menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-05-2017, 14:42
~gość: 46.215.5.xxx's Avatar
~gość: 46.215.5.xxx
 
Posty: n/a
Post Seks po menopauzie - temat tabu? - komentarze


Komentarz do artykułu: Seks po menopauzie - temat tabu?
--------------------
Organizm sie w tym wieku zmienia, wiadomo. Ale wazna jest samoakceptacja i wsparcie meza. W przypadku zblizen pomogl mi zel nawilżający ktory zlikwidowal nieprzyjemne uczucie suchosci. Zawsze istnieje wyjscie z sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 29-08-2017, 11:24
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Drogie panie czy Wy również odczuwacie spadek libido po menoupauzie? Z żoną zawsze stanowiliśmy dość udany związek jeśli chodzi o seks. Jednak teraz tak jakby seks przestał dla niej istnieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 31-08-2017, 14:57
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie

W trakcie menopauzy bywają wahania hormonalne i bardzo wiele może zależeć właśnie od tych wahań. Poza tym może ona po prostu czuje się nie w sosie? Ewentualnie zadziałała rutyna? Sama mam menouapuzę dawno za sobą, jednak uprawiamy seks z mężem. Wprawdzie nie tak często ja za młodych lat, jednak nadal czerpiemy z tego dużo radości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 01-09-2017, 13:37
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Problem jest jednak taki,że ona menopauze ma już kila lat za sobą. I z roku na rok jest coraz gorzej. Dochodzi do tego,że sam muszę się o ten seks dopominać co jest dla mnie nieco upokarzające ( bo czy za każdym razem trzeba prosić? przecież to obie strony związku powinny inicjonwać seks a nie tylko jedna strona). Ona chodzi wcześnie spać, mam wrażenieże specjalnie tylko abym sie do niej nie dobierał. Przykre to wszystko. Rutyna rutyną, wiadomo,ze nie jesteśmy młodzikami . Sam moze i bym jakichś gadżetów sprobował ale jak skoro ona nie chce oraz nie ma ochoty na seks?Nie ma okacji aby coś takiego wypróbować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 01-09-2017, 15:37
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie

W takim przypadku pozostaje szczera rozmowa pomiędzy dwiema osobami.Polecam powiedzieć jej to co tutaj napisałeś. Może po prostu ona potrzebuje trochę odpoczynku Jest czymś zestresowana? Ewentualnie zaproponuj jej tabletki na libido. Sama również miałam swego czasu taki spadek formy i pomogły mi tabletki zaproponowane przez moją ginekolog libido therapy. Podchodziłam do nich z niedowierzaniem ale okazały się wyjątkowo skuteczne (wcześniej brałam stimeę i nie działała , jednak te okazały się lepsze).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 04-09-2017, 11:42
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Problem w tym,ze sam raczej nie wybiorę się do ginekologa, Ale postaram się żonie to zaproponować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 04-09-2017, 13:48
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie

Nie musisz iść! Tabletki są bez recepty, można je kupić w sklepach internetowych (czy w stacjonarnych to nie mam pewność ponieważ zamawiałam w sieci). Zresztą tutaj możesz sobie o nich poczytać: https://intymnosc.pl/pl/libido-u-kob...na-libido.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 05-09-2017, 15:10
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Dziękuję, porozmawialem z żoną, zdecyowaliśmy się na kupno (aczkolwiek nie trzech opakowań ale na wypróbowanie jednego). Mam nadzieje,ze tabletki pomoga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 12-09-2017, 10:52
dorian's Avatar
dorian dorian jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Małopolska, PL
Posty: 214
Domyślnie

Mojej żonie pomogły. Miała wahania nastroju w okresie menopauzy. Doszedł również brak libido co mnie bardzo męczyło. Ją również. Początkowo stosowała tabletki stimea. Jednak libido therapy okazały się skuteczniejsze w działaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 13-10-2017, 14:21
antonio3 antonio3 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Chocianowiec
Posty: 30
Domyślnie

Warto napewno urozmaicić sobie życie erotyczne wszelakimi zabawkami, gadżetami itp. Sporo ciekawych widziałam u nich https://www.biznesfinder.pl/gdansk-k...p-4601118.html Sama jestem po menopauzie i zastanawiam się nad paroma zabawkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.