menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 11-03-2011, 11:02
Marynka10's Avatar
Marynka10 Marynka10 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 281
Domyślnie

Mogę wiedzieć jakich środków piorących używasz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 17-05-2012, 12:05
Maja69 Maja69 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: lodz
Posty: 22
Domyślnie wlasny sposoby sa najlepsze

ja od dawna stosuje rozne wlasne metody, krochmal jest super, ale jest jedna "masko -balsam" ktory stosuje raz wtygodniu do ciaa i wlosow, kupuje wysylkowo http://www.estien.pl/index.php
olej- maslo kokosowe 2 lyzki mieszam z olejem arganowym 10 kropli i kolagenem i kwasem hialuronowym
robie peeling korundem (lyzeczka korundu 2 lyzczeczki smietany) po splukaniu korundu smaruje i wklepuje w skore, (bardzo dobra maseczka do wlosow).
wchlania sie blyskawicznie, na wlosach trzymamy ok pol godziny i zmywamy , do plukania poecam dodac ekstakt do wlosow na pol szklanki wody 10 kropli ekstaktu, lub wyplukac herbata ze skrzypu polnego.
czasem robie sobie na stopy i rce zabieg z parfina kupilam pol roku temu i jest nie dowyczerpania, bo zdejmuje kruszac ja z powrotem do garnuszka, aze maja polska to nie mam zadnych uczulen
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 17-05-2012, 20:28
Mariannam's Avatar
Mariannam Mariannam jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: śląsk
Posty: 191
Domyślnie

Dawno nie zaglądałam Witam Panie.
Nie znam firmy zawsze kupuje w sklepach drogeriach polskich.
Troszkę powiem boję sie nieznanych specyfików.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 22-05-2012, 14:21
Maja69 Maja69 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: lodz
Posty: 22
Domyślnie

wlasne kosmetyki i maeczki stosuje od jakiegos czassu
moim zdaniem sa duzo lepsze niz gotowe, bo swieze, oproczz tego jest teraz ddostepnych tyle surowcow kosmetycznych, ze mozemy zastosowac to co potrzebujemy i bez konserwantow np kupiłam w opakowaniach 30ml
Kolagen z elastyną ,jest moim zdaniem super, dodaje do zwyklego kremu wraz kwasem hialuronowym i efekty widzialam po 2 tyg, ostatnio kupilam tez olej arganowy, i codziennie po zastosowaniu kolagenu i kwasu hialuronowego (stosuje tez bezposrednio) wklepuje olejek , uwazam ze warto, kupilam wysylkowo http://www.estien.pl/kolagen-elastyna-p-132.html
zreszta zrobilam wieksze zakupy to dostalam jesczze 2 gratisy korund do mikrodermabracji i maseczke pod oczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 22-05-2012, 20:31
Mariannam's Avatar
Mariannam Mariannam jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: śląsk
Posty: 191
Domyślnie

Reklamujesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 22-05-2012, 21:56
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

WITAM CIEPLUTKO

Spodobał mi się i to bardzo ten wątek. Wszystkie posty od początku przeczytałam. Jestem zainteresowana niekonwencjonalnymi sposobami na poprawienie urody w naturalny sposób.
Wydaję mnóstwo pieniędzy na kremy ( większość kupuję w aptekach) np. EUCERIN ( dzień, noc, pod oczy) i około 400 zł ubywa z kieszeni. Obecnie przeszłam na troszkę tańsze wynalazki - DERMIKA GOLD 24, które mają drobinki złota.
Po dokładnym przeczytaniu podanego linku przez Maję - doszłam do wniosku, że można dbać o siebie w sposób o wiele tańszy.
Pozostałe linki też podają konkrety z, których można korzystać.
Dziękuję lalakosi i skarletce za podpowiedzi
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 27-06-2012, 09:40
Vitamarket_pl's Avatar
Vitamarket_pl Vitamarket_pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 33
Domyślnie

Tradycyjne kosmetyki produkowane w warunkach domowych z użyciem naturalnych składników roślinnych z pewnością nie przyniosą żądnych szkód, wręcz przeciwnie. W sklepach dostępne są także półprodukty, z których można samemu przygotowywać bardziej profesjonalne specyfiki poprawiające urodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 06-07-2012, 17:28
Sygin Sygin jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Posty: 10
Domyślnie

Ja słyszałam o czyms takim jak urynokosmetyka. Ponoc mocz dobrze działa na włosy. Nie wiem, nie próbowałam i jakoś nie wydaje mi się że spróbuję. Nie trafia to do mnie. Wole na przykład naturalne szmpony, olejki i sole do kąpieli. Sama jedynie robię sobie peelingi na przykład z kawy i żelu do mycia. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 12:33
hania65 hania65 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Zamość
Posty: 1
Domyślnie

Witam,
ja osobiście prawie nie stosuję kosmetyków ze sklepu bo większość z nich mnie uczula. Nawet te hipoalergiczne. Nie wiem dlaczego tak jest, chyba po prostu mam zbyt wrażliwą cerę. Z tego powodu przerzuciłam się na domową pielęgnację. Jakiś czas temu na stronie Avonu znalazłam interesujący artykuł o przepisach na toniki do twarzy. http://www.katalogavon.pl/byc-piekna...rzy-jak-zrobic Na razie wypróbowałam tylko tonik różany, ale moim zdaniem są dużo lepsze od tych ze sklepu, przede wszystkim w 100% naturalne. Wiem co nakładam na buzię, zwłaszcza, że mam skłonności do podrażnień. Czy któraś z was stosuje takie toniki? Chciałabym poznać opinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 12-12-2018, 13:28
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 363
Domyślnie

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zabiegiem botoksu na zmarszczki na czole. Czy moze ktoś miał ten zabieg? Czy jest to bolesne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 17-12-2018, 11:34
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Wiadomo, że każdy z nas ma inny próg bólu, ale generalnie do zabiegu podania toksyny botulinowej nie stosuje się znieczulenia, ze względu na bardzo szybki przebieg podania, jak i niewielką bolesność. Część lekarzy na kilka sekund przed ukłuciem oziębia okolicę podania lodem. Ja tego nie miałam, dostałam możliwośc kremu znieczulającego aczkolwiek z tego nie skorzystałam.
Polecam zajrzeć sobie do tego artykułu
https://porady-zdrowie.pl/co-warto-wiedziec-o-botoksie/

Opisane jest tutaj co warto jest wiedzieć o botoksie. Na zmarszczki mimiczne jest to obecnie najlepszy znany sposob.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 09-07-2019, 10:13
kajtek102 kajtek102 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 43
Domyślnie

Dla mnie bardzo ciekawym rozwiązaniem okazały się rzęsy jedwabne. Rzućcie okiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 11-07-2019, 14:22
Zbigniew3332 Zbigniew3332 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Moim zdaniem dla każdego człowieka ten wątek jest bardzo ciekawy.Jestem tego pewny.

_________________________________
https://www.lkt.com.pl/wiatrak-na-upalne-dni/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 22-07-2019, 13:50
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

A macie marmurkowy roller do twarzy? To się sprawdza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 15-08-2019, 16:45
pawelkaczmar61 pawelkaczmar61 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: gdynia, zachodniopomorskie, polska
Posty: 10
Domyślnie

Myślę że ogromny problem społeczeństwa w dbaniu o urodę polega na tym, iż w większości z nas wydaje się iż kosmetyka to jest jedyny sposób na poprawienie swojej urody. Jak się jednak okazuje to dieta ma kluczowe znaczenie w tym jak wygląda nasza skóra, nasze paznokcie czy nasze włosy. Dlatego też pokarmy bogate w zdrowe tłuszcze będą o wiele lepsze niż najdroższe kosmetyki nawet z apteki. Moja żona od 6 miesięcy co drugi dzień spożywa jedno awokado i szczerze powiedziawszy zauważam u niej poprawę na skórze twarzy. A to dlatego, że jest palaczką i u takich osób zmiany widać najszybciej. Zdecydowanie poprawiły jej się włosy były suche i łamliwe a teraz wyglądają dość ładnie. Chciałbym jeszcze żeby przestała palić wydaje mi się także, że bardzo mało wiemy o produktach spożywczych tutaj mogę polecić bardzo ciekawe źródła na temat awokado https://marekskoczylas.pl/18-korzysc...tnych-awokado/ czy ktokolwiek z Was podejrzewał by, że awokado może poprawiać na przykład wzrok dzięki zawartości luteiny czy na przykład chronić naszą skórę przed promieniowaniem UV dzięki dużej zawartości antyoksydantów lub wątrobę dzięki zawartości glutationu? Ja o tym wcześniej nie wiedziałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 22-08-2019, 15:15
babciairenka babciairenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Kraków
Posty: 228
Domyślnie

Niekonwencjonalne czyli jakie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sposoby na bezsenność - komentarze Lusia Ogólny 68 31-10-2022 10:42
Sposoby na oszczędzanie - komentarze senior A.P. Ogólny 30 01-03-2022 23:34
Sposoby na dobrą pamięć - komentarze duszka07 Ogólny 27 06-03-2011 23:29
Domowe sposoby na poprawienie urody - komentarze BUNIA Ogólny 6 14-12-2010 12:00
Sposoby na młody wygląd - komentarze lecher Ogólny 45 14-12-2010 11:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.