menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 03-11-2017, 16:09
~gość: 89.68.93.xxx's Avatar
~gość: 89.68.93.xxx
 
Posty: n/a
Post Bardzo sucha skóra: jak kąpać się w wannie, a jak pod prysznicem? - komentarze


Komentarz do artykułu: Bardzo sucha skóra: jak kąpać się w wannie, a jak pod prysznicem?
--------------------
Przede wszystkim intensywne nawilżenie, dla mnie nasmarowanie się dobrym balsamem jest absolutnym obowiązkiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-11-2017, 11:22
~gość: 176.121.81.xxx's Avatar
~gość: 176.121.81.xxx
 
Posty: n/a
Post

w pewnym wieku skóra robi się sucha chyba sama z siebie :-( kosmetyki się nie sprawdzają i muszę używać produktów leczniczych. Dobry jest np. płyn na skórę linomag. Łatwo się rozprowadza i na długo nawilża i natłuszcza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 12-02-2018, 21:19
Karolcia123's Avatar
Karolcia123 Karolcia123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: warszawa
Posty: 13
Domyślnie

Moim zdaniem dobry balsam nawilżający zawsze da radę nawet na suchą i uciążliwą skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 30-03-2019, 13:56
~gość: 5.184.43.xxx's Avatar
~gość: 5.184.43.xxx
 
Posty: n/a
Post

Nie wolno stosować mydła. Bez dwóch zdań. Mydło podrażnia i wysusza. Warto zainwestować w dobry emolient do mycia ciała. Osobiście polecam Exomegę Control. To jest żel do mycia. Bardzo mi pomaga, bo cierpię na atopowe zapalenie skóry. Exomega łagodzi ten stan, dzięki niej moja dolegliwość mi nie dokucza tak bardzo. Jakbym się umyła zwykłym mydłem to od razu kłopoty wrócą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 12-08-2019, 08:10
monkz monkz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 497
Domyślnie

Mydło mozna stososować ale nie to, które jest dostępne w sklepach bo mydło takie ma kiepski sklad.Polecam mydła z malych mydlarni, mają zdecydowanie lepszy sklad oraz lepsze działanie nawilżające.

Dobre efekty daje również mezoterapia. Efekty widoczne są tuż po zabiegu – skóra jest wygładzona i wyraźnie nawilżona, odzyskuje promienny blask. Wraz z postępującą rewitalizacją, skóra staje się młodsza i elastyczniejsza. Efekty narastają w ciągu kolejnych dni po wykonanym zabiegu.

Więcej informacji na tej stronie https://klinikamagnuccy.pl/mezoterapia/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 11-10-2019, 11:38
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

ja po każdej kąpieli smaruję się masłem do ciała bo fajnie natłuszcza i jest bardzo wydajnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 27-03-2021, 19:54
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Faktycznie używanie właściwych kosmetyków i środków myjących jest niezwykle ważne. Ja także całkiem niedawno miałam okazję kupić bardzo fajny dozownik do mydła https://calde.pl/dozownik-do-mydla i muszę przyznać, że był to właściwy wybór. Tym bardziej, że dziś faktycznie warto dbać o higienę rąk.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.