menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 12-10-2007, 09:03
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Stowarzyszenie-statut,członkowie


Drogie senioritki, w ramach pomocy dla osób tworzących Internetowe Stowarzyszenie Seniorów proismy o pomoc.W tym wątku oczekujemy postów na temat statutu/Wasze propozycje/ oraz deklaracji imiennych-kto wyraża zgodę na bycie : członkiem aktywnym stowarzyszenia, a kto członkiem honorowym lub sympatykiem ISS.To znacznie ułatwi nam pracę.Dziękujemy.
  #2  
Nieprzeczytane 12-10-2007, 16:31
hebra's Avatar
hebra hebra jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: dolnyśląsk
Posty: 1 530
Domyślnie propozycje

celów
1. ochrona i promocja zdrowia
2. pomoc społeczna, w tym pomoc seniorom
w trudnej sytuacji życiowej
3. działalność charytatywna
4. działania na rzecz osób niepełnosprawnych
5. działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych
6. działalność wspomagająca naukę, oświatę, edukację i wychowanie
7. wspomaganie kultury i ochrona dóbr tradycji
8. promocja kultury fizycznej i sportu
9. działalność z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego
10. działalność wspomagająca technicznie, szkoleniowo i informacyjnie organizacje pozarządowe i podmioty publiczne
11. działalność na rzecz porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz przeciwdziałania patologiom społecznym
12. działania na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami
13. promocja i organizacja wolontariatu
do statutu może okażą się pomocne.
__________________
NADAL PRAGNĘ BYĆ ZWARIOWANA I PRZEŻYĆ SWOJE ŻYCIE TAK JAK MNIE SIĘ PODOBA , A NIE TAK JAK SIĘ PODOBA INNYM . Paulo Coelho
  #3  
Nieprzeczytane 12-10-2007, 16:42
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

To lepsze niz Sejm i rzad RP razem wziete !!!!Ale jesli mozna nie przesadzajcie z mnozeniem zadań i celów bo to nierealistyczne!!!!A chyba nie chcecie kolejnego martwego twora tylko tetniace zyciem cialko
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #4  
Nieprzeczytane 12-10-2007, 16:50
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Dzieki za propozycje-układałam cele przeglądając nasze watki i tak np. jeden z nich sformułowałam-propagowanie sportu i turystyki/grupowej oraz indywidualnej/.Proszę o dalsze propozycje, im więcej tym lepiej-wykorzystam tez spotkanie warszawskie oraz sugestie Małgorzaty
  #5  
Nieprzeczytane 12-10-2007, 17:25
hebra's Avatar
hebra hebra jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: dolnyśląsk
Posty: 1 530
Domyślnie to

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
To lepsze niz Sejm i rzad RP razem wziete !!!!Ale jesli mozna nie przesadzajcie z mnozeniem zadań i celów bo to nierealistyczne!!!!A chyba nie chcecie kolejnego martwego twora tylko tetniace zyciem cialko
tylko propozycjie do wykorzystania w statucie chociaż nie które z nich powinne znaleść się napewno w celu uzysakani dotacji bo przy zawężonym celu statutu możemy ich nie uzyskać.
Ponadto wątek ten miał na celu pomoc w tworzeniu statutu jeżeli się pomyliłam to trudno.
__________________
NADAL PRAGNĘ BYĆ ZWARIOWANA I PRZEŻYĆ SWOJE ŻYCIE TAK JAK MNIE SIĘ PODOBA , A NIE TAK JAK SIĘ PODOBA INNYM . Paulo Coelho
  #6  
Nieprzeczytane 12-10-2007, 22:23
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Ja trzasnę 4 punkty: 1.Prowadzenie dyskusji,wzajemne udzielanie porad,wymiana doświadczeń na wybrane tematy/np.ochrona zdrowia,odżywianie,pielęgnacja urody......itd
2.Inicjowanie i włączanie się do akcji pomocy społecznej,w szczególności seniorom. 3.Podejmowanie prób organizowania czasu wolnego członkom ISS i osobom chętnym do włączania się do takiej działalności. 4.Rozwijanie zainteresowań i popularyzowanie różnorodnych ich form poprzez wykorzystywanie własnych zbiorów,umiejętności,doświadczeń i dostępnych zasobów. Tak sobie wymyśliłam,czytając podpowiedzi hebry z 16.31 A teraz dorzucajmy co tam komu w duszy gra.
  #7  
Nieprzeczytane 12-10-2007, 22:49
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał hebra
tylko propozycjie do wykorzystania w statucie chociaż nie które z nich powinne znaleść się napewno w celu uzysakani dotacji bo przy zawężonym celu statutu możemy ich nie uzyskać.
Ponadto wątek ten miał na celu pomoc w tworzeniu statutu jeżeli się pomyliłam to trudno.
Wiecie co ...przecież pomagam jako obserwator niezaangazowany .Wydalo mi się za dużo .Po pierwsze nie musicie moich uwag brac pod uwagę ,po drugie herba to obrazanie się o wszystko jest miedzy innymi powodem dla ktorego nie mam ochoty na stowarzyszanie się
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #8  
Nieprzeczytane 12-10-2007, 23:07
hebra's Avatar
hebra hebra jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: dolnyśląsk
Posty: 1 530
Domyślnie Małgorzata

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Wiecie co ...przecież pomagam jako obserwator niezaangazowany .Wydalo mi się za dużo .Po pierwsze nie musicie moich uwag brac pod uwagę ,po drugie herba to obrazanie się o wszystko jest miedzy innymi powodem dla ktorego nie mam ochoty na stowarzyszanie się
Ja jestem daleka od obrażania się tylko przemawia przez mnie
osoba która trochę zna problemy z uzyskiwaniem dotacji oraz czepliwość urzędników .
Wiem również jaka jest to droga pod górkę.
Czasem wymyka mi się mentorstwo.
__________________
NADAL PRAGNĘ BYĆ ZWARIOWANA I PRZEŻYĆ SWOJE ŻYCIE TAK JAK MNIE SIĘ PODOBA , A NIE TAK JAK SIĘ PODOBA INNYM . Paulo Coelho
  #9  
Nieprzeczytane 12-10-2007, 23:27
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

Jestem w rozterce. Nie bardzo wiem jak może takie stowarzyszenie działać. Użytkownicy naszego forum są rozrzuceni po całym kraju, bardzo nierównomiernie a do tego, znacznie zróżnicowani. Czy realizacja proponowanych celów statutowych ma szanse? Uważam, że przy propozycjach zapisów statutowych powinniśmy rozwinąć dyskusję o metodach - sposobach ich realizacji. Przed zbieraniem akcesów, dobrze by było ogłosić, choćby, zarys struktury organizacyjnej, dopasowanej do celów.
Zachęcam pomysłodawców do kontynuacji tematu, niezrażania się zgłaszanymi uwagami czy wątpliwościami, bowiem zamysł jest sensowny a dopracowany, może być pożyteczny.
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #10  
Nieprzeczytane 12-10-2007, 23:53
hebra's Avatar
hebra hebra jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: dolnyśląsk
Posty: 1 530
Domyślnie niestety

Cytat:
Napisał Babcia Oli
Sadzilam ,ze to zart ,te fundusze,dotacje ,biurokracje ...powiedzcie,ze to zart.
cała prawda gdy chcemy uzyskać dotacje a myśle że stowarzyszenie będzie chciało to musimy się przebić ze swoim projektem .
__________________
NADAL PRAGNĘ BYĆ ZWARIOWANA I PRZEŻYĆ SWOJE ŻYCIE TAK JAK MNIE SIĘ PODOBA , A NIE TAK JAK SIĘ PODOBA INNYM . Paulo Coelho
  #11  
Nieprzeczytane 13-10-2007, 09:28
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

[b]ardzo dziekuję za propozycjekochani ,przecież my to wszystko robimy i na forum i w realupropagujemy,dokształcamy się,radzimy, wspieramy-piszcie,piszcie im więcej materialu tym jest w czym wybierac.Proszę też o DEKLARACJEjakim członkiem chcecie być-patrz post 1 tego wątku.Pomóżcie nam.
  #12  
Nieprzeczytane 13-10-2007, 10:37
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Ja aktywnym,ale nie wiem czy mi się uda,jednak spróbuję.
  #13  
Nieprzeczytane 15-10-2007, 11:53
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Brawo,Elizko.
  #14  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 05:56
~gość: danmal's Avatar
~gość: danmal
 
Posty: n/a
Domyślnie

Filharmonia juz jest,resteuracji kilaka ,bo co chwile o zarciu mowa, szpital jest,podroze sa,kwiotki na kazda okazje przeklejane ze strony na strone podobnie jak muzyka,...banku nie ma,wiec bedzie,komus sie przysnila Jakubowa drabina,pieniadze na klub w internecie...wy sie tu za grosz zagryziecie,statuty beda ukadac -paranoja di kwadratu
  #15  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 08:08
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Hi, hi, hi...

Cytat:
Napisał danmal
Filharmonia juz jest,resteuracji kilaka ,bo co chwile o zarciu mowa, szpital jest,podroze sa,kwiotki na kazda okazje przeklejane ze strony na strone podobnie jak muzyka,...banku nie ma,wiec bedzie,komus sie przysnila Jakubowa drabina,pieniadze na klub w internecie...wy sie tu za grosz zagryziecie,statuty beda ukadac -paranoja di kwadratu
Trefnisia brakowało, ale sam się właśnie zgłaszasz! Nie wiem tylko, czy nie przepadniesz w głosowaniu, bo... bardzo jednostronnie wszystko i wszystkich oceniasz...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #16  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 09:02
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

danmal, a może zamiast tej ogromnej dozy ironii, zaserwowałabyś nam coś bardziej twórczego. Ja na ten przykład, nawet nie wiem jak masz na imię, bo profilu wypełnić nie umiesz. Jak tak bardzo Ci się w klubie nie podoba, to czemu z nami jesteś?
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #17  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 10:02
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie facet w swoim zywiole

troll2.jpgszukał,szukał i znalazł miejsce,gdzie jeszcze nie naobił bałaganu...a moze to jedyny sosób ,żeby ktoś wreszcie sie nim zainteresował?
  #18  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 11:19
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

A ja proponuję, by gościa totalnie olać,po prostu powietrze, czysta ramka! To jedyna metoda na takich "dowcipnych"
  #19  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 12:42
~gość: danmal's Avatar
~gość: danmal
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ewita
Trefnisia brakowało, ale sam się właśnie zgłaszasz! Nie wiem tylko, czy nie przepadniesz w głosowaniu, bo... bardzo jednostronnie wszystko i wszystkich oceniasz...
Krolowa na trefnisia kacapa bierzze nono,,alem sie awansu doczekal.....o to glosowanie bedzie wiecej kandydatow krolowa wytypowala?
  #20  
Nieprzeczytane 23-10-2007, 12:46
~gość: danmal's Avatar
~gość: danmal
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wilhelmina
danmal, a może zamiast tej ogromnej dozy ironii, zaserwowałabyś nam coś bardziej twórczego. Ja na ten przykład, nawet nie wiem jak masz na imię, bo profilu wypełnić nie umiesz. Jak tak bardzo Ci się w klubie nie podoba, to czemu z nami jesteś?
umiem tylko NIE CHCEM-jak to to sie w Polsce mowi.Megalomanii cd,wyobrazenie o sobie przeslania ci swiat,dla ciebie umiejetnosc znalezienia sie tu to szczyt umiejetnosci
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Stowarzyszenie - tak, czy nie hannabarbara Różności - wątki archiwalne 209 12-09-2008 09:17
Wnuki - nowi członkowie rodziny, nowe wyzwania - komentarze BUNIA Ogólny 6 03-11-2007 08:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.