menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 05-01-2019, 20:30
Marinata Marinata jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 30
Domyślnie sprzedaż mieszkań przemyśl

najlepiej po prosto co jakiś czas zmienić po prostu mieszkanie to zdecydowanie najlepsza opcja.sprzedaż mieszkań przemyśl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 09:03
Borsunek Borsunek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Żarówka zmiany w mieszkaniach

Dla mnie ład i porządek w mieszkaniu są bardzo istotne. Raz na jakiś czas sam wykonuje minimalne remonty. Żona kupiła mi aluminiowe rusztowania składane, które idealnie nadają się do malowania ścian w domu, ale także elewacji na zewnątrz. Bardzo lubię się tym zajmować zwłaszcza jeśli efekt jest widoczny od razu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Nieprzeczytane 15-01-2019, 08:00
paruzel paruzel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Wrocław
Posty: 199
Domyślnie

Nie bardzo lubię zmiany, ale te czasem się przydają, szczególnie jak od lat jest tak samo. Ale żeby coś zmienić, trzeba czasu, sił i pieniędzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 09:46
Viviena Viviena jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 1
Domyślnie

Bardzo lubię co jakiś czas zmieniać coś w moim mieszkanku, zwłaszcza jeśli zmiany te pociągają za sobą korzyści. Ostatnio córka namówiła mnie na rolety wewnętrzne materiałowe, którymi miałam zastąpić standardowe rolety. Jestem już panią w podeszłym wieku, dlatego też wieszanie i zdejmowanie firan było dla mnie problemem... Praktyczne rolety sprawiły, że nie muszę już prosić rodziny o pomoc w wieszaniu zasłon. Bardzo cieszy mnie również fakt, że kolor materiału rolet mogłam dopasować do wystroju mojej kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Nieprzeczytane 25-02-2019, 11:31
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Lubie zmiany i praktycznie co miesiąc coś nowego do mieszkania kupuję. Mieszkanie mam w bardzo jasnych kolorach. Królują u mnie 3 barwy
jasne drewno
biel
szarość
Dzieki temu jest to bardzo neutralne tło, do którego mogę dobrać przeróżne dekoracje. Wieszam na scianach obrazy, wymieniam poduszki.

Ostatnio również zamówiłam sobie do mieszkania nowe firany. Kupowałam w tym sklepie https://firaneo.pl/firany-do-salonu

I postawiłam na takie romantyczne:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Nieprzeczytane 25-02-2019, 12:26
geniek geniek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Żarówka

Może nie tyle ja, ale moją żona uwielbia dodawać nowe dekoracje do domu. Ostatnio padło na wydruki na szkle. Online złożyła zamówienie wybierając wzór, a później ja samodzielnie musiałem to montować w kuchni. Co prawda efekt jest ciekawy, ale strasznie się przy tym napracowałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Nieprzeczytane 15-03-2019, 09:50
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Bardzo lubię zmiany w domu! Najchętniej na okrągło bym coś przestawiała...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Nieprzeczytane 19-03-2019, 11:33
marian406 marian406 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 34
Domyślnie

Zależy jak duże te zmiany. Wymiana mebli co kilka lat to ogromne koszty, ale jakieś drobne modyfikacje, nowe dekoracje domu czy ozdoby - czemu nie. To właśnie one zwykle się najszybciej zdezaktualizują. Ciekaw jestem czy za kilka lat ludzie będą zrywać te sztuczne cegły ze ścian co teraz są w każdym nowym mieszkaniu w salonie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Nieprzeczytane 19-03-2019, 11:45
trystor trystor jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Żarówka

Ja uwielbiam, dlatego często z żoną decydujemy się na niewielkie zmiany. Ostatnio postawiliśmy na chodniki podgumowane o nowoczesnym wzorze, które świetnie się prezentują w korytarzu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Nieprzeczytane 19-03-2019, 13:11
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Cóż, zmiany po prostu są konieczne. Od czasu do czasu przecież zachodzi konieczność wprowadzenia pewnych zmian, innowacji czy innych udogodnień które po prostu poprawiają standard życia.
Zwykle wiąże się to z wymianą glazury, terakoty ale również coraz częściej innych instalcji np oświetleniowych. Dobrym pomysłem jest przerzucenie się na oświetlenie LED-owe, które jest po prostu tańsze. Odsyłam jeszcze tutaj https://oswietlenie-sklep.pl/zrodla-swiatla-c-128.html witryna na której można doczytać trochę więcej na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111  
Nieprzeczytane 27-03-2019, 10:42
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie

Z jednej strony lubię, z drugiej mam kilka stałych elementów, ktorych bym nie wymieniła nigdy. Mieszkanie mam raczej eklektyczne z uwagi na to, ze mam w nim elementy bardziej starodawne, ale również i bardziej nowoczesne.

Ostatnio zakochałam się w takich obrazach z mchu
http://www.kwiaciarnialublin.pl/deko.../obrazy-z-mchu

Zobaczcie jak świetnie to moze ogolnie wygladać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Nieprzeczytane 04-04-2019, 14:49
KasandraZ KasandraZ jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Miasto: Tychy
Posty: 1
Domyślnie

Bardzo lubię wprowadzać małe zmiany w moim mieszkanku. Dzięki temu czuję, że przestrzeń jest na swój sposób "odświeżona", zawsze lepiej się wtedy czuję. Ostatnio zabrałam się za urządzanie pokoju mojej kochanej wnusi. Kupiłam jej piękną pościel do łóżeczka 120x90 cm, która korzystnie wpłynęła na wystrój przestrzeni. Pokój od razu stał się znacznie bardziej przytulny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Nieprzeczytane 05-04-2019, 10:23
gieniarka gieniarka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Żarówka

Dla mnie zmiany w mieszkaniu muszą pojawiać się często, żeby nam się nie znudziło Teraz zdecydowałam się na remont całkowity. Projekt wnętrz wykona nam profesjonalny architekt i nie mogę się doczekać efektu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Nieprzeczytane 05-04-2019, 14:02
y4zzda y4zzda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Miasto: Toruń
Posty: 1
Domyślnie

W moim mieszkanku lubię wprowadzać małe, regularne zmiany. Ostatnio np. postanowiłam odświeżyć kuchnię. W tym celu zakupiłam kilka nowych dekoracji, dzięki którym przestrzeń automatycznie stała się znacznie przytulniejsza. Moje serce skradła zwłaszcza fioletowa puszka metalowa na kawę, dzięki której ziarenka kawy zawsze pozostają świeże i aromatyczne. Cieszmy się z małych rzeczy, nawet takie detale mogą sprawić dużo radości!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Nieprzeczytane 08-04-2019, 10:48
nowakowski nowakowski jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Żarówka

U nas nie ma miesiąca, by żona czegoś nie zmieniała. Kupuje kolejne dodatki w innych kolorach, przekłada je, zamienia między pokojami. Teraz kupiła poszewki dekoracyjne, w kwiaty, kolorowe, nie wiem gdzie ona chce je wszystkie wykorzystać. Chyba będziemy mieli w domu poduszkowe królestwo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Nieprzeczytane 09-04-2019, 10:13
angelson angelson jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Żarówka

Ja raz na jakiś czas uwielbiam robić remont całkowity. Przemeblowanie mi nie wystarcza, dlatego decyduje się nawet na drastycznie zmiany ścian. Teraz w salonie są testowane panele ozdobne na ścianę, które kładłam w zeszłym tygodniu. Mam nadzieję, że szybko mi się nie znudzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Nieprzeczytane 10-04-2019, 12:57
ronaldhino ronaldhino jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
OK

Ja ostatnio postanowiłem trochę odświeżyć wnętrza. W salonie pojawiła się elastyczna deska dekoracyjna jako dodatek na ścianę. Muszę przyznać, że efekt jest lepszy niż oczekiwałem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Nieprzeczytane 31-01-2020, 22:00
ccole's Avatar
ccole ccole jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Miasto: Polska
Posty: 4
Domyślnie

Ja uwielbiam zmiany w mieszkaniu - ogólnie we wnętrzach. Kiedy coś pozmieniam to czuję świeżość, energię i mam ochotę działać. Zbyt malo zmian w otoczeniu mnie przytłacza. Swoją drogą ostatnio trafiłam na świetne zdjęcie na płótnie Od razu zamówiłam, ponieważ świetnie to wygląda na ścianach, jak prawdziwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Nieprzeczytane 21-04-2020, 21:15
Malina112 Malina112 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Domyślnie

też uważam, że tapeta to dobre rozwiązanie przykłady https://www.bellaarte.pl/Arte
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Nieprzeczytane 13-05-2020, 10:01
krysia.paprocka1956's Avatar
krysia.paprocka1956 krysia.paprocka1956 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 20
Domyślnie

Malina masz rację, nowoczesne tapety są super, nie to co kiedyś
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czy lubicie pracować na działce? Eliza Dom, wnętrza, ogród 188 28-09-2023 09:54
Czy lubicie Harrego Pottera? Bianka Książka, literatura, poezja 52 26-02-2020 14:28
Zmiany w regulaminie Klub Senior Cafe admin Informacje 47 13-09-2010 01:22
Lubicie swoje synowe, swoich zięciów? Basia. Rodzina bliższa i dalsza 140 31-05-2010 08:17
Zmiany podatkowe na rok 2007 - komentarze araukaria Ogólny 0 07-12-2006 18:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.