menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 24-11-2006, 12:20
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Krise, to jest przepiękne :-))))))) A zdjęcie zamku zrobił syn, który mieszka w Edynburgu.
__________________
  #22  
Nieprzeczytane 24-11-2006, 17:27
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Krise,albo napiszę poprostu Krystynko jeżeli mogłabyś zdradzić skąd się bierze ten ruch na ekranie- ta falująca woda, latające ptaszki ..... chociaż ogólnie.Jestem ciekawa.
  #23  
Nieprzeczytane 24-11-2006, 19:53
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Witajcie Dziewczynki (a może nie tylko ?)Zostawiłam was na trochę, a tu popisy, że HO HO!
Urszulko - wiewióreczka piękna, jeszcze ładniejsza niż te co skaczą za moim oknem...
Iwo1111 - napisz proszę jak wypełniłeś tabelkę - ostatnią przed wysłaniem, ale miej na uwadze moją tępotę.
Nie pamiętam Kto - czy Power Point zciąga się bezpłatnie i który "temat" jest najbardziej przydatny - czy wszystkie? Przepraszam, że używam własnych określeń dla poszcz.sytuacji, ale jeszcze nie odróżniam co jest co w języku informatyków.Nawet słowo "spasja" potrafi we mnie wzbudzić przerażenie...
Cieszę się, że przynajmniej ktoś skorzystał na mojej niewiedzy oraz na mojej nieobecności, bo rozhulałyście się....Ja dzisiaj byłam "w szkole" więc mętlik się powiększył...
P.S. "SOS"- Podczas moich eksperymentów poginęły mi moje koty! Może ktoś spotkał - były najpiękniejsze (jeden palił papierosa, drugi pił drinka, trzeci malęńki też śliczny.
Jak dobrze, że ożywiłyście się, bo już myślalam, że Administracja da mi eksmisję za moje monologi..
  #24  
Nieprzeczytane 24-11-2006, 20:00
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Dopisek.
Kris1.Morze piękne, ale może w tym morzu powinnam się utopić? (oczywiście 2-ga część zdania to żart..)
Och, już nawet emotka nie potrafię znaleźć
  #25  
Nieprzeczytane 24-11-2006, 21:18
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
OK

Jolito.... skoro....... "SOS"- Podczas moich eksperymentów poginęły mi moje koty! Może ktoś spotkał - były najpiękniejsze (jeden palił papierosa, drugi pił drinka, trzeci malęńki też śliczny.............. to posyłam innego "pomagiera". Wiem, że kotów nie zastąpi, ale może posmiejesz się.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
  #26  
Nieprzeczytane 24-11-2006, 21:36
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Araukario. A już się martwiłam, że zamilkłaś Dziękuję za "towar zastępczy", ale muszę go ukryć, żeby mój niewirtualny kocurek nie spróbował naśladownictwa...Byłoby niefajno, bo Laptuś jest smukły i zwiewny, a Tusio (Teodorek) waży więcej niż ma lat, a lat ma 12.Całe szczęście, że nigdy nie był skoczny. Mam go niemal od urodzenia a np. nigdy nie był na telewizorze!
Pozdrawiam.Jola.(nick nieco wyzywający, ale prostszych nie przyjęto)
  #27  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 11:32
Himalaya's Avatar
Himalaya Himalaya jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Gdańsk Polska
Posty: 113
Domyślnie

Jolitko miła
Widzę , że z fotosikiem masz już połowę drogi za sobą. Cała dalsza procedura wygląda tak : jesteś na forum i odpowiadasz na post , chcesz wkleić zdjęcie - u góry w przeglądarce klikasz na plik i nowe okno wybierasz fotosika i u góry jest napis zdjęcia -klikasz - po lewej stronie "Moje zdjęcia - klikasz; wybierasz sobie zdjęcie które chcesz wkleić na forum pod zdjęciem jest napis na zielono pobierz pozostałe kody - klikasz; otwiera Ci się okienko gdzie masz do wyboru różne wersje więc nie ma problemu , jak już wybierzesz odpowiedni link w okienku to najedź myszką na sam początek i naciśnij lewym klawiszem myszki przeciągając do końca potem naciśnij prawy przycisk myszki i kliknij "kopiuj".
Wejdź teraz na stronę forum gdzie piszesz post ale ustaw kursor od nowego wiersza poniżej tekstu co piszesz i kliknij prawym przyciskiem myszy i zaznacz wklej. Powinno już być zdjęcie . Trochę to skomplikowanie wygląda ale zawsze ten "pierwszy raz " jest najgorszy - spisz sobie punkt po punkcie a zobaczysz , że będzie OK
Powodzenia Himalaya
  #28  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 12:03
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

DO HIMALAYI. Dzięki za poradę i że nie tracicie nadzei w wyrwaniu mnię z tępoty.W instrukcję wczytam się wieczorkiem,bo teraz wskakuję do prozy życia: zmywanko (zaległe!), obiadek i tp. i td. Brak mi słów n.t. jakie jesteście fantastyczne. Nigdy nie traciłam zaufania do ludzi, zawsze spotykałam się z życzliwością, ale nigdy w tak dużym gronie!
  #29  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 14:59
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Himalayko droga.To co płonie to nie stos czarownic, a ja ze wstydu.Jestem na forum Fotosika zarejestrowana, zalogowana, plik otwarty, nowe okno też, a dalej......pustka i nowa klęska.Nie fatyguj się, daj sobie spokój, bo ponoć na ludzką głupotę lekarstwa nie ma.
Ps> Koty odnalazły się - dobre i to.
  #30  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 15:50
Himalaya's Avatar
Himalaya Himalaya jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Gdańsk Polska
Posty: 113
Domyślnie

Jolitko miła
Nie załamuj się spisz sobie w punktach moje zdania i przeczytaj kilka razy naprawde to nie jest trudno . Wiesz ja chciał wkleić moje pierwsze zdjęcie na Form dogs.pl tam też była instrukcja jak zaczęłam o 11.30 rano to skończyłam o 2.15 w nocy z małymi przerwami . I wiesz co jak wklejałam następne zdjęci to śmiałam się sama z siebie , że taka ciemna masa ze mnie bo przecież to takie proste (ale ściągę miałam pod ręką)
Jolitko a może Ty masz Skype bo ja mam i mogłabym Ci krok po kroku wytłumaczyć. Przepraszam, że o to pytam ale tak chciałabym Ci pomóc
Pozdrawiam Himalaya
  #31  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 16:21
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Himalayko. Skypa - jakkolwiek nie wiem co to jest, ale jak nie wiem to pewnie nie mam.Instrukcję spisałam wydaję mi się, że dobrze, a klops w tym, że właśnie po otwarciu pliku i okna - tam nie ma fotosika ani nic.Fotosik owszem znalazł się, przy niektórych moich zdjęciach(?), ale to w "Moich obrazach".Okazuje się, że klęski nie potrafię ponosić, bo baaaaaardzo mi smuuuuuutno.
  #32  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 16:26
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Ja odnośnie tego ciekawego zdjęcia Araukarii z pieskiem i komputerem. Jolitko czyli już wszystko się wydało dlaczego Araukaria tak pięknie pisze , nic dziwnego ma takiego miłego pomocnika, który nie da się ukryć robi to za nią.
  #33  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 17:18
Himalaya's Avatar
Himalaya Himalaya jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Gdańsk Polska
Posty: 113
Domyślnie

Jolitko jesteś cudowna
Nie zmordowana w dążeniu do celu ja zresztą też Kochana jak jesteś na forum seniora i odpowiadasz na post gdzie chcesz wkleić zdjęcie to u góry z lewj strony ekranu jest plik - nowe okno i pokaże Ci sie Twoja startowa strona jaką masz przy połączeniu z internetem. i tam u góry gdzie pisze sie adres internetowy to wpisz www.fotosik.pl i dopiero wtedy Ci sie fotosik pokaże a dalej jak w "instrukcji
PS a jakę ty masz przeglądarkę Microsoft Intarnet Explorer czy Mozilla Firefox.
Jolitko Skype to jest program do rozmów przez internet trzeba go zainstalować w komputerze jest po polsku . Trzeba mieć też słuchawki z mikrofonem , świetna sprawa ja rozmawiam z koleżanką z Holandii i z kuzynka z Nowego Yorku świetnie słychać i za darmo łałłłłłłłłłłł
  #34  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 17:23
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Urszulko.Podejrzewam, że poprostu tworzą doskonały tandem.Pieskie pisanie chyba jest zaszyfrowane, na którym zalogowany jest mój kocurek, bo czasami uśmiecha się pod wąsem jakby dostał ciekawą wiadomość...
Dziewczynki - czy u Was też punkt C instrukcji Krisel zniknął? Bo ja w wielu sytuacjach mam "białą plamę" z czerw. krzyżykiem w lewy rogu - tak jak i tu i posądzam, że brak mi jakiegoś oprogramowania, czy jak to tam się nazywa...Może dlatego tak męczę się bezskutecznie?
  #35  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 20:10
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

U mnie narazie nic nie zniknęło. Ale wydaje mi się,że jak klikniesz na ten krzyżyk, to ukaże się obraz. To chyba nie jest sprawa braku jakiegoś oprogramowania ,raczej działanie programu antywirusowego.Ale może się mylę.Może wypowie się ktoś lepiej znający się na komputerze.
  #36  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 20:52
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

http://img463.imageshack.us/my.php?i...pejskiepj3.jpg
  #37  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 21:02
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

  #38  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 21:35
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

KRISEL, HIMALAYO,ARAUKARIO LUBA,URSZULKO,IWO1111DZIĘKUJĘ BARDZO SERDECZNIE ZA WSPARCIE, ŻYCZLIWOŚĆ, CIERPLIWOSC I W OGÓLE....
  #39  
Nieprzeczytane 25-11-2006, 22:15
Himalaya's Avatar
Himalaya Himalaya jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Gdańsk Polska
Posty: 113
Domyślnie

Jolitko !!!
Gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cudowny kotek Udało Ci się, i Fijołki alpejskie są przecudne . Widze , że opanowałaś program Images
ja chyba tez spróbuje. Prawda , że życie jest piękne
  #40  
Nieprzeczytane 26-11-2006, 13:31
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Ale się cieszę-gratulacje Jolitko ,mamy pięknego kotka.Ważne że się nie zniechęciłaś, tylko doszłaś do celu.
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jak zamieszczać obrazki i zdjęcia na forum (część2) krise1 eSenior 547 24-07-2008 08:52
obrazki trójwymiarowe largetto eSenior 13 31-03-2008 10:50
Forum dla niewybranych cz. VI Ewita Różności - wątki archiwalne 513 18-02-2008 18:50
Forum dla niewybranych cz. V Ewita Różności - wątki archiwalne 499 31-01-2008 11:57
Forum dla niewybranych cd. wątku "forum dla wybranych????" Basia. Różności - wątki archiwalne 502 20-08-2007 16:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.