menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-11-2006, 17:25
wipin wipin jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Posty: 2
Post Sepsa może być wcześniej wykryta - komentarze


Komentarz do artykułu: Sepsa może być wcześniej wykryta
--------------------
Sepsa może być wcześniej wykryta przy zastosowaniu testu wykrywającego interleukinę 6 (Il-6). Test firmy Milenia Biotec Milenia QuickLine daje wynik w 20 minut i jest bardzo popularny szczególnie na oddziałach intensywnej opieki neonatologicznej w Niemczech. Od niedawna test jest w sprzedaży w Polsce. Dystrybutorem jest Bionicum sp. z o.o. w Warszawie. Test jest tani a uzyskana dzięki niemu redukcja kosztów leczenia bardzo duża co wykazały liczne badania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 10-12-2006, 16:12
Nerka 45 Nerka 45 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Lubań Śl
Posty: 10
Domyślnie

Wipin jestem Ci wdzieczna zatak obszerny artykuł na temat sepsy.Z tego artykułu dowiedziałam sie wiele.Mam przyjaciela u którego w pazdzierniku wykryto sepse,jestem załamana ta wiadomościa.Chciałabym wiedziec czy mozna zarazic sie ta choroba od człowieka. Chciałabym tez wiedziec czy jest szansa wyleczenia sie z tej choroby.Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-01-2007, 13:19
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

Moja córka obecnie 14 latka w wieku 2 lat zachorowała na posocznicę.Stan jej był tragiczny, jednak dr. Kusyk ze szpitala w Wałbrzychu uratowała jej życie za co jestem jej wdzięczna. Ale córka po chorobie zamknęła się w sobie, wróciły pieluchy, przestała mówić. Po prostu cofnęła sie w rozwoju do niemowlęctwa. Odwiedziliśmy wielu lekarzy, było podejrzenie niedosłuchu, autyzm, niedorozwój umysłowy. Doszła choroba dróg moczowych. Obecnie córka jest po przeszczepie moczowodów, chodzi do 6 klasy/ był rok odroczenia nauki i trzy lata nauczania indywidualnego w domu/Na dzień dzisiejszy nieźle sobie radzi , ale ślad w rozwoju umysłowym pozostał.Do logopedy chodziliśmy przez dziesięć lat a i teraz czasami zdarza sie niewyraźna mowa.Ale najważniejsze: żyje, rozwija sie w swoim osobistym tempie i jest kochaną córeczką zwłaszcza że rodzeństwo ma 34 i 26 lat.Można więc wyjść z choroby ale trzeba później dużoooooo pracy aby skutki jej były jak najmniejsze, bo uważam ,że prawie zawsze występują. pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pieczone potrawy mogą być zdrowe - komentarze Ircia Ogólny 5 23-08-2014 15:17
Dzień tylko dla wnuka może być pożyteczny - komentarze Basia. Ogólny 20 14-02-2013 12:01
Żylne owrzodzenia podudzi mogą być leczone światłem - komentarze Nika Ogólny 7 17-05-2012 01:50
Damą być Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 83 12-04-2008 16:49
SEPSA - szok !!! Lila Choroby, badania, terapie 16 12-12-2007 04:16

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.