menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 29-06-2021, 16:34
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

Na pewno w WonderLashes możecie zastanowić się, czy nowe opcje nie są dla was. Sklep oferuje nietuzinkowe rzęsy , na każdą dosłownie okazję, W sumie ja także chciałabym nauczyć się je kleić. Dlatego muszę popróbować z odpowiednim makijażem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Nieprzeczytane 22-07-2021, 10:57
Klara123 Klara123 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Polska
Posty: 151
Domyślnie

Gdzie najczęściej kupujecie kosmetyki do Waszego samochodu? W ofercie sklepu https://www.airfriends.pl/breloki.html znajdziecie najróżniejsze zapachy samochodowe oraz breloki w bardzo atrakcyjnych cenach. Jezeli jestescie zainteresowani ich ofertą to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Nieprzeczytane 29-09-2021, 15:18
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Kilka dobrych firm kosmetycznych, które ostatnio dokryłam

Make me bio
Only Bio
Sylveco
Biolaven
Lale

I żaluję, ze wcześniej nie znałam ich kosmetyków. Maja rewelacyjne składy, naturalne. Poza tym nie są drogie.

Zamawiać polecam z ekobiecej https://coupondojo.pl/kupony-rabatowe/ekobieca Na stronie macie kody rabatowe do sklepu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Nieprzeczytane 24-10-2021, 23:29
KarinaMa KarinaMa jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: WPIS SPONSOROWANY
Posty: 275
Domyślnie

Właśnie dlatego powinniście w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Na pewno ciekawym pomysłem byłoby zadbanie o to, by dobrać dla siebie odpowiedni balsam do ust. Jeśli chodzi o dbanie o usta zimą, to będzie to bardzo ważnym aspektem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Nieprzeczytane 28-10-2021, 14:31
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

Ja tam jestem przekonana do kilku marek i wiem, że ich kosmetyki bardzo mi służą. Dlatego jak już coś kupuje to sprawdzonego. Niedawno dowiedziałam się, że Sklep kosmetyczny Pinali https://pinali.pl/pol_m_Twarz-156.html ma w swojej ofercie moje ulubione kosmetyki i to w bardzo fajnej promocji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Nieprzeczytane 15-02-2022, 14:59
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

version.com.pl koniecznie zaglądnijcie na tą stronę ponieważ jak dla mnie świetny blog przez co możecie dowiedzieć się na przykład do czego jest potrzebny tonik. Ja właśnie zainteresowałam sie tym tematem. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Nieprzeczytane 22-02-2022, 12:50
Marienna2 Marienna2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Pszczyna, Śląsk, Polska
Posty: 53
Domyślnie

Potrzebujecie czegoś do odżywienia, odbudowy włosów? Ja właśnie szukam jakiegoś dobrego serum do włosów więc jak któraś z was ma cos sprawdzonego to chętnie się dowiem czego tam używacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Nieprzeczytane 23-02-2022, 15:58
wawdgg6 wawdgg6 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 94
Domyślnie

Jakiś czas temu przeglądając różne portale natrafiłem na bardzo interesujący artykuł na stronie https://www.wiosennywiatr.pl , w którym dowiedziałem się wielu interesujących rzeczy o cholesterolu oraz zdrowym odzywianiu. Co Wy sądzicie o tym portalu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Nieprzeczytane 13-03-2023, 15:26
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 879
Domyślnie

Osobiscie podchodzę z pewną doza nieufności do nowości kosmetycznych. Staram się zwracać uwage nie na reklamę danych kosmetyków ale na to jaki mają skład. W pewnym wieku powinno się patrzeć na to czy dane kosmetyki maja składniki aktywne
Czytanie składu z tyłu opakowania nie jest trudne, w sieci jest wiele przewodników. Trzeba po prostu poszukać

Jeśli szukacie czegoś z dużą ilością aktywnych składników, warto jest zerknąć na linię pro od Iossi:
https://iossi.eu/kategoria/iossi-pro

Jest to polska marka kosmetyków naturalnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Nieprzeczytane 21-05-2023, 22:41
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Basa i cień do powiek od Eveline Flower Garden. Nie spodziewałam się, że ten produkt może mnie aż tak zachwycić. Super się sprawdza, a do tego długo trzyma na miejscu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #91  
Nieprzeczytane 05-07-2023, 15:32
Janina256 Janina256 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Kraków
Posty: 56
Domyślnie

Czołem! Jeśli interesują Cię hipoalergiczne lakiery hybrydowe, polecam ten artykuł: https://obcas.pl/hipoalergiczne-laki...harakteryzuje/ Dowiesz się, co je wyróżnia i jakie korzyści przynoszą!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Niekonwencjonalne sposoby na urodę, osobliwości kosmetyczne dzwoneczek Kosmetyki 75 22-08-2019 15:15
NOWOŚCI - Bez ładu i składu czyli: teraz ja...proszę - zajrzyj do nas jolita Różności - wątki archiwalne 9 24-04-2009 08:11

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.