menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > dolnośląskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 04-12-2016, 19:16
Przemek.P Przemek.P jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Wrocław
Posty: 4
Domyślnie Pomogę w znalezieniu Prywatnego Domu Opieki


Mam duże doświadczenie osobiste i zawodowe jeśli chodzi o placówki na Dolnym Śląsku przyjmujące osoby starsze na pobyty długoterminowe, a także sanatoria. Wielokrotnie pomagałem osobom starszym w znalezieniu placówki zgodnej z ich potrzebami. Miałem styczność z rodzinami chorych na demencję starczą, Alzheimera, Parkinsona, które szukały odpowiednią placówkę dla swoich bliskich.

Jeśli szukacie Państwo prywatnej placówki dla babci, dziadka lub znajomej, placówki godnej zaufania, która jest wpisana do rejestru Wojewody to służę pomocą. Pomogę również bezpłatnie zorganizować pobyt indywidualny lub grupowy w Sanatoriach. Wystarczy do mnie napisać.

Przemek
przemekpiekarski2211@gmail.com

Ostatnio edytowane przez Przemek.P : 04-12-2016 o 19:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 03-11-2017, 15:08
Justyna DOM's Avatar
Justyna DOM Justyna DOM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Wrocław, Dolny Ślask, Polska
Posty: 41
Domyślnie Tylko legalnie działające Domy Seniora/Domy Opieki

W czasach nielegalnie działających tzw."domów opieki" ,w których brak jest profesjonalnej opieki a pensjonariusz skazany jest na samego siebie warto dwa razy zastanowić się nad wyborem konkretnego ośrodka.

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy w wyborze placówki. Wszystkie nasze ośrodki posiadają zezwolenie Wojewody, działają od lat opiekując się seniorami i cieszą się dobrymi opiniami rodzin pensjonariuszy.

Więcej o nas na www.opieka-justynadom.pl

Firma Justyna DOM Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-08-2018, 18:07
Justyna DOM's Avatar
Justyna DOM Justyna DOM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Wrocław, Dolny Ślask, Polska
Posty: 41
Domyślnie

Pytacie Państwo jak wybrać dobrą placówkę, na co zwrócić uwagę.

Po pierwsze należy sprawdzić czy dana placówka posiada wpis do rejestru, czy działa legalnie. Zweryfikujmy, czy w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia podopiecznego dom nie wypowie umowy albo nie zażąda dodatkowych opłat. Dowiedzmy się, ile opiekunek przypada na podopiecznego i czy mają odpowiednie kwalifikacje. Niektórzy seniorzy chcą mieć możliwość zabrania ze sobą ulubionych sprzętów lub zwierząt domowych. Sprawdźmy, czy jest taka możliwość. Sprawdźmy czy jest możliwość dostosowania posiłków do diety. Skontrolujmy, czy dany ośrodek dba o zagospodarowanie czasu wolnego oraz czy wokół placówki jest ogród lub tereny do spacerów. Ważna jest wielkość ośrodka. Zapytajmy bliską osobę, gdzie będzie się lepiej czuła, w rodzinnym*domu opieki czy dużym pensjonacie. Porozmawiajmy z właścicielem placówki, dyrektorem ośrodka, rozmowa z taką osobą to odpowiedz na wiele pytań.

Justyna DOM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 07-11-2018, 09:00
Justyna DOM's Avatar
Justyna DOM Justyna DOM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Wrocław, Dolny Ślask, Polska
Posty: 41
Domyślnie

Jeśli opieka domowa jest niewystarczająca a opieka całodobowa jest wymagana, warto wówczas rozważyć pobyt w dobrym domu opieki, gdzie nie brakuje empatii, cierpliwości, wyrozumiałości a panująca atmosfera jest atmosferą domową. Nowoczesne Domy Opieki Justyna DOM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 28-02-2019, 08:18
Limonkaa Limonkaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Mojej znajomej mama wiem, że chce udać się do domu seniora https://www.domsenioraczestochowa.pl . Słyszała bardzo dobre opinie o tym miejscu. Ponoć oferują oni całądobową opiekę, posiłki, różne fantastyczne zajęcia, no i zapewniają również przytulne pokoje. Myślę, że jest to dobra opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 23-10-2019, 15:01
Justyna DOM's Avatar
Justyna DOM Justyna DOM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Wrocław, Dolny Ślask, Polska
Posty: 41
Domyślnie Specjalistyczne ośrodki dla chorych na Alzheimera

Specjalistyczne ośrodki opieki długoterminowej dla osób z chorobami otępiennymi. Prywatne domy opieki dla osób chorych na Alzheimera. Profesjonalne ośrodki dla pensjonariuszy z nieuleczalną chorobą neurodegeneracyjną.

Śląsk, Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Opolszczyzna - Specjalistyczne ośrodki dla osób chorych na Alzheimera.


www.opieka-justynadom.pl

Tel. 693 465 703

Koszt pobytu 3 500 - 4 000 zł/m-c

WOLNE MIEJSCA

Justyna DOM

Sprawdzone Domy Opieki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 25-11-2019, 14:57
AdamPiotr44 AdamPiotr44 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie Dom opieki Dolny Śląsk

Jeśli ktoś poszukuje domu opieki w okolicy Kłodzka, Nowej Rudy i ogólnie Kotliny Kłodzkiej, to blisko Międzylesia działa ośrodek "Jodłowa Dolina". Specjalizują się w opiece na osobami chorymi na Alzheimera. Około miesiąc temu umieściliśmy tam mojego tatę. Może komuś się taka informacja przyda. Więcej mają na stronie:

https://www.jodlowadolina.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 10-11-2021, 23:08
Justyna DOM's Avatar
Justyna DOM Justyna DOM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Wrocław, Dolny Ślask, Polska
Posty: 41
Domyślnie Dolny Śląsk

Ośrodki z opieką całodobową dla chorych na Alzheimera

Więcej informacji na www.opieka-justynadom.pl/oferta

Wolne Miejsca

Serdecznie zapraszamy

Ostatnio edytowane przez Justyna DOM : 10-11-2021 o 23:14.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Miejsce w Domu Opieki Społecznej? Oddaj swoje mieszkanie - komentarze PoloLoko Ogólny 0 02-02-2015 19:47
Zaopiekuję się... pomogę przy domu ... w zamian za dach nad głową piotrusw Różne 4 30-05-2012 14:13
Moja babcia chce iść do domu opieki Anonymous Opieka 42 31-01-2010 15:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.