menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 15-12-2010, 07:09
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

I tak właśnie można zepsuć każdy wątek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 15-12-2010, 08:43
finezja's Avatar
finezja finezja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Toruń
Posty: 215
Domyślnie

no właśnie ... można zepsuć ... a tak interesująco się rozpoczął
zaglądam tu prawie codziennie ... ponieważ jest wiele ciekawych tematów ... wielu miłych i sympatycznych forumowiczek i forumowiczów ... ale nie zabieram głosu ... właśnie dlatego ... żeby uniknąć tego typu nieprzyjemnych sytuacji ...
takie zachowania są niegrzeczne ... każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat ... bo od tego jest forum ... ale jaką przyjemność daje czepianie się kogoś ? ... ubliżanie komuś ? ... doszukiwanie się innego znaczenia słów od tych jakie miał dany forumowicz ?
miejmy dla siebie więcej uczuć ... miejmy dla siebie więcej tolerancji ... a zawierana tutaj przyjaźń będzie cudowna ... a samotność nie będzie straszna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 15-12-2010, 11:54
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witaj Frezjo.Dawno Cie nie widziałam.Pozdrawiam serdecznie
A co do zepsucia watku?No coż?zawsze komuś cos przeszkadza i najczęściej tym samym osobom.Trudno trzeba je omijac szerokim łukiem wchodzić na ulubione wątki.Fakt ,ze nieprzyjemnie się czyta takie docinki,ale jak to komuś sprawia radoche to niech sobie pisze,zawsze mozna osobę zignorować

Wszystkim,którzy chcą o przyjaźni podyskutować,zawrzeć przyjaźnie,pozdrawiam cieplutko i proszę się nie zrażać,nie takie "nawałnice" tu przeżywalismy.Miłego,spokojnego i radosnego dnia życzę. http://img600.imageshack.us/img600/1513/25261298.gif
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 15-12-2010, 12:51
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Temat wątku jest bardzo trafiony, bo przecież nie każdy ma swoich prawdziwych Przyjaciół i często nie może sobie z tym poradzić - to takie zwyczajne i ludzkie.
Samotny człowiek jest skłonny zawierzyć każdemu kto się nim choć trochę zainteresuje - naiwność? - nie, lecz wiara w dobroć i zrozumienie. Czasem to różnie się zdarza i moim zdaniem nawet w sieci trzeba mieć ograniczone zaufanie aby nie narazić się niezrozumienie.
Polemika i wymiana poglądów to sztuka kontaktu między ludźmi dlatego właśnie ten temat jest taki wartościowy.
Przyjaźń to słowo które zobowiązuje i preferuję raczej znajomość która może przerodzić się w coś więcej, czyli PRZYJAŹŃ bo o takich też słyszałam i doświadczyłam osobiście nawet na KSC i to jest piękne.

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję że wątek tak bardzo potrzebny będzie obfitował w wiele postów.
__________________
NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE ZWYKLE KRÓTKO TRWAJĄ. NAJDŁUŻEJ TRWA CIERPIENIE.
http://lawenda7.bloog.pl/
kliknij mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 23:33
jadwinias jadwinias jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 4
Post

W porządku podpisuję się pod wieloma wypowiedziami,co do dystansu znajomości internetowych.Ale odkąd mój Bratanek młody człowiek ożenił się ze znajomości internetowej. trochę inaczej patrzę na
te kontakty.Może my te 50+++.wychowane w innej rzeczywistości nie do końca umiemy zaakceptować
nowoczesność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 09-02-2011, 15:13
laba0203 laba0203 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: wieś donośląskie Polska
Posty: 3
Domyślnie

Właściwie mogłabym się podpisać pod tym obiema rękami.Mam takie same odczucia,wnioski i doświadczenia.Co prawda jest to wynik pracy nad sobą,ale warto było,bo jeszcze kilka lat temu czułam się samotna,a dziś mogę powiedzieć,że jestem tylko "sama"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 09:11
~gość: 80.239.242.xxx's Avatar
~gość: 80.239.242.xxx
 
Posty: n/a
Post

bardzo mądry i pouczający
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 12:37
elza1302's Avatar
elza1302 elza1302 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 1 849
Domyślnie

Każdy wiek jest dobry na zawieranie przyjaźni. Nawet tych internetowych.Każda droga jest ważna, jeżeli jest skuteczna. Człowiek potrzebuje kogoś na tyle bliskiego ,że może się jemu zwierzyć ze swoich nie tylko myśli.Samotność boli, chyba ,że ktoś sam wybiera samotność.A co do zawierania bliższych znajomości przez internet jestem za...Sama w taki sposób poznałam moją drugą połówkę i jesteśmy ze sobą już 4 lata...
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu./ Mark Twain /



Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 15:56
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Jestem jak najbardziej za. Ja moich znajomych mam tylko internetowych. Długo ich szukałam ale jak rodzynki wyluskałam i nie wyobrażam sobie gdyby nie świadomość że są, że można sobie dzień dobry powiedzieć. 3 osoby znam już w realu i cieszę się że je poznałam. Ubolewam że tak daleko są ode mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 15-04-2019, 09:41
euzebia euzebia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 257
Domyślnie

Każdy wiek jest dobry, by poznać nowych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.