast ze przemysl farmaceutyczny moze miec interes w tym aby ludzie troche wiecej sie szczepili.. Po prostu kasa i juz. Tak zawsze bylo.
Ciekawe co stalo sie z ptasia grypa??

Moja znajoma miala w to lato swinska grype i jej corka tez. Zyja obydwie i nie szczepia sie bo po co ??

Te apokaliptyczne przepowiednie.. o Obamie antychryscie.. ciekawe co jeszcze wymysla?

Kula ziemska moze w kazdym momencie byc zniszczona na miliony lat prze uderzenie wiekszego meteorytu.. nie potrzeba zadnych spiskow .. aby to sie stalo.. Po co wiec zaklocac nasze codzienne zycie przez dodawanie jakis szalonych teori.. i siania paniki??

Czy nie jest lepiej poogladac sobie jakas fajna komedie??
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Nieprzeczytane 11-11-2009, 17:40
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Nie wierze w te teorie spiskowe

Juz od kilku lat jest moda na robienie tych filmow.. chyba tylko po to zeby straszyc ludzi..
Wierze natomiast ze przemysl farmaceutyczny moze miec interes w tym aby ludzie troche wiecej sie szczepili.. Po prostu kasa i juz. Tak zawsze bylo.
Ciekawe co stalo sie z ptasia grypa??

Moja znajoma miala w to lato swinska grype i jej corka tez. Zyja obydwie i nie szczepia sie bo po co ??

Te apokaliptyczne przepowiednie.. o Obamie antychryscie.. ciekawe co jeszcze wymysla?

Kula ziemska moze w kazdym momencie byc zniszczona na miliony lat prze uderzenie wiekszego meteorytu.. nie potrzeba zadnych spiskow .. aby to sie stalo.. Po co wiec zaklocac nasze codzienne zycie przez dodawanie jakis szalonych teori.. i siania paniki??

Czy nie jest lepiej poogladac sobie jakas fajna komedie??
Joasiu myślę podobnie.
Filmiki można stworzyć jak wszystko inne.
Napisać też, gdzie leży prawda? Któż to może wiedzieć?
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Nieprzeczytane 12-11-2009, 12:28
Anna G's Avatar
Anna G Anna G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Austria
Posty: 7 362
Domyślnie

A propo szczepienia przeciw nowej grypie, dzisiaj byla u nas pielegniarka ktora sie naszym domem opiekuje i zapytalam czy sie juz zsaszczepila. Powiedziala, ze nie i nie zaszczepi sie, poniewaz te szczepionki sa do konca nie zbadane. Ngdy sie przeciw grypie nie szczepi, na 60 osob ktore pracuja w powiatowym Czerwonym Krzyzu (odpowiednik polskiego pogotowia ratunkowego) pozwolilo sie zaszczepic tylko 8 osob!
__________________
Zycie bylo piekne..., ale do pewnego momentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Nieprzeczytane 15-11-2009, 22:43
solanka6's Avatar
solanka6 solanka6 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 1 743
Domyślnie

http://tnij.org/szczepionki
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Nieprzeczytane 15-11-2009, 23:10
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Filmiki można stworzyć jak wszystko inne.
Napisać też, gdzie leży prawda? Któż to może wiedzieć?

no ale badania naukowe jednak potwierdzające szkodliwość są.

"INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII
Katedra Marii Curie Komisji Europejskiej
Zakład Farmakologii
Profesor Maria Dorota Majewska
ul. Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa
Tel./fax. 48 (22) 4582-778,
48-22-45-82-624 (sekretariat);
Tel/Fax: 48-22-842-76-44
Email: Majewska@ipin.edu.pl
2008-11-28
Do: Zarządu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii
Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i do
Zarządu Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa
Katedra Profilaktyki Zdrowotnej
Ul. Smoluchowskiego 11
60-179 Poznań
Szanowni Państwo,
W odpowiedzi na nadesłany do mnie protest Państwa odnośnie mojej wypowiedzi z dnia 14 października
2008 r. o „szkodliwości dużej liczby szczepień”, pragnę wyjaśnić moje stanowisko w tej sprawie.
Najpierw się przedstawię. Jestem neurobiologiem. Przez 25 lat pracowałam w USA w czołowych
instytucjach naukowych tego kraju (w Uniwersytecie Missouri, Uniwersytecie Harvarda oraz w
Narodowym Instytucie Zdrowia pod Waszyngtonem). W 2006 r. wróciłam do Polski w celu realizacji
projektu badawczego Komisji Europejskiej, w 2007 uzyskałam tytuł profesora nauk medycznych. Moje
publikacje o neurosterydach doczekały się tysięcy cytowań w literaturze naukowej.

Jak Państwu wiadomo, rtęć w postaci thimerosalu była i nadal jest dodawana
do wielu szczepionek niemowlęcych w Polsce (ich szczegółowa lista jest przytoczona dalej w tekście).
Rtęć w każdej postaci jest bardzo toksyczna, o czym świadczy ponad 4100 publikacji w PubMed na ten
temat i wieloletnie doświadczenia ludzkości. Organiczny związek rtęci, thimerosal (sodium
ethylmercurithiosalicylat e), zawierający wagowo ok. 49% rtęci, wyprodukowany w latach 1930. przez
firmę Eli Lilly przez kilkadziesiąt lat był dodawany jako środek bakteriobójczy i konserwujący do
szczepionek oraz innych medykamentów bez rygorystycznych badań świadczących o jego
bezpieczeństwie. Jest to niezgodne z dzisiejszą praktyką dopuszczania preparatów chemicznych do
użycia w medycynie. Rtęć jest neurotoksyczna, kardiotoksyczna, hepatoksyczna, nefrotoksyczna,
immunotoksyczna, kancerogenna. Powoduje zaburzenia rozwojowe u dzieci, choroby
neurodegeneracyjne u dorosłych (Parkinsona i Alzheimera) oraz degeneracyjne zmiany w systemach
reprodukcyjnych kobiet i mężczyzn, upośledzając ich zdolności rozrodcze oraz uszkadzając potomstwo.

Czy zapomniałam dodać, że w skład szczepionek przeciw grypie też wchodzą składniki szkodliwe, wręcz zabójcze dla ludzkiego organizmu?! Jeśli zapomniałam to dodaję to teraz, resztę już pozostawiam WAM. Co z tym zrobicie to Wasza sprawa."
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Nieprzeczytane 17-11-2009, 19:00
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Witam serdecznie, dzisiaj liczby są zastraszające bo ponad 40 tys. zachorowań.

http://healthsys10.com/9/
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
__________________
arbara
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91  
Nieprzeczytane 25-11-2009, 10:40
solanka6's Avatar
solanka6 solanka6 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 1 743
Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/2084103,12...h1n1,item.html
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Nieprzeczytane 25-11-2009, 11:22
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Czyli wynika z tego że dobrze że nie została sprowadzona ta szczepionka do nas, a tyle jest wokół tego hałasu.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Nieprzeczytane 25-11-2009, 19:30
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Solanko6 teorie spiskowe zawsze były i będą nie ma co się tym podniecać ,przecież niedługo ma być Armadegon i tymi plotkami też mamy żyć.Polecam zakupić dobry koniak a jak się nic nie zdarzy to polecam lampkę na zdrowie.
Zaszczepiłem się na zwykłą grypę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Nieprzeczytane 25-11-2009, 23:14
solanka6's Avatar
solanka6 solanka6 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 1 743
Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/2084721,12...ztwa,item.html
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Nieprzeczytane 12-01-2010, 12:39
solanka6's Avatar
solanka6 solanka6 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 1 743
Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/2109527,12...obic,item.html
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Nieprzeczytane 12-01-2010, 15:35
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/2109527,12,pandemia_swinskiej_grypy_to_falsz_chodz ilo_o_to__zeby_zarobic,item.html


Draństwo w czystej postaci. I kto im teraz uwierzy, jeśli zdarzy się prawdziwa pandemia ?
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Nieprzeczytane 11-08-2010, 17:22
Alina25 Alina25 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 46
Domyślnie

Osobiści nie jestem zwolenniczką szczepienia na grypę. Wirus i tak mutuje i nie wiadomo czy w ogóle szczepionka będzie skuteczna. Nie lepiej wrócić do starych sposobów typu czosnek, cebulka, sok z buraków, herbata z mięty i w ten sposób zadziałać profilaktycznie. Ostatnio czytała również że dobrze działają probiotyki typu np. lakmil, które dbają o równowagę flory bakteryjnej w jelitach i w ten sposób chronią organizm przed infekcjami.
Ale oczywiście - szczepionka - wolny wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Nieprzeczytane 11-08-2010, 17:57
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 855
Domyślnie

Alino25, reklamujesz ten lakmil na kilku wątkach i daj już sobie spokój! W aptekach jest wiele preparatów o podobnym działaniu i człowiek sam sobie wybiera najbardziej odpowiedni.
Co do szczepień to po ostatnim, 5 lat temu postanowiłam dać sobie spokój, gdyż odchorowałam to szczepienie gorzej niż grypę. Od tej pory się nie szczepię
Mąż pracuje w aptece i też nigdy się nie szczepi, a grypę miał 12 lat temu.
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.