menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 22-03-2023, 12:01
Janina256 Janina256 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Kraków
Posty: 56
Domyślnie

Projekt wnętrza jest najważniejszy bez tego uzyskamy tylko chaos. my w tym roku chcemy wyremontować nasze domowe biuro, mam pomysł żeby zamówić np w takim składzie https://www.kmtb.pl/ płyty osb i zabudować wnęki z których i tak nie korzystamy, zrobi się wizualnie porządek, do tego ściany w jasnym kolorze szarym tak żeby nie było widać zabrudzeń. Teraz mamy beżowe i jest masakra przy biurkach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 13-04-2023, 07:04
Weranda Weranda jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Posty: 16
Domyślnie

Polecam usługi biura projektowego TOKA+HOME
Korzystaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Aranżacja wnętrz to nie tylko ich praca ale także pasja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 30-04-2023, 19:57
Ttatakka Ttatakka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 42
Domyślnie

Przy malowaniu ścian ważne jest także wybór odpowiedniego narzędzia i techniki malowania. Wałki i pędzle to podstawowe narzędzia, które pozwalają na równomierne rozprowadzenie farby na powierzchni ściany. Najlepiej postawić na malowanie sufitu wałkiem, wtedy efekt będzie najlepszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 25-05-2023, 16:14
sylwia4012 sylwia4012 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: poznań
Posty: 48
Domyślnie

Ja teraz będę sama projektować moją kuchnię, chcę żeby była nowoczesna. Tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/a/146-kuchnia-z-wyspa widziałam meble z wyspą, takie mnie interesują, przeglądam oferty żeby znaleźć te wymarzone. Może jakieś mi polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 14:38
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Jeśli chodzi o projekt, jak i aranżację wnętrz, w tym przypadku dobrze jest skorzystać z pomocy projektanta wnętrz. Pomoże on zaplanować aranżację domu zgodnie z potrzebami i zadba o spójność całego projektu. W sieci znajdziecie oferty wielu firm, które zajmują się tego typu działaniami. Tutaj możecie sprawdzić ofertę jednej z nich intellio.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 23:04
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Projektując wnętrza, trzeba się na pewno też zastanowić nad tym - jakie wyposażenie i gdzie warto kupić? Jak chodzi o takie aspekty jak wieszaki z siedziskiem - to w tym kierunku warto sprawdzić sobie propozycje na stronie tohurt.pl. Tam znajdziecie również wiele innych artykułów wyposażeniowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 13-06-2023, 14:29
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Dla mnie przytulność to spójne wnętrza (żeby każde pomieszczenie było w takim samym stylu), lubię światła ciepłe punktowe (a nie białe ledy jak w biurze), jak świeczka to jedna sojowa i nienachalnym zapachu, przedmioty które nadają jakiś charakter pomieszczeniu (w kompletnie pustym czułabym się jak w hotelu, ale nie może być ich tez za dużo). Przeciwieństwiem przytulności natomiast są dla mnie zdjęcia (chyba, ze to jedno zdjęcie przodka), masa bibelotów (najczęściej właśnie takich samych w każdym domu) oraz słodkie duszące zapachy świeczek, dyfuzorów zapachowych itp Swoją drogą sporo wartościowych porad wnętrzarskich znajdziecie na tej stronie https://marengo-architektura.com/o-firmie/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
W jak wnętrza chickita Dom, wnętrza, ogród 143 19-08-2019 10:55

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.