menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-03-2018, 14:02
zofiikk67 zofiikk67 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 1
Domyślnie Pożyczka na oświadczenie


Nowe pożyczki Aasa Polska cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem klientów, bo są inne niż oferta zwykłych firm chwilówkowych. Firma pożycza wysokie kwoty, a ich spłatę rozkłada na przyjazne i niewysokie raty. Cały proces wnioskowania i weryfikacji odbywa się, dzięki temu bez wychodzenia z domu w krótkim czasie zdobędziesz dodatkową gotówkę na miarę swoich potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-03-2018, 22:14
frania40 frania40 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 6
Domyślnie

zanim weźmiemy taką pożyczkę to trzeba pamietac ze pozniej trzeba ja jakos splacic Zazwyczaj tzw chwilowki sa dosc wysoko oprocentowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 04-05-2018, 21:07
liwia09 liwia09 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: piaseczno
Posty: 205
Domyślnie

Jeśli już pożyczać to najlepiej w banku. Raiffeisen Polbank ma fajną pożyczkę. Nie znaczy że nie trzeba jej oddać ale jest nieoprocentowana i spłacać ją można w 24 miesięcznych ratach. Pożyczając 4 tys trzeba zwrócić 4120. Takiej oferty jak żyję nie widziałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 29-05-2018, 15:50
oliku oliku jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 271
Domyślnie

Z braniem pożyczek to lepiej uważać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 31-07-2018, 13:59
BasiaKasiaAsia BasiaKasiaAsia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 13
Domyślnie

Ja tam brałam pożyczkę na dowód i byłam zadowolona. Liczyłam się z koniecznością spłaty i wiedziałam, że raty nie będą problemem. Po prostu nie miałam oszczędności, gdy w danym momencie zepsuła się moja lodówka, a pożyczka pomogła mi rozwiązać ten problem. Korzystałam dokładnie z tej oferty https://www.latwykredyt.pl/pozyczki-na-dowod i gorąco polecam. Udało się załatwić wszystko sprawnie i szybko kupić nowy sprzęt, nic ze środka nie zdążyło się nawet popsuć. Pożyczki są dla ludzi, tylko trzeba brać je w pełni świadomie i z zaufanych miejsc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 24-09-2018, 02:19
babciairenka babciairenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Kraków
Posty: 228
Domyślnie

Co można zrobić, żeby poprawić swoją zdolność kredytową, teraz się tyle słyszy o tym w telewizji a ja nie wiem o co chodzi? Znalazłam artykuł o kredycie hipotecznym http://biznescafe.pl/zdolnosc-kredyt...yt-hipoteczny/ co jeszcze robiliście żeby spełnić wymagania? Długo staraliście się o kredyt, ile to może trwać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 11-10-2018, 12:04
zamojska zamojska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 22
Domyślnie

Żadnych chwilówek. Błagam was
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 28-10-2018, 01:26
dinozaur dinozaur jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Domyślnie

Tak, chwilówki są dość drogie, ciekawe czy to rzeczywiście prawda, że tak małe raty. No a w ogóle takie chwilówki na dowód mają kilka warunków do wypełnienia, więc dobrze też wiedzieć na co właśnie zwracać uwagę, dlatego warto poczytać najpierw https://kasanadowod.pl/ taką stronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 08-11-2018, 11:54
Grażka53 Grażka53 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Miasto: Katowice, Śląsk, Polska
Posty: 222
Domyślnie

Zanim uznamy jakąś ofertę za korzystną, powinniśmy się bardzo szczegółowo z nią zapoznać. Może w tym pomóc ten artykuł https://www.money.pl/archiwum/poradn...0,2418055.html . Choć reklamy parabanków zachęcają nas do brania pożyczek bez zastanowienia, to zawsze powinniśmy bardzo dokładnie przemyśleć takie rozwiązanie i zdobyć jak najwięcej informacji na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 14-11-2018, 13:16
paruzel paruzel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Wrocław
Posty: 199
Domyślnie

Nie, nie, nie, nie, nie. Jestem zdecydowaną przeciwniczką pożyczek, bo to przynosi same kłopoty! Nie znam nikogo kto by dobrze na tym wyszedł. Co słyszę wśród rodziny czy znajomych o pożyczce, to zawsze w kontekście problemów ze spłatą. Ludzie nie potrafią pożyczać, a żeby pożyczać, trzeba być bogatym, bo trzeba jakoś potem to oddać. Nie masz teraz pieniędzy? Skąd wiesz, czy za miesiąc czy kilka miesięcy będziesz mieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 11-05-2019, 22:56
pukla pukla jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Zakliczyn
Posty: 47
Domyślnie

Jeśli chodzi o pożyczki chwilówki to polecam skorzystać z dobrej porównywarki , bo z chwilówkami łatwo nadziać się na oszustów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 30-12-2019, 19:20
oewonga oewonga jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 21
Domyślnie

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pożyczka od zaraz szymmon44 Kupię, sprzedam, zamienię 0 18-06-2017 22:48
Koncert Madonny: oświadczenie organizatora - komentarze Basia. Ogólny 14 05-09-2009 17:36
OŚWIADCZENIE - nie tłumaczenie lawenda Różności - wątki archiwalne 37 05-09-2008 14:18
Oświadczenie lustracyjne FeliksG Polityka - wątki archiwalne 54 23-04-2008 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.