menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Finanse > Zarządzanie finansami
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-01-2019, 13:39
antbar antbar jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 10
Domyślnie Planowanie zasobów przedsiębiorstwa


Ostatnimi czasy dużo czytałem o swego rodzaju udogodnieniu dla firm jakim jest system planowania zasobów EPR. Bardzo ułatwia on prace w firmie, zwłaszcza dla przedsiębiorcy. Jedynym problemem na jaki można się natknąć jest sam proces wdrożenia erp, który nie należy do najłatwiejszych. Uważacie, że lepiej jest skorzystać z usług firmy, która się tym zajmuje czy może lepiej spróbować własnych sił. Ceny może i nie są najniższe za takie usługi, ale przynajmniej jest pewność, że będzie to zrobione dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 17-03-2020, 14:20
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Z pewnością w takich sytuacjach na pewno pomagają systemy ERP jak https://www.connecto.pl/system-erp-d...adzania-firma/ i ja również zdecydowałam się na to, aby zacząć ich używać. W sumie tylko żałuję, że zdecydowałam się tak późno, gdyż samo zarządzanie firmą okazało się o wiele prostsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 12-04-2022, 20:52
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

W sumie co by nie mówić to samo zarządzenie naszą firmą jest czymś niezwykle ważnym i ja właśnie nadal się na tych kwestiach skupiam. Nawet jakiś czas temu udało mi się natrafić na bardzo ciekawy wpis https://www.24info-neti.com/pl/finan...o-takiego.html gdzie właśnie doskonale opisano to co to takiego jest ten system ERP.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 27-06-2022, 09:17
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

System do firmy - tak ERP, jak i każdy inny, powinien być skrojony na miarę potrzeb. Jak go zaprojektować? O tym możecie przeczytać w poradniku na stronie: https://stacjonarnyinternet.pl/3-zas...stem-it-firmy/ . Sprawdźcie, jakie są zasady. Czego trzymać się, żeby wszystko poszło zgodnie z planem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Planowanie wydatków: kobiety lepsze od mężczyzn - komentarze 77.114.82.xxx Ogólny 0 01-06-2016 14:11

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.