menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Pielęgnacja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Pielęgnacja Wszystko o zabiegach i sposobach, na piękny i zadbany wygląd - nie tylko dla Pań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 10:50
Bogus55 Bogus55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 31
Domyślnie na „stare lata” z golarką elektryczną :)


od najmłodszych lat byłem zwolennikiem golenia się „na gładko”. kiedy moi rówieśnicy w szkole zapuszczali brody (ah te hipisowskie czasy buntu) ja twardo dalej goliłem się co poranek. kiedy dostałem się na studia, wcale nie czułem się bardziej dorosły - dalej nie chciałem wyglądać zbyt „poważnie”. tak jakoś wyszło, że z moim zarostem walczę całe życie. po 40 trochę odpuściłem i zacząłem się golić raz na 2-3 dni. niedawno wpadł mi do głowy pewien „szalony” pomysł. świat idzie do przodu a ja dalej biegam z tymi żyletkami... pomyślałem, że może warto jednak wypróbować maszynkę elektryczną. myślicie, że z moim wiekiem mogę sobie jeszcze pozwolić na takie eksperymenty? trochę się boję, to muszę przyznać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 16:21
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Widzisz Bogus 55
Ze mną odwrotnie golę się golarką elektryczną od samego
początku t/j od 60 lat początkowo produkcji CCP
potem polską.
Teraz Filips,Simens,Bosch
Polecam, siadam na brzegu wanny nawet nie patrząc
w lustro dwie minuty wystarczy i jest OK!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 19-06-2013, 13:47
munia70 munia70 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 34
Domyślnie

Co też Pan mówwi, nigdy nie jest za późno jeśli jest w nas potrzeba ! Do odważnych przecież świat należy, nie można bać się nowoczesności! Ja nawet lubiie to uczucie, ten dreszczyk emocji kiedy mam coś nowego i będę musiała nauczyć się z tego korzystać... Pamiętam jak bałam się włączyć pierwszą automatyczną pralkę, którą mój mąż wywalczył stojąc kilka dłuugich godzin w kolejce jeszcze za komuny . Wtedy były takie czasy, że jak by się coś zepsuło to pewnie następnej już byśmy nie mieli…. I tak stopniowo, stopniowo przyzwyczajałam się do pralki a teraz nie wyobrażam sobie, że mogłabym coś jeszcze prać w rękach. Co do tego urządzenia o którym Pan wspomina, mój wnuczek ma taką maszynkę elektroniczną i sobie ją chwali. Wiadomo, że on to zupełnie inne pokolenie , ale ja bym mu zaufała i tak. Dostał tę golarkę od rodziców rok temu, nie wydali wiele.. córka mówiła, że mniej niż 200zł a markowa - tej firmy Filips o której wspomina pan Jasinek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 19-06-2013, 16:15
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

munia70
Pozdrowienia
Małe sprostowanie-nie pan,poprostu jasiek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
„Teatr Malucha. Cztery pory roku” z cyklu „Czwartki literackie” kultura-bemowo Zaproszenia 0 03-03-2011 14:07
„I Ty możesz być dyrygentem!” spotkanie w cyklu „Spotkania muzyczne dla dzieci” kultura-bemowo Zaproszenia 0 03-03-2010 13:48
Koncert bożonarodzeniowy w programie „Msza Kreolska” i suita „Nasze Boże Narodzenie” kultura-bemowo Zaproszenia 0 30-11-2009 15:03
„Wyginam śmiało ciało” spotkanie w ramach cyklu pn. „Taneczne Kawiarenki” kultura-bemowo Zaproszenia 0 06-10-2009 15:31
„Tango ponad wszystko” spotkanie w ramach cyklu pn. „Taneczne Kawiarenki” kultura-bemowo Zaproszenia 0 01-09-2009 13:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.