menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > dolnośląskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-05-2012, 21:33
Azja Azja jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Posty: 2
Domyślnie Poszukuję "przyszywanej" Babci :)


Witam wszystkie Szanowne Panie...

Jestem młodą (29 lat), wykształconą, niezależną finansowo kobietą, która całe życie marzyła i nadal marzy o... Babci.
Tak... dobrze czytacie, oczy Was nie mylą.

Ludzie mają różne marzenia, ja... chciałabym mieć Babcię. Moja Ukochana Babuleńka już dawno nie żyje dlatego postanowiłam poszukać "przyszywanej" Babci.

Pochodzę z normalnej, kochającej się rodziny, mam cudownych rodziców i rodzeństwo, ale odkąd moja Babuleńka odeszła czuję pustkę w sercu, ani dnia mi nie brakło aby nie myśleć o stracie tak bliskiej mi osoby. Chciałabym móc znów troszczyć się o kogoś, ufnie z radością wierzyć, ze jest dobro w ludzkiej istocie, pomóc bezinteresownie aby zobaczyć uśmiech na miłej memu sercu, zaprzyjaźnionej twarzy.

Wiem, ze nie bedzie tak samo, że to nie będzie moja rodzona Babcia, ale kto powiedział, ze o bliskości z inną osobą decydują więzy krwi? Czasem obca osoba potrafi nam być bliższa niż własna rodzina...

Nie oczekuję prawie nic w zamian za swoją troskę, przyjaźń i opiekę. Prawie nic, bo po prostu dobrego słowa i mozliwości spełniania się w ofiarowaniu miłości osobie, która jej potrzebuje. Tak wiele jest samotności na świecie... Nie skazujmy się na nią z własnych wyborów.

Tak więc Droga "Przyszywana" Babciu... Jeśli chciałabyś mieć wnuczkę a nigdy jej nie miałaś lub po prostu nie utrzymujesz z nią kontaktu z różnych przyczyn i kolei dróg życiowych...

...chętnie Cię zabiorę na spacer do parku aby pokarmić łabędzie o alabastrowych szyjach, na najsmaczniejsze lody w mieście pachnące poziomkami czy nawet szaloną lekcję salsy dla seniorów lub lot balonem nad miastem.

Może to właśnie nam dane bedzie zaprzyjaźnić się na dalsze dni naszego życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-05-2012, 06:34
babciaela's Avatar
babciaela babciaela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Sanok
Posty: 9 308
Domyślnie

Co za piękny list....ile miłości do wzięcia...
Szkoda że tak daleko.Kiedyś tam mieszkałam
przez pierwsze 25 lat swojego życia.
Urodziłam się w Ząbkowicach Śl.
POZDRAWIAM i życzę szczęścia w odnalezieniu bratniej duszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poszukuję "przyszywanej Babci" :) Azja Praca, wolontariat 6 03-05-2018 12:55
"Przyjaciółki" i "przyjaciele" kochankowie tadeusz50 Miłość, przyjaźń, związki, samotność 90 22-08-2014 02:17
Podroz transatlantykiem na trasie Malaga - Caraiby - Miami Mar-Basia zagranica 2145 06-08-2012 09:40
Usługi opiekuńcze (śląskie) - Spóldzielnia Socjalna "Szansa i Wsparcie" siw Praca, wolontariat 2 21-07-2009 15:42

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.