menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 13-04-2011, 00:17
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Masz rację Puniu, nasza Dama zmieniona od kiedy została tą pierwszą, warto podglądać, bo przecież zajmują się nią profesjonalisci, a jest normalna, a nie anorektyczna
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 13-04-2011, 11:47
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Witam miłe dziewczynki. Zauważcie,że kobietę zdobi nie tylko strój ale i to coś,co trudno jest określić,a ma ogromne znaczenie.Czasami można spotkać wizualnie efektowną babkę,a wystarczy ,że się odezwie i już wiemy,że nie zaprzyjaźnimy się.
Czasami z wyglądu szara myszka ma tyle wewnętrznego ciepła,że chcemy z nią być i być.Nasza pierwsza dama ma w sobie dużo ciepła i autentyczności, a do tego pomimo nadmiaru centymetrów jest bardzo apetyczną kobietą.Na szczęście nie ubiera ją Ewa Minge,czy Tomek Jacyków dlatego ma wszystko dopięte na ostatni guzik.
__________________
Nigdy nie będzie szczęśliwy ktoś,kto zadręcza się myślą,
że inni są od niego szczęśliwsi.
(Seneka)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 28-07-2011, 22:12
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 142
Domyślnie

Pani prezydentowa coraz ładniej wygląda. Pomoc specjalistów jest widoczna. Każda z nas nieraz potrzebuje pomocy chociażby ze strony córki aby doradziła, a co dopiero Pierwsza Dama. Ja pamiętam Marię Kaczyńską jak była ubrana na początku prezydentury męża, skromnie niegustownie, a potem naprawdę śliczne niektóre miała garsonki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 26-09-2011, 13:08
Magda (stylissima.pl)'s Avatar
Magda (stylissima.pl) Magda (stylissima.pl) jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Moja siostra znalazła ostatnio ranking najpiękniejszych polskich gwiazd po pięćdziesiątce. Jest wśród nich oczywiście Jolanta Kwaśniewska (choć dopiero na piątym miejscu). Gdyby były Panie zainteresowane tym rankingiem, oto link: http://www.stylissima.pl/2011/09/ran...gwiazdy-po-50/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 31-01-2016, 22:10
~gość: 83.30.240.xxx's Avatar
~gość: 83.30.240.xxx
 
Posty: n/a
Post

Ubieram się zawsze na czarno w lecie na szaro innych kolorów nie uznaję, nie muszę być modna jestem sobą,. Czarne włosy, czerwone paznokcie, czerwone buty czarne BMW X5 to właśnie ja. Mam prawie 60 i prawie nic nie muszę, oczywiście poza mandatami do zapłacenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 05-06-2019, 20:11
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

Każdy wiek jest dobry na to żeby ubierać się modnie Jednak trzeba też jednak uważać żeby nie przesadzić w drugą stronę, łatwo o takie niesmaczne kompozycje. Ja teraz oglądałam oryginalne skarpetki na https://fabrykaskarpet.pl/s/34/oryginalne-skarpetki Teraz te są w modzie, stawia się na różne ciekawe wzory, oczywiście muszą być widoczne skarpetki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 30-06-2019, 21:54
Lill Lill jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

Zgadzam się z przedmówcami, również uważam, że niezależnie ile ma się lat, to najważniejsze być sobą i czuć się komfortowo. Drogie Panie, jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, a jednocześnie eleganckiego i zgodnego z najnowszymi trendami to zachęcam, aby zajrzeć na stronę marki odzieżowej Infinity fashion. Myślę, że każda z nas znajdzie tam coś dla siebie odpowiedniego - również my kobietki o 50-tce .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 26-02-2020, 15:42
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 487
Domyślnie

Polecam odwiedzać blogi modowe, jak tutaj
http://www.sylwiaszewczyk.com/

W każdym wieku mozna być modnym, również po 50stce. Gustu oraz zasad ubioru mozna nauczyć się zawsze ( rzadko kiedy osoba rodzi się z naturalnym poczuciem stylu).

Poza tym nie ma tutaj takiego znaczenia ile mamy pieniędzy na ubrania. Mozna ubrac się w niewysokiej cenie ale z gustem.
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 26-03-2020, 15:33
mozell63 mozell63 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 11
Domyślnie

Moda nie ma ograniczeń wiekowych, można się zawsze ubierać jak się chce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 23-09-2020, 08:33
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 487
Domyślnie

Sama również szukam inspiracji na blogach modowych, których jest w sieci wiele. Zorientujcie się w blogach prowadzonych przez starsze panie. Nie ma ich wcale tak niewiele a mozna znaleźć ciekawe inspiracje na ładne ubrania Sama często tak szukam nowych ubran dla siebie....

Polecam na przykląd ten artykuł:
https://www.miastokobiet.pl/botki-da...-kazda-okazje/

Możecie poczytać sobie na nim jakie buty będą pasowały na każdą okazję
https://www.miastokobiet.pl/wp-conte...sto-kobiet.jpg
__________________
tak to jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 04-06-2021, 10:28
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Aktualnie w szafie mam około 25 par butów ( z czego 9 par leżą raczej i czekają na swój moment - typu śniegowce, buty trekkingowe, sandały/botki/kozaki/czółenka-na słupku). Przy dzieciach wolę/przyzwyczaiłam się już do praktyczniejszych butów na płaskim.

Na wiosnę polecam coś wygodnego:
https://zapato.com.pl/baleriny-skorzane
Jak na przyklad baleriny damskie, ktore są chyba najbardziej praktycznym rodzajem obuwia. Sama lubię w nich chodzić na co dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Za co kochamy czas po pidziesitce - komentarze Rysiek :-) Ogólny 42 31-10-2019 22:20
Romantyczni po pięćdziesiątce - komentarze anulka Ogólny 50 13-02-2018 12:47
Nowy wymiar seksu po pięćdziesiątce - komentarze 31.175.127.xxx Ogólny 2 08-12-2014 19:18
Pielęgnacja włosów po pięćdziesiątce - komentarze hoja Ogólny 0 04-02-2009 18:48
MELVA - szansa na aktywność po pięćdziesiątce - komentarze filipekx52 Ogólny 1 19-06-2007 20:34

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.