menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 04-01-2009, 21:28
E-ASYSTENT.COM's Avatar
E-ASYSTENT.COM E-ASYSTENT.COM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 48
Domyślnie ChĘtnie PomoŻemy :)


Witam!

Chętnie pomożemy we wszelkich problemach z komputerem, ale nie tylko! Do mieszkańców Warszawy-Śródmieście możemy także dojechać i pomóc w domu! Wszelka pomoc na forum oczywiście bezpłatna, a w miarę możliwości kadrowych i czasowych - pomoc "domowa" także. Zapraszamy do wypróbowania nas - do końca lutego promocja oddziału warszawskiego!

Pozdrawiamy wszystkich seniorów!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-01-2009, 12:15
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 771
Domyślnie Witajcie.

Mam problem. Otrzymałem od znajomej filmik, a także fotki na jej galerii za pomocą Chomika tego oto:

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=I-woman

Niestety nie otwiera mi się. Poradźcie coś dlaczego, jak otworzyć by móc oglądać?.
Czy ja też muszę być zalogowany do Chomika?
Pozdrawiam. Stefan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-01-2009, 13:41
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Stefanie, chyba musisz się zarejestrować.
Ale to nie boli, bo pamiętałabym, kiedyś się tam logowałam

Przepraszam, nakłamałam, ale nie chciałam . Wcale nie musisz się rejestrować. Klikasz w nick znajomej, schodzisz w dół i masz do wyboru, do koloru. Folderów jest kilka. Galeria, muzyka, podróże, pps (po lewej stronie). Klikasz i otwiera się.
Mnie się otworzyło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 05-01-2009, 15:04
E-ASYSTENT.COM's Avatar
E-ASYSTENT.COM E-ASYSTENT.COM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
dlaczego, jak otworzyć by móc oglądać?.
Czy ja też muszę być zalogowany do Chomika?

Witaj!
Nie trzeba być zalogowanym do chomika. Mnie też się otwiera we wszystkich przeglądarkach więc może po prostu miałeś jakieś przeciążenie sieci, serwera strony etc. Spróbuj za parę godzin. J
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 05-01-2009, 15:23
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

Witaj proszę Cię poradź jak poprawić jakość dźwięku,mam problem zwłaszcza w kontaktach przez skayp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 05-01-2009, 15:34
E-ASYSTENT.COM's Avatar
E-ASYSTENT.COM E-ASYSTENT.COM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał enia60
Witaj proszę Cię poradź jak poprawić jakość dźwięku,mam problem zwłaszcza w kontaktach przez skayp
Witaj! postaram się krótko i przejrzyście:
"Dźwięk" to:
- ustawienia komputera
- urządzenia (mikrofon, słuchawki, głośniki)
- karta dźwiękowa
To wszystko trzeba sprawdzić, co nie działa.

Jednak na początek wejdź na skypa, zakładka: opcje/ustawienia audio/wykonaj darmową rozmowę testową.

Wykonaj rozmowę. Zobaczysz a) jak masz ustawione słuchawki/głośniki, b) jak działa Twój mikrofon. Tam jest też widoczna "głośność" więc możesz podregulować. Jeśli tu Ci się nie uda zadzwoń do nas na skypa (e-asystent). Ktoś Ci pomoże - podaj tylko hasło: "senior.pl"

Pozdrawiamy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 05-01-2009, 17:31
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie E-asystent.com

Cytat:
Napisał E-ASYSTENT.COM
Witam!

Chętnie pomożemy we wszelkich problemach z komputerem, ale nie tylko! Do mieszkańców Warszawy-Śródmieście możemy także dojechać i pomóc w domu! Wszelka pomoc na forum oczywiście bezpłatna, a w miarę możliwości kadrowych i czasowych - pomoc "domowa" także. Zapraszamy do wypróbowania nas - do końca lutego promocja oddziału warszawskiego!

Pozdrawiamy wszystkich seniorów!

A we WROCŁAWIU nie macie filii, bo jestem właśnie potrzebujaca i łaknąca pomocy we wklejaniu tych wszystkich cudowności. Ostałam sie jedna nie kumata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 05-01-2009, 17:31
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie E-asystent.com

Cytat:
Napisał E-ASYSTENT.COM
Witam!

Chętnie pomożemy we wszelkich problemach z komputerem, ale nie tylko! Do mieszkańców Warszawy-Śródmieście możemy także dojechać i pomóc w domu! Wszelka pomoc na forum oczywiście bezpłatna, a w miarę możliwości kadrowych i czasowych - pomoc "domowa" także. Zapraszamy do wypróbowania nas - do końca lutego promocja oddziału warszawskiego!

Pozdrawiamy wszystkich seniorów!

A we WROCŁAWIU nie macie filii, bo jestem właśnie potrzebujaca i łaknąca pomocy we wklejaniu tych wszystkich cudowności. Ostałam sie jedna nie kumata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 05-01-2009, 18:02
E-ASYSTENT.COM's Avatar
E-ASYSTENT.COM E-ASYSTENT.COM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 48
Domyślnie

Wrocław - choć piękne miasto - niestety nie jest przez nas obsługiwany Zawsze może Pani pytać tu, via komunikator lub mail: pomoc@e-asystent.com

Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 05-01-2009, 18:08
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie E-ASYSTENT.Com

Cytat:
Napisał E-ASYSTENT.COM
Wrocław - choć piękne miasto - niestety nie jest przez nas obsługiwany Zawsze może Pani pytać tu, via komunikator lub mail: pomoc@e-asystent.com

Pozdrawiam!

Niestety młody człowieku, ja jestem bardzo zdolna ale jeżeli chodzi o tą jedyną rzecz to jedynie wchodzi w grę łopatologia stosowana.
Dzięki za chęć pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 02:56
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał lawenda
A we WROCŁAWIU nie macie filii, bo jestem właśnie potrzebujaca i łaknąca pomocy we wklejaniu tych wszystkich cudowności. Ostałam sie jedna nie kumata.
http://www.klub.senior.pl/esenior/t-...-ga.-3816.html
Zobacz post 11. Identycznie jest na #515 w części pierwszej. To podane strony i numery postów. Wklejanie obrazków (bo chyba o tym piszesz) jest tam dokładnie wytłumaczone. Nawet zrzuty ekranowe porobiłem z zaznaczeniem strzałkami gdzie klikać, opis jest. Program ImageShack też.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 09:59
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Uśmiech Witam oferujących nam pomoc

Cytat:
Napisał E-ASYSTENT.COM
Witam!

Chętnie pomożemy we wszelkich problemach z komputerem, ale nie tylko! Do mieszkańców Warszawy-Śródmieście możemy także dojechać i pomóc w domu! Wszelka pomoc na forum oczywiście bezpłatna, a w miarę możliwości kadrowych i czasowych - pomoc "domowa" także. Zapraszamy do wypróbowania nas - do końca lutego promocja oddziału warszawskiego!

Pozdrawiamy wszystkich seniorów!

Bardzo dziekuję za chęć pomocy i przedstawiam prośbę - pytania.

1).Czy muszę rejestrować Windows Messenger? Pokazała mi się wczoraj ikona na dolnym pasku obok zegara z zaznaczeniem - "niezarejestrowany". Jest na niej czerwony kwadracik z białym x, ewentualnie jak się jej pozbyć.
2)Co powinnam wykonać, żeby nie wyskakiwał mi na górze żółty pasek z tekstem: "W tej witrynie sieci web w celu uzyskiwania informacji od użytkownika jest używane okno inicjowane przez skrypt. Jeśli ufasz tej witrynie, kliknij tutaj, aby zezwolić na wyświetlanie okien inicjowanych." Ten pasek blokuje mi wklejanie obrazka w poście.
Serdecznie pozdrawiam.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 09-01-2009, 00:15
E-ASYSTENT.COM's Avatar
E-ASYSTENT.COM E-ASYSTENT.COM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał weronika1
Czy muszę rejestrować Windows Messenger? Pokazała mi się wczoraj ikona na dolnym pasku obok zegara z zaznaczeniem - "niezarejestrowany". Jest na niej czerwony kwadracik z białym x, ewentualnie jak się jej pozbyć.


Witaj!

Nie musisz rejestrować Messengera, możesz go odinstalować W panel sterowania, wiesz gdzie? (jeśli nie to daj znać albo poszukaj na forum, bo widziałem na pewno tu opisy)

Cytat:
Napisał weronika1
Co powinnam wykonać, żeby nie wyskakiwał mi na górze żółty pasek z tekstem: "W tej witrynie sieci web w celu uzyskiwania informacji od użytkownika jest używane okno inicjowane przez skrypt. Jeśli ufasz tej witrynie, kliknij tutaj, aby zezwolić na wyświetlanie okien inicjowanych." Ten pasek blokuje mi wklejanie obrazka w poście.

Takich komunikatów można się pozbyć poprzez dodanie ich do zaufanych witryn. Ta namolność komuniktów wskazuje, na Windows Vistę. Zakładam więc, że masz Vistę i korzystasz z przeglądarki Internet Explorer.
Robi się to tak (dla Ciebie i dla wszystkich podajemy ścieżkę, czyli po kolei co należy nacisnąć, w danej karcie wyboru):
Otwórz przeglądarkę>Narzędzia>Opcje internetowe>Zabezpieczenia>Zaufane witryny (kliknij w tę zieloną ikonkę)>Witryny (taki przycisk/słowo po prawej stronie poniżej)> Dodaj witrynę (wpisz adres www.senior.pl)>Zamknij.

Teraz powinno być wszystko dobrze Jeśli korzystasz z innej przeglądarki albo innego systemu Windows, który się różni od tej ścieżki daj znać - będziemy radzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 09-01-2009, 13:44
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Uśmiech Dziękuję - odpowiadam.

Nie musisz rejestrować Messengera, możesz go odinstalować W panel sterowania, wiesz gdzie? (jeśli nie to daj znać albo poszukaj na forum, bo widziałem na pewno tu opisy)

Sprawdziłam, Windows Messenger nie jest zainstalowany, tylko ikona siedzi mi na pasku.

Prawdopodobnie teraz namieszałam: mam zainstalowany Windows Home Edition, Internet Explorer7 a mimo to spróbowałam drugiej rady co do zaufanych witryn. Po wykonaniu: "Dodaj witrynę: www.klub.senior.pl otrzymałam komunikat w oknie "Zaufane witryny": "Dla witryn dodanych do tej strefy trzeba używać prefiksu https://. Prefiks ten gwarantuje bezpieczeństwo". Nie wiem o co chodzi z tym prefiksem? Sprawdziłam czy ten żółty pasek nadal wyskakuje. Otóż tak, wyskakuje tak jak wcześniej.
Będę bardzo wdzięczna za dalszą poradę. Pozdrawiam.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 09-01-2009, 14:07
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał E-ASYSTENT.COM
Witaj!

Nie musisz rejestrować Messengera, możesz go odinstalować W panel sterowania, wiesz gdzie? (jeśli nie to daj znać albo poszukaj na forum, bo widziałem na pewno tu opisy)
Radzisz coś odinstalować co jest potrzebne i sam pewnie używasz? Ja mam WLM.-jest użyteczny podobnie jak Skype. Dziwna rada-wybacz mi.
Oczywiście użyteczność podobna, ale nie ta sama. Doradź jej jak zarejestrować (zajmie to jej 2 minuty) po dokładnym wytłumaczeniu. Będzie to latami używać-przepraszam, ale To teraz Ty powinieneś to jej wytłumaczyć. Teraz Twoja broszka. Nie gniewajcie się tam za "Ty"-na seniorku tak już mamy wszyscy. Więc nigdy tu do mnie nie użyj "pan"-tu jesteśmy na "TY"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 10-01-2009, 19:28
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie Mysz

Mam pytanie siada mi myszka a mam zainstalowany komplet klawiaturę i mysz bezprzewodową Microsoftu ,kupiła bym nowy komplet ale nie wiem czy potrafię wymienić sama.Czy jest to czynność skomplikowana czy muszę poprosić Pana od komputera,któremu stale brakuje czasu.Drugie pytanie czy warto mieć klawiaturę podświetlaną ,teraz mam czarną i sprawia trudności ,może wystarczy tylko jaśniejsza.
__________________
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 10-01-2009, 20:02
E-ASYSTENT.COM's Avatar
E-ASYSTENT.COM E-ASYSTENT.COM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał weronika1
Sprawdziłam, Windows Messenger nie jest zainstalowany, tylko ikona siedzi mi na pasku..

Czy sprawdzałaś przez Panel sterowania/Programy ? Bo - tak wprost mówiąc i domyślając się, bo nie mamy wglądu w Twój komp - jeśli wołało, że trzeba zarejestrować, to znaczy, że był ten messenger, pamiętasz, żebyś go odinstalowywała?

Tak też PS. postu Kazika: zawsze dążymy do prostoty. Zwłaszcza jeśli ktoś jeszcze nie jest bardzo zaawansowany w pracy na komputerze. Dlatego zalecamy minimum programów. Dla Waszego komfortu i mniejszego stresu. Na początek wystarczy więc wg nas jeden komunikator (byle dobry i ten z którego korzystają Twoi bliscy i znajomi), jeden program do filmów, jeden do muzyki. Ale Kazik dał nam asumpt do rozszerzenia naszej działalności i będzie dział dla początkujących i dla zaawansowanych.
Do Ciebie i do Was oczywiście należy decyzja, którą drogą pójść - jak w życiu, ale przynajmniej wiecie DLACZEGO.

Cytat:
Napisał weronika1
Prawdopodobnie mam zainstalowany Windows Home Edition, Internet Explorer7..

Dla Ciebie i wszystkich innych: wersji systemu sprawdzamy w: Komputer>prawy klik myszy>Właściwości
Windows Home Edition to NIE TO
Ważna jest informacja po słowie WINDOWS, czyli np. Vista, XP lub np. 98
Słowa "Home Edition", "Professional Edition" itp. mówią tylko jakby o komponentach.

Cytat:
Napisał weronika1
Po wykonaniu: "Dodaj witrynę: www.klub.senior.pl otrzymałam komunikat w oknie "Zaufane witryny": "Dla witryn dodanych do tej strefy trzeba używać prefiksu https://. Prefiks ten gwarantuje bezpieczeństwo"

Gdy dodajesz senior.pl dodaj (wpisz "ręką") literkę "s" po http Zobaczymy u nas działa Czekamy z ciekawością na wieści!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 10-01-2009, 20:08
E-ASYSTENT.COM's Avatar
E-ASYSTENT.COM E-ASYSTENT.COM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 48
Domyślnie

Witaj!

Cytat:
Napisał Sanna
Mam pytanie siada mi myszka

Jakie ma objawy? sprawdzałaś baterie? dostęp do przekaźnika? Może nie trzeba od razu zmieniać sprzętu?

Cytat:
Napisał Sanna
nie wiem czy potrafię wymienić sama.
POTRAFISZ!!! Pisz Wszystko powiemy. Jak rozumiem masz stały dostęp do sieci? (to ważne gdyby nie było sterowników załączonych na płytce do nowego sprzętu).

Cytat:
Napisał Sanna
Drugie pytanie czy warto mieć klawiaturę podświetlaną ,teraz mam czarną i sprawia trudności ,może wystarczy tylko jaśniejsza.

Nie ma ta to żadnej rady uniwersalnej, to kwestia gustu. Dla mnie już nie liczy się kolor tylko miękkość i jakość Jeśli masz problemy ze wzrokiem to oczywiście kup taką, abyś nie musiała przemęczać oczu, choć jeśli chodzi o oczy to najważniejszy jest monitor jednak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 10-01-2009, 21:32
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Uśmiech E - Asystent.com

Powtarzam: nie pamiętam żebym instalowała Windows Messenger i sprawdzałam przez Panel Sterowania - napewno nie mam zainstalowanego tego programu. Tylko jakimś cudem ikona przypięła mi się na dolnym pasku. Jeżeli nie muszę tego mieć ( nie wiem do czego ma służyć), to nie. Tylko jak się pozbyć tej ikony?

Co do drugiej sprawy (wyskakujący żółty pasek) wykonałam wg. Twoich wskazówek - narzędzia, opcje internetowe, zabezpieczenia, zaufane witryny-dodaj. Dopisałam ręcznie po https:www.klub.senior.pl i otrzymałam wiadomość, że "ta witryna jest już w strefie - zaufania witryn". Natomiast żółty pasek nadal wyskakuje po kliknięciu w "wstaw obrazek" w miejscu, gdzie piszę post, co nie pozwala mi wklejać obrazki.

PS. Należę do początkujących.
Mój komputer: Windows XP Home Edition 2002 Service Pack3. Czy teraz dobrze wyjaśniłam?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 10-01-2009, 22:10
E-ASYSTENT.COM's Avatar
E-ASYSTENT.COM E-ASYSTENT.COM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał weronika1
Powtarzam: nie pamiętam żebym instalowała Windows Messenger


Pytałem o to, czy ODINSTALOWYWAŁAŚ, bo to jest składnik Windows i jest zawsze, nawet o tym nie wiemy

Cytat:
Napisał weronika1
sprawdzałam przez Panel Sterowania - napewno nie mam zainstalowanego tego programu.


W Windows XP Windows Messenger nie pojawia się w Panelu, to zła wiadomość,
a dobra:
Cytat:
Napisał weronika1
Mój komputer: Windows XP Home Edition 2002 Service Pack3. Czy teraz dobrze wyjaśniłam?

Wspaniale! Teraz jak wiemy jaki system możemy działać. Wejdź na Panel sterowania/Dodaj lub usuń programy i po lewej stronie przycisk "Dodaj/Usuń składniki systemu Windows". Wtedy wyskoczy taki kreator. I tam na samym końcu jest Windows Messenger, trzeba zazanaczy DOKŁADNIE TEN KWADRACIĆ OD WM i kliknąć "Dalej" zgodnie z kreatorem.

Windows Messenger jest komunikatorem (jak GaduGadu czy Skype). Jednym z najpopularniejszych na świecie, jednak w Polsce rzadko używany. Stąd też nie ma wielkiej straty odinstalowując go Zresztą zawsze możesz go zainstalować ponownie, jeśli spotkasz kogoś, kto lubi i używa Messengera, a nie pójdzie na kompromis z Tobą używając GG lub Skypa.

Cytat:
Napisał weronika1
Jestem początkująca
Naprawdę szczera gratulacje, że się odważyłaś, że próbujesz! I nie martw się jak coś nie wychodzi - my też czasami nie wiemy dlaczego coś nie działa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Chętnie pomogę ... Alex eSenior 496 22-06-2014 23:42
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. Cz.IX jolita Polityka - wątki archiwalne 498 09-12-2008 23:18
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.VI jolita Polityka - wątki archiwalne 538 21-07-2008 22:59
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.V jolita Polityka - wątki archiwalne 502 03-06-2008 13:46
Jestem po lekturze i chętnie udostępnię araukaria eSenior 38 04-08-2007 18:42

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.