menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 17-04-2019, 21:31
arietka arietka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice, śląskie, polska
Posty: 55
Domyślnie

Wiadomo że najlepiej postawić na takie usługi, no ale troszkę trzeba bedzie dopłacić do tego. Jednak jak projektujecie wnętrze czasem nawet i na całe życie to może warto to zrobić. Ja jednak na razie staram się sama to robić, jest to też fajna zabawa. Teraz staram się z http://kom-in.pl/ wybrać odpowiedni wkład kominkowy. Podobno maja bardzo solidne produkty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 24-05-2019, 15:25
pukla pukla jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Zakliczyn
Posty: 47
Domyślnie

w ładnie zaprojektowany salonie fajnie wyglądałby kominek, ja tak u siebie zrobiłam. Polecam firmę RATUR https://kominki.ratur.com.pl/, mają w ofercie najwyższej jakości piece, kominki, biokominki i inne elementy zabudowy kominkowej. Także wkłady kominkowe zarówno powietrzne jak i wodne.
Posiadają również niezbędny osprzęt do montażu kominków, w tym systemy kominowe, filtry, turbiny, kratki kominkowe, a także akcesoria kominkowe.
Swietni fachowcy, znaja sie na swojej pracy jak mało kto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 01-06-2019, 00:41
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Ja lubię wszystko sama projektować. Moim zdaniem w takich wnętrzach najlepiej się czujemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 05-07-2019, 12:09
Kreditka Kreditka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Siemanowice
Posty: 1
Domyślnie

Niezależnie od tego, jaką przestrzeń planujesz w pierwszej kolejności zagospodarować, polecam skupić się na doborze najistotniejszych mebli, ponieważ to one najprawdopodobniej będą zajmować najwięcej miejsca. Zobrazuję Ci to na moim przykładzie: kupiłam niedawno piękne łoże małżeńskie, które udało mi się nabyć w bardzo okazyjnej cenie. Doborem szafek nocnych czy dodatkowych szaf na ubrania zajęłam się już później, ponieważ wiedziałam, że nie są one aż tak istotne, jak właśnie łóżko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 08-07-2019, 12:08
Olivvia2 Olivvia2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 20
Domyślnie

Nie jest to w sumie nic tak bardzo skomplikowanego. Trzeba mieć tylko odpowiednią inspiracje, przynajmniej ja tak uważam Co do tego to myślę, że propozycje od https://www.polipol-international.pl/pl/ powinny was zainteresować, w szczególności jak będziecie zabierać się za wasze salony. Tu znajdziecie solidnie wykonane meble tapicerowane i skórzane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 08-07-2019, 15:05
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Wiele osób próbuje samodzielnie projektować wnętrza - często s kiepskim rezultatem.

Wydaje się, że najlepsze efekty przynosi zakupić projekt gotowy projekt i następnie go zrealizować.

Inwestor o wielu rzeczach może nie mieć pojęcia, np o istnieniu np takich jak te tutaj http://sklep.techemwycieraczki.pl/pl...-aluminiowe/21 wycieraczek aluminiowych. A przecież ich przydatność jest niezwykle duża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 09-07-2019, 09:59
baggio baggio jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Miasto: Zabrze
Posty: 3
Domyślnie

Tak naprawdę o fajnym zaprojektowaniu wnętrza świadczą detale i niezbędne akcesoria wyposażenia wnętrza. Muszą być one gustowne oraz w odpowiedniej ilości. Lampy oświetleniowe to zdecydowanie obowiązkowy element wyposażenia salonu, kuchni czy sypialni. Ogromny wybór lamp dostępny jest tutaj: https://edisonlighting.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 11-07-2019, 13:22
krejzol krejzol jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 55
Domyślnie

Moi rodzice jak urządzali swoje nowe mieszkanko też zastanawiali się nad projektantem wnętrz, ale są oni dość drodzy więc zrobili to sami. Rozglądając się za fajnymi meblami trafili na https://www.miloohome.pl/meble-do-wnetrz/narozniki.html i tam spodobał im się narożnik. Tylko nie wiedzą,czy czasem nie będzie on za duży do ich salonu. Może jednak zdecydują się na sofę ale bez funkcji spania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 22-07-2019, 08:47
magnoliaa magnoliaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Białe Błota
Posty: 19
Domyślnie

Ja sama wszystko powoli aranżuję w domu, wiadomo wynajęcie projektanta wnętrz kosztuje, poszperałam w necie i szukałam inspiracji, dzieki temu mogłam też sama stworzyć przytulne wnetrza. teraz szukam oświetlenia i chyba największy wybór znalazłam na stronie szykownydom.com czy ktoś tutaj kupował ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 22-07-2019, 15:13
DamianMatusiak DamianMatusiak jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Warszawa
Posty: 15
Domyślnie

musisz poszukać, najlepiej z polecenia kogoś znajomego tak żebyś mógł zobaczyć efekt na własne oczy - zdjęcia często są podkoloryzowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 30-07-2019, 16:58
Mierosława Mierosława jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Konin
Posty: 1
Domyślnie

Jakiś czas temu z mężem zdecydowaliśmy się wyremontować salon i kuchnię. Początkowo również rozważaliśmy wynajęcie dekoratora, ale ostatecznie uznaliśmy, że sami sobie ze wszystkim poradzimy. Najbardziej dumna jestem chyba z wybranych przeze mnie mebli do salonu, które zamówiłam w poleconym mi sklepie internetowym. Pięknie prezentują się te granatowe narożniki tapicerowane. Cena takich mebli wcale nie musi być wysoka, polecam więc szukać atrakcyjnych ofert online!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 31-07-2019, 09:48
teodorex teodorex jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

A może warto spróbować własnych sił w tej kwestii? Dostępnych jest tyle inspiracji, że na pewno wpadniesz na jakiś genialny pomysł! Teraz modne są jasne ściany, delikatne tekstury oraz meble z drewna pod wymiar, które są niezwykle funkcjonalne. Wszystko to wystarczy wykończyć odpowiednimi dodatkami, by móc cieszyć się świetnym i samodzielnie urządzonym wnętrzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 31-07-2019, 16:11
fionemiona fionemiona jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Kraków
Posty: 1
Domyślnie

Uwielbiam co jakiś czas odświeżać wygląd mojego mieszkanka. Takie zabiegi wcale nie muszą być kosztowne, czasami wystarczy jedynie wzbogacić przestrzeń jednym elementem i od razu widać różnice. W zeszłym miesiącu zamontowaliśmy sobie w salonie panele akustyczne 3D, które podobały nam się już od dłuższego czasu. Dzięki nim przeciągu zaledwie paru godzin nasz salon zmienił się nie do poznania!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 28-08-2019, 12:27
StanisławNowacki StanisławNowacki jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 1
Domyślnie

Niekoniecznie tylko urządzanie samemu wnętrz sprawi, że będziemy czuli się dobrze. W moim aktualnym domu wnętrza są zaprojektowane przez profesjonalistę. Ładne wnętrza = wybór dobrego architekta wnętrz. Kraków to miasto, w którym skorzystałam z usług specjalistów. Z czystym sumieniem polecam zatrudnienie architekta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 18-01-2023, 10:54
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Wiecie z jakiego względu zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług projektanta wnętrz ? Bo nie mieliśmy ochoty ani czasu na toaby dopilnować ekipę remontowa samodzielnie. Pracujemy oboje z mężem, nie zarabiamy tak malo. Jednak mamy na głowie zupełnie inne rzeczy niż pakowanie się w remont i pilnowanie czy wszystko będzie wykonane ok...

Zdecydowaliśmy się na pomoc tego dekoratora wnętrz z Krakowa:
https://marengo-architektura.com/projekty-wnetrz/

Najlepiej sami wejdźcie sobie na stronę i zobaczcie czy pomysły Wam się podobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 20-02-2023, 15:48
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

Na pewno trzeba też kupić łóżko. To zdecydowanie podstawa jeśli chodzi o wyposażenie sypialni czy też pokoju dziecięcego. Poczytajcie o takich łóżkach na stronie https://interbeds.pl/lozka-rozsuwane-dla-dzieci .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 02-03-2023, 15:42
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

Warto też szukać pomysłów i inspiracji na blogach. Jednym z takich blogów jest https://www.oszkleni.pl/czym-sa-bate...tepne-rodzaje/ . Tam poczytacie więcej o remontach i wykończeniach łazienek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 02-03-2023, 19:44
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

W sumie ja to na inspiracjach wnętrzarskich to się aż tak nie znam, ale wiem na pewno, że można tu nieźle pokombinować. I ja jednak mam sporo do powiedzenia, bo podoba mi się łazienka w stylu glamour inspiracje widziałam w sieci. Co prawda innych pomieszczeń bym tak nie urządziła, ale to jak najbardziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 14-03-2023, 16:02
jolantaa jolantaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 10
Domyślnie

Jestem takiego zdania, że można sobie zaaranżować wnętrza we własnym zakresie. Wystarczy poczytać fora internetowe by zobaczyć jak wielu zwykłych ludzi jest w stanie sobie z tym poradzić. Najważniejsze jest by zrobić dokładne pomiary danego pomieszczenia. Stworzenie wizji tego jak ma wyglądać wnętrze nie będzie trudne ponieważ mamy wiele inspiracji dostępnych w internecie. Nawet znajdziemy je w katalogach producentów materiałów wykończeniowych. Najlepszym tego przykładem niech będą sklepy w jakich znajdziemy płytki do salonu - https://plytki.pl/kolekcje-pomieszcz...ytki-lastryko/ To jedne z najbardziej popularnych produktów do wykańczania ścian czy też podłóg. Lastryko wraca w wielkim stylu, patrząc nawet na propozycje znanych designerów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 21-03-2023, 09:14
AmeliaA66 AmeliaA66 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 75
Domyślnie

Ja uważam, że jak najbardziej warto rozeznać się w projektach gotowych, których akurat biura projektowe mają wiele w ofercie i to niezależnie od oczekiwań co do powierzchni, typu działki, czy też opcje piętrowe, jak i parterowe. Dlatego warto przekonać się jak dokładnie wyglądają projekty domów i jednocześnie ważne jest to, aby spełniały standardy i wymagania dotyczące bezpieczeństwa i energooszczędności. Projektanci domów gotowych dbają o to, aby ich projekty były zgodne z przepisami i normami budowlanymi, co może być trudne do osiągnięcia w przypadku indywidualnego projektu. No i też na pewno będzie on droższy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
W jak wnętrza chickita Dom, wnętrza, ogród 143 19-08-2019 10:55

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.