menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-05-2010, 13:39
MojKomputer's Avatar
MojKomputer MojKomputer jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Posty: 3
Domyślnie Jak korzystać z Gadu Gadu bez reklam


Witajcie
Ostatnio korzystając z najnowszego GG strasznie się zdenerwowałem ilością reklam jakie się w nim wyświetlają do tego stopnia że postanowiłem znaleźć alternatywę dla tego komunikatora. Mój wybór padł na komunikator AQQ
Dlaczego akurat on?
1. Brak reklam (właściwie powinienem napisać brak nachalnych reklam)
2. Pełna możliwość komunikacji z wszystkimi użytkownikami Gadu-Gadu których do tej pory miałem w liście kontaktów.
3. Możliwość dostosowania go do moich potrzeb tak jak ja sobie tego życzę a nie jak widzi to producent oprogramowania
4. Kilka ciekawych opcji ułatwiających korzystanie jak na przykład szybkie wklejenie wycinka ekranu do okna rozmowy (mi się bardzo przydaje)

Jeżeli tobie też przeszkadza wygląd najnowszego komunikatora GG i denerwują cię ciągłe reklamy to zapraszam do przesiadki na AQQ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-06-2010, 02:21
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Dziwne,ja korzystam z GG od wielu,wielu lat i żadnych reklam nie mam więc może podaj jakis inny powód "przesiadki" na AQQ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nie umiemy korzystać z kart kredytowych - komentarze seniorro Ogólny 3 01-04-2009 01:20
Opisy do gadu gadu z Klubu Seniora i ISS elizka Różności - wątki archiwalne 41 05-10-2008 23:23

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.