menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Pielęgnacja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Pielęgnacja Wszystko o zabiegach i sposobach, na piękny i zadbany wygląd - nie tylko dla Pań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 17:29
Mlodababcia Mlodababcia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 1
Domyślnie

Moje drogie, a czy próbowała któraś z Was żelazka przeciwzmarszczkowego? Jaki jest efekt? Ja się zastanawiam, bo znalazłam fajną promocję na DealPeck za 63 zł http://kupony.dealpeck.com/zory/1010...elaksu-m-style
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 17:35
Ela Julia Ela Julia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 33
Domyślnie

hmmm, miałabym pewne obawy:-I
wolę już swoje załamki skórne:-))
__________________
Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 14-01-2012, 14:18
Stefcia Stefcia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Polska
Posty: 17
Domyślnie

Ja to sie boje skalpela, brrrr ale zabiegi kosmetyczne juz chetnie rozwazam. Sporo jest teraz mozliwosci :-):-) Kusi mnie termolifting bo z tego co czytalam to bardzo dobra metoda. Mozna tez znalezc sensowne ceny np. na grouponie Corka moja mnie przekonala ze warto obserwowac oferty tylko sprawdzac opinie o ofercie. Sprawdzam wlasnie ten salon

http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...arszawa/787027

A wy co myslicie o tym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 14-01-2012, 17:08
zosinek's Avatar
zosinek zosinek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: powiśle
Posty: 1 188
Domyślnie

A cóż na to żona Pana z pierwszego postu? Może wogóle nie jest zainteresowana zabiegiem na Ukrainie?
Czasami mężczyżni bywają dziwni.
__________________
"Innego życia nie będzie".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 15-01-2012, 00:45
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Moja koleżanka stosowała botoks przez 3 lata, dzisiaj jest potworem, z wypełniaczy porobiły się ''guzy'' które rozmieściły się w różnych miejscach twarzy, głowa ją wciąż boli i tyle zostało jej z chęci oszukania ''peselu'' , Najpiękniejsze są zmarszczki, świadczące , że się naprawdę żyło, bo one mówią o tym, że człowiek jeszcze nie jest martwy. A te sztuczne maski?? Odrazu widać - wystarczy spojrzeć na szyjkę lub rączki,,one zdradzają metrykę,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 15-01-2012, 00:48
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Jakempo-masz rację,
też tak myślę.
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 17-01-2012, 19:50
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Metryki nie da sie oszukać, osobiscie wole twarz na której widoczne sa zmarszczki mimiczne niz gładką , sztuczna maskę bez wyrazu, wole kobietę pogodzona z natura niz te która bezustannie mysli tylko o tym jak zatrzymac czas, a jego i tak zatrzymac sie nie da. Co robi botoks? wystarczy spojrzec na niektóre nasze /i nie tylko nasze/ celebrytki, moze im sie wydaje,ze wygladaja młodziej , dla mnie są załosne i sztuczne, twarze nieruchome, pozbawione wyrazu, usta wydete od jadu kiełbasianego, niestety dotyczy to coraz młodszych kobiet /jak widać w naszej telewizji/...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 18-01-2012, 11:15
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Trzeba umieć starzeć się z
godnością.Nie oszukując się.
Pozdrawiam.
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 19-01-2012, 22:50
Dela's Avatar
Dela Dela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: Warszawa-Polska
Posty: 2 315
Domyślnie

Rozbawiły mnie wasze rady dla pana z pierwszego postu--może chce rady jak ze starego zrobić nowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 02-03-2012, 20:38
Alina25 Alina25 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 46
Domyślnie

we Lwowie, ja wolę w Polsce, kiedy rozumiem wszystko co do mnie mówią. A z metod polecam kwasy owocowe, świetnie złuszczają naskórek i buzia po nich lepie wygląda. Najlepiej robić je wiosną, kiedy nie ma słońca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 27-06-2012, 09:56
Vitamarket_pl's Avatar
Vitamarket_pl Vitamarket_pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 33
Domyślnie

Umiejętnie wykonane zabiegi plastyczne mogą pozytywnie wpłynąć na poprawę wizerunku oraz podnieść samoocenę, potrzeba dużo dojrzałości, aby nie stracić kontroli nad sztucznym ulepszaniem własnego ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 20-07-2012, 15:06
Maja69 Maja69 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: lodz
Posty: 22
Domyślnie

ja bym sie bala, moja siostra zrobila sobie oczka i lepiej wyglad jak zalozy okulary bo zmarszek mniej ale wyglada ja twarz z wosku , moze lepiej dobry peeling np mikrodemabrazja i maseczka regularne stosowanie zapewni dobry efekt, widze po przyjaciolkach ktore sie pytaja co robie ze wygladam na duzo mlodziej niz metryka, moja corka podeslala mi rok temu link i jestem teraz stala klientka http://www.estien.pl/ super skuteczne produkty i zostawia duzo kasy w kieszeni anie jak w gabinetach , pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 12-10-2012, 16:20
Ninaja Ninaja jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: lUBIN
Posty: 1
Domyślnie jestem też zainteresowana

Cytat:
Napisał stiapanas
O turystyce medycznej słyszałem niejednokrotnie, a nasi sąsiedzi z Niemiec i Anglii są przykładem jak ta dziedzina rozwija się w Polsce. Niedawno dowiedziałem się o firmie MedicTrip, która proponuje usługi z tego zakresu ale na Ukrainie. Wśród swoich usług mają też lifting twarzy. Klinika jest we Lwowie, a ceny są rzeczywiście fantastycznie niskie ( np. za lifting twarzy biorą jedynie 1500 zł, gdy w Polsce taki zabieg kosztuje nawet 10 000 zł !). Rozważam możliwość skorzystania z takiej opcji dla swojej małżonki. Chciałem najpierw dowiedzieć się czy ktoś już coś słyszał o tej firmie i o jakości usług. Piszcie proszę co wiecie.
Jestem też zainteresowana. Jeśli dowiedział się Pan coś konkretnego, to proszę o podzielenie się wiadomościami. Pozdrawiam. Ninaja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 08-12-2013, 23:05
BasiaWek BasiaWek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: wschód
Posty: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Tam w ofercie mają lifting penisa .. czy cuś ?
uśmiałam się
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 28-04-2014, 22:27
mlodaduchemela mlodaduchemela jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 7
Domyślnie

Podbijam prośbę Ninaja,również byłabym zainteresowana taką ofertą,brzmi ciekawie A czy drogie PAnie słyszałyście kiedyś o takiej metodzie liftingu reacton...? Znalazłam taką metode na stronie http://www.jeanlouisdavid.pl/strefa-...arzy-reaction/ ale nie mam pojęcia czy to rzeczywiście działa i czy są jakieś widoczne efekty a nie chciałabym wydać pieniądze w błoto. Jak znacie Panie jakieś inne skuteczne i sprawdzone metody to piszcie,interesuje mnie wszystko oprócz skalpela
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 04-10-2014, 22:21
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Ja nie jestem fachowcem w tej kwestii, ale jak byłam na depilacji laserowej w Łodzi w salonie Laser Glamour, spotkałam kobietę po 40 i ona była tam na terapii liftingującej za pomocą fal radiowych. Później poczytałam trochę na internecie i okazuję się że to naprawdę skuteczne. Fale radiowe obkurczają włókna kolagenowe. Proponuję poszukać więcej informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 09-10-2014, 08:36
cwieta's Avatar
cwieta cwieta jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: poznań
Posty: 205
Domyślnie

MÓJ LIFTING TWARZY NIE JEST WASZYM RÓMIEŃCEM.
Dzisiejszy dzień jest moim wspomnieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 19-10-2014, 14:32
malan malan jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 43
Domyślnie

Cytat:
Napisał zuzia.gola
Ja nie jestem fachowcem w tej kwestii, ale jak byłam na depilacji laserowej w Łodzi w salonie Laser Glamour, spotkałam kobietę po 40 i ona była tam na terapii liftingującej za pomocą fal radiowych. Później poczytałam trochę na internecie i okazuję się że to naprawdę skuteczne. Fale radiowe obkurczają włókna kolagenowe. Proponuję poszukać więcej informacji.

Po 40 i już lifting???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 19-10-2014, 20:42
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Dość dobre efekty i istotnie uzupełnia brakujaca substancję- jest kwas hialuronowy. Czy ktos próbowal?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 19-10-2014, 23:13
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 233
Domyślnie

Najlepszym liftingiem jaki znam, jest prawidłowa higiena . Wieczorem myć twarz ciepłą wodą ewent. z dodatkiem żelu jeśli nie zwykłym mydłem ,a rano wodą chłodną lub zimną.
Żadnych mleczek, pudrów-fluidów rozciągających pory;
efekt murowany.Nawet przy miernym zdrowiu cera jest ładna i bez nadmiaru zmarszczek. I tak się od nich nie uchronimy i trzeba je zaakceptować. Odżywianie cery trzeba zacząć od środka tzn. przez odpowiednie żywienie i tryb życia. Może się wymądrzam,ale moja Mama do końca swych dni /92 lata/,miała bardzo ładną cerę bez żadnych zabiegów.
No,ale to już rzecz gustu i.....finansów.
__________________
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”Mały Książę
http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/

Ostatnio edytowane przez Vika : 20-10-2014 o 00:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.