menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Różne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różne Bez komercyjnych ofert firm. Ogłoszenia są moderowane.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 01-10-2010, 13:33
Jarosław Jarosław jest offline
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 0
Domyślnie Spiszę wspomnienia


Spiszę w ładnej formie literackiej wspomnienia, ze słuchu lub zredaguję rękopis. Jak trzeba zrobię z tego materiał na książkę, zrobię profesjonalny skład komputerowy, zamieszczę zdjęcia, rysunki, umieszczę na trwałym nośniku elektornicznym, zrobię korekty, opracowanie graficzne i pomogę wydać nakładem Autora bądź wydawnictwa.
Wspomnienia osoby starszej mogą być miłym i wartościowym podarunkiem dla ich Autora, jak i dla Rodziny. A może i czymś więcej niż tylko podarunkiem?
Jestem byłym dziennikarzem, wiele lat pracowałem w redakcjach i wydawnictwach, sprawnie formułuję myśli na piśmie, posługuję się komputerem, znam dobrze angielski i rosyjski. Jestem mgr. 50+, po Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Mój mejl: mgrborkowski@onet.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-10-2010, 08:44
Ryszard2's Avatar
Ryszard2 Ryszard2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Łódź
Posty: 2 661
Pytanie Może nie trzeba było zaczynać

Cytat:
Napisał Jarosław
Spiszę w ładnej formie literackiej wspomnienia, ze słuchu lub zredaguję rękopis. Jak trzeba zrobię z tego materiał na książkę, zrobię profesjonalny skład komputerowy, zamieszczę zdjęcia, rysunki, umieszczę na trwałym nośniku elektornicznym, zrobię korekty, opracowanie graficzne i pomogę wydać nakładem Autora bądź wydawnictwa.
Wspomnienia osoby starszej mogą być miłym i wartościowym podarunkiem dla ich Autora, jak i dla Rodziny. A może i czymś więcej niż tylko podarunkiem?
Jestem byłym dziennikarzem, wiele lat pracowałem w redakcjach i wydawnictwach, sprawnie formułuję myśli na piśmie, posługuję się komputerem, znam dobrze angielski i rosyjski. Jestem mgr. 50+, po Wydziale Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Mój mejl: mgrborkowski@onet.pl


Coś mnie uderzyło w główkę i spróbowałem w Blogu napisać trochę wspomnień z czasów PRL. Nie wiem czy to się wogóle do czegoś nadaje. Ta pisanina to: Epizod1 - Zapalić jupitery, oraz Epizod2 - Mongoł. Na razie mam mieszane uczucia.
__________________
Ryszard
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 21-10-2010, 13:47
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Myślę, ze warto pisać, choćby dla samego siebie.
Byliśmy prawie w tym samym czasie w wojsku widzę. (Czytałem).
Ja się otarłem prawie o Czechosłowację. Odbyłem 4 poligony i jeden obóz wojskowy.
Swoje wspomnienia opisałem w blogu pod tytułem "W kamasze wzięty".http://rom50rom.blog.onet.pl/
Wracając do Twojego pisania, masz lekka rękę więc pisz, co Ci szkodzi.Życzę powodzeni.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 21-10-2010, 14:18
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie Wspomnienia

A ja już napisałam swoje wspomnienia. Wydałam książkę "Nie warto było? PRL moja młodość". Zrobiłam to nie tylko dla siebie, nie tylko dla rodziny ale dla moich nauczycieli i uczniów i tych, którzy zechcieli przeczytać. Chciałam przekazać moją własną prawdę o PRL.
Książka nawet została wyróżniana w konkursie organizowanym przez Gierka europosła.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 21-10-2010, 14:45
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Gratuluję!!!
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 21-10-2010, 15:59
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ryszard2
Na razie mam mieszane uczucia.
nie mieszaj nie mieszaj
pisz dalej
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 21-10-2010, 19:28
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Cytat:
Napisał zen
A ja już napisałam swoje wspomnienia. Wydałam książkę "Nie warto było? PRL moja młodość". Zrobiłam to nie tylko dla siebie, nie tylko dla rodziny ale dla moich nauczycieli i uczniów i tych, którzy zechcieli przeczytać. Chciałam przekazać moją własną prawdę o PRL.
Książka nawet została wyróżniana w konkursie organizowanym przez Gierka europosła.
Czytałam ja i moja rodzina..... polecam - muszę się pochwalic że z dedykacją autorki (Zeni) mam w swoich zbiorach.
Zeniu buziaczki przesyłam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wspomnienia z PRLu Kazimierz Społeczeństwo - wątki archiwalne 429 03-03-2009 19:02
Piękne WSPOMNIENIA z dawnych lat :) katarzyna39 Hobby, pasje 14 27-10-2008 10:26
Wspomnienia z podróży ignesja Podróże, turystyka 7 19-05-2008 21:16
Felietony – wspomnienia – komentarze Karol Książka, literatura, poezja 20 02-01-2008 21:16

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.