menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Finanse > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działów www.finanse.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 29-01-2011, 13:58
oloolo oloolo jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 48
Domyślnie Jak dorobić do emerytury, czyli biznes po godzinach


Witam,

Zapraszam wszystkich do podzielenia się swoimi pomysłami na dodatkowy zarobek. Nie musimy zdradzać swoich pomysłów na biznes, które zamierzamy realizować, ale może ktoś zna sposoby jak sobie wynagrodzić braki z ZUS-u?

Ja znalazłem coś takiego jak marketing sieciowy MLM, np. sprzedaż suplementów diety albo pomocy kuchennych. Co o tym sądzicie? Słyszeliście coś o tym?

Z góry podkreślam, że reklamodawcom, za potencjalne oferty klikania w banery w Internecie oraz inne dziękujemy!
__________________
"Bądź ostrożny czytając książki o zdrowiu. Możesz umrzeć na błąd w druku" - Mark Twain
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 29-01-2011, 14:13
aleksa5's Avatar
aleksa5 aleksa5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Polkowice,Dolny Sląsk,Polska
Posty: 820
Domyślnie Witam

Cytat:
Napisał oloolo
Witam,

Zapraszam wszystkich do podzielenia się swoimi pomysłami na dodatkowy zarobek. Nie musimy zdradzać swoich pomysłów na biznes, które zamierzamy realizować, ale może ktoś zna sposoby jak sobie wynagrodzić braki z ZUS-u?

Ja znalazłem coś takiego jak marketing sieciowy MLM, np. sprzedaż suplementów diety albo pomocy kuchennych. Co o tym sądzicie? Słyszeliście coś o tym?

Z góry podkreślam, że reklamodawcom, za potencjalne oferty klikania w banery w Internecie oraz inne dziękujemy!
Witam, ja również w działam w MLM , w kilku Programach Partnerskich, oraz udzielam porad dotyczących odchudzania.
http://www.youtube.com/watch?v=iYy7dtQlDVs
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 11:19
oloolo oloolo jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 48
Domyślnie

Witam, może napiszesz coś więcej Aleksa5?

Ja dopiero się przymierzam?

Czy taki biznes rzeczywiście jest opłacalny?
__________________
"Bądź ostrożny czytając książki o zdrowiu. Możesz umrzeć na błąd w druku" - Mark Twain
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 31-01-2011, 21:23
xplus-eko's Avatar
xplus-eko xplus-eko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sompolno, wielkopolska, Polska
Posty: 40
Domyślnie

Też pracuję w MLM i programach partnerskich, niestety do normalnej pracy jestem za stary, na rentę za młody. I muszę sobie radzić.
http://x-plus.webnode.com
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 01-02-2011, 14:40
aleksa5's Avatar
aleksa5 aleksa5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Polkowice,Dolny Sląsk,Polska
Posty: 820
Domyślnie Ja dopiero się przymierzam? do oloolo

Cytat:
Napisał oloolo
Witam, może napiszesz coś więcej Aleksa5?

Ja dopiero się przymierzam?

Czy taki biznes rzeczywiście jest opłacalny?

Prosze napisac na mój e-mail, albo wejść tutaj, dopiero jestem 3 miesiące i uczę się zasad, a w firmie suplementacyjnej
kilka lat, a co zyskałam ZDROWIE , a teraz uczę innych.
http://www.youtube.com/watch?v=4RbLXV0-bCo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 09-02-2011, 11:53
Panterka47's Avatar
Panterka47 Panterka47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Sobótka,dolnośląski,Polska
Posty: 15
Uśmiech Pracuj mądrze a nie ciężko

Cytat:
Napisał oloolo
Witam,

Zapraszam wszystkich do podzielenia się swoimi pomysłami na dodatkowy zarobek. Nie musimy zdradzać swoich pomysłów na biznes, które zamierzamy realizować, ale może ktoś zna sposoby jak sobie wynagrodzić braki z ZUS-u?

Ja znalazłem coś takiego jak marketing sieciowy MLM, np. sprzedaż suplementów diety albo pomocy kuchennych. Co o tym sądzicie? Słyszeliście coś o tym?

Z góry podkreślam, że reklamodawcom, za potencjalne oferty klikania w banery w Internecie oraz inne dziękujemy!
Witaj tez nie lubie nachalnej reklamy i najlepiej jak ktoś mnie przekonuje swoim przykładem do jakiegoś e-biznesu,tak tez zrobiłam moja koleżanka zachęcała mnie do MLM wiem byłam dystrybutorką na poziomie Lidera ( jeszcze jestem)wiem co to jest plan marketingowy i te różne niuanse po podjęciu współpracy i powiedziałam nigdy,u mnie zakup własny to 20 butelek!!!!!!!!!ciężka praca.Ale,ale jak już raz posmakowało się MLM to jakoś kusi iiiii skusiło mnie .
Przeczytałam o produkcie super,przeczytałam plan marketingowy super i weszłam jestem dopiero dwa tygodnie,rzeczywiście towar szybko zbywalny w swojej matrycy mam juz 30 osób a tylko trzy ze swego polecenia,kwalifikacje własna i grupy już jest to mi odpowiada jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 10-02-2011, 16:34
oloolo oloolo jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał Panterka47
Witaj tez nie lubie nachalnej reklamy i najlepiej jak ktoś mnie przekonuje swoim przykładem do jakiegoś e-biznesu,tak tez zrobiłam moja koleżanka zachęcała mnie do MLM wiem byłam dystrybutorką na poziomie Lidera ( jeszcze jestem)wiem co to jest plan marketingowy i te różne niuanse po podjęciu współpracy i powiedziałam nigdy,u mnie zakup własny to 20 butelek!!!!!!!!!ciężka praca.Ale,ale jak już raz posmakowało się MLM to jakoś kusi iiiii skusiło mnie .
Przeczytałam o produkcie super,przeczytałam plan marketingowy super i weszłam jestem dopiero dwa tygodnie,rzeczywiście towar szybko zbywalny w swojej matrycy mam juz 30 osób a tylko trzy ze swego polecenia,kwalifikacje własna i grupy już jest to mi odpowiada jestem bardzo zadowolona
Witam!

Nawet się domyślam o jakim MLM-ie piszesz Ostatnimi czasy sporo systemów MLM przeglądam, aż nie mam czasu zaglądać na forum. Chciałbym wybrać coś dla siebie.

Bardzo fajne jest to, że MLM nie pochłania dużo czasu a jednocześnie daje dużo możliwości, również w Internecie!

Obecnie zastanawiam się nad pewnym systemem MLM dot. suplementów diety.
__________________
"Bądź ostrożny czytając książki o zdrowiu. Możesz umrzeć na błąd w druku" - Mark Twain
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 24-11-2018, 22:20
krucheciasteczka krucheciasteczka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 20
Domyślnie

Temat wzbudza wiele kontrowersji, ale nie wiem czy słyszeliście o rencie dożywotniej? Dla niewtajemniczonych polecam zapoznać się z tym tematem http://www.familiasa.pl/ Według mnie jest to idealne rozwiązanie dla osób samotnych, którzy nie mają komu przepisać mieszkania bądź mają długi i potrzebują stałych i regularnych zastrzyków gotówki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 29-01-2019, 20:44
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

Własny biznes to na pewno jeden z lepszych pomysłów na dorobienie. Warto się nad tym dobrze zastanowić, ale najgorzej to wpaść na pomysł oczywiście jeżeli już będziecie miec swoje firmy to zainteresujcie się systemami ERP i BI od https://humansoft.pl Teraz w biznesie trzeba stawiać na nowoczesne rozwiązania informatyczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 25-03-2019, 22:17
Geneva Geneva jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Miasto: Katowice
Posty: 3
Domyślnie

W internecie można dorabiać na wiele sposobów. Nie trzeba od razu zakładać własnej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 04-07-2019, 16:52
Myszkin Myszkin jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Września
Posty: 1
Domyślnie

Jestem żywym przykładem tego, że w każdym wieku można uczciwie dorobić, wystarczy jedynie chcieć! Kiedy poszłam na emeryturę miałam bardzo dużo wolnego czasu, który musiałam jakoś spożytkować. Zdecydowałam się więc spisać wszystkie moje wspomnienia z licznych podróży do Afryki. Zbiór moich doświadczeń okazał się na tyle interesujący, że szybko odezwało się do mnie wydawnictwo z Bydgoszczy i zaproponowało mi wsparcie. W ten właśnie sposób udało mi się zarówno spełnić swoje skryte marzenie, jak i dorobić na starość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 08-08-2019, 20:53
Romy Romy jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Mazowsze
Posty: 277
Domyślnie

gdzieś na szatnię człowiek by się zatrudnił
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 30-09-2019, 18:43
Meddeline Meddeline jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice
Posty: 91
Domyślnie

Portiernia, szatnia, można tez spróbować przez internet. Moja znajoma np. wypełnia jakieś ankiety za pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 30-09-2021, 20:35
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Faktycznie samo dorabianie jest bardzo fajną sprawą i moim zdaniem również warto jest zapoznać się z tym jak przebiega sprzedaż na Amazonie. Właśnie dlatego chciałabym polecić każdemu bardzo ciekawy wpis https://www.terazbiznes.pl/news/6081...az-na-amazonie gdzie dokładnie to zostało wytłumaczone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 21-10-2021, 13:49
Grażka53 Grażka53 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Miasto: Katowice, Śląsk, Polska
Posty: 219
Domyślnie

Panowie na emeryturze bardzo często pracują w firmach ochroniarskich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 02-03-2022, 20:17
Radarowiec Radarowiec jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 5
Domyślnie

To ja od siebie dodam, że w sieci jest strasznie dużo pracy dotyczących pisania artykułów. Świetnym narzędziem, które może w tym pomóc jest np. strona https://dobrzepisac.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Twoj biznes biznesovo.pl Ogólny 8 20-04-2023 01:53
e-biznes seniorów. green Seniorzy i praca 6 19-09-2022 15:08
Pomysl na biznes biznesovo.pl Praca, wolontariat 1 31-01-2011 21:26
Sprzedam licencje na biznes Damian17 Kupię, sprzedam, zamienię 17 03-01-2011 19:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.