menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-04-2017, 09:43
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 879
Domyślnie Trądzik różowaty w późniejszym wieku


Czy ktoś z Was również sie z tym zmaga? Sama ma od wielu, wielu lat. Liczyłam na to, że im więcej lat będę miała, że im będę starsza to stan cery jednak się poprawi. Okazało się jednak, ze były to zludne nadzieje ponieważ cera nadal jest brzydka . I jest coraz gorzej

Już nawet nie pomagają kosmetyki zakrywające trądzik. Czy macie jakieś swoje metody które pomagają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-04-2017, 09:37
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Sama również mam taką cerę chociaż obecnie jest juz i tak o wiele lepiej niż wcześniej. Leczylam się u wielu dermatologów NIektóre kuracje pomagały, niektóre wręcz pogarszały wygląd cery. Tak wiec byla to rosyjska ruletka. Jednak od jakiegoś czasu używam kosmetyków, które znacnie polepszają stan skóry. Jest mniej zaczerwieniona, jakaś taka wyłagodzina, jednocześnie odżywiona. Piszżę tutaj o serii Acnerose Nie są to jakieś drogie kosmetyki ( używałam droższych) ale w przypadku mojej skóry spisują się dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 19-04-2017, 09:58
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 879
Domyślnie

dostałaś je od dermatologa? Moja dermatolog jakiś czas temu dała mi ikilka próbek leków ( pharmaceris i ziaja) i raczej się nie polubimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 21-04-2017, 14:38
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Nie dostałam. Po prostu moja dermatolog wspomniała, ze warto byłoby sobie je kupić ponieważ wiele pacjentek sobie je chwali ( chociaż dużo zależy od skóry ponieważ u jednego jeden kosmetyk się sprawdza, u drugiego inny...). No my się przynajmniej z Acnerose polubilyśmy. Dobrze wpływa na wygląd cery. Szczególnie lubię krem na noc Jest lekki ale przy tym dobrze nawilża. Ziaji nie polecam ponieważ kosmetyki mają kiepskie sklady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 21-04-2017, 22:04
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Bywa tak,że tylko rozex od dermatologa może pomóc. Mąż zmaga się od dość dawna z różowatym. Zaczęło się od nadciśnienia. Broń Boże wystawiać buzię na słońce .Konieczna silna ochrona w jakimś kremie.
Bywa tak,że różowaty się chowa, a i tak,że nie wiadomo z jakiej przyczyny wyłazi i czerwieni się jak indorzysko.Wtedy rozex pomaga. Poza tym niezbędne jest delikatne osuszanie twarzy po myciu jednorazowymi ręcznikami.
Ja kupuję w hurtowni fryzjerskiej i tnę na małe kawałki.Dobre,chłonne i delikatne ręczniki papierowe też się nadają.
Dobierz sobie mydło lub płyn do mycia twarzy.
Różowaty lubi schodzić i na plecy,a nawet na powieki. To złośliwa bestia.
Możesz zajrzeć na to forum http://www.forumdermatologiczne.pl/f.../513244/1.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 24-04-2017, 11:06
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 879
Domyślnie

Na składach sie nie znam ale sam widze,ze po dwóch użyciach moja skóra kiepsko na to reaguje. Nawilżający krem a wysusza . Gdzie kupowałaś kosmetyki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 24-04-2017, 15:45
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Zamawialam przez internet. acnerose.pl . Ostanio widziąłam je równiez w miejscowej aptece jednak zwróciłam uwage na to,że ceny były jedak o wiele wyższe. Tak wiec najlepiej jakbyś saa sobie to porównała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 10-05-2017, 14:04
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

od takich problemów jest dermatolog, któremu powinno się takie rzeczy zgłaszać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 25-10-2017, 12:57
Nadele's Avatar
Nadele Nadele jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: W-wa
Posty: 2
Domyślnie Krem

Ja używam od jakiegoś czasu Ivostin Capilin...jakby pomaga, ale tylko trochę....może ktoś coś lepszego wypróbował ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 12-06-2019, 13:32
magnoliaa magnoliaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Białe Błota
Posty: 19
Domyślnie

Moim zdaniem najlepiej udać się z tym do dermatologa, nie kupujmy kremów, maści itd na własną rękę, każda z nas ma inną cerę i niestety nie każdy kosmetyk będzie dobry dla nas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 17-06-2019, 14:45
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

Czasem taki trądzik bierze się ze zmian hormonalnych, naturalnie występujących w organizmie. Wtedy to bez wątpienia można zastosować jakiś lek jak na przykład https://opinie-konsumentow.pl/tetral...iany-tradziku/ na leczenie trądziku. A jeśli się boimy skutków ubocznych, mamy Nanocne, czyli suplement diety działający od środka na skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 22-08-2019, 15:30
babciairenka babciairenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Kraków
Posty: 228
Domyślnie

Moja siostra miała, brała leki i jej cera bardzo się poprawiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 28-10-2019, 23:39
przemo przemo jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Miasto: Zielona góra
Posty: 4
Domyślnie

Mi jakiś czas temu wpadł ten produkt o nazwie nonacne przeczytaj sobie artykuł i oceń sama
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 14-02-2020, 11:52
adinka adinka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 105
Domyślnie

Wydaje mi się, że może się zdarzyć. Mogą Ci nawet wągry https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/5-sposobow-na-wagry powrócić, jeśli przechodzisz przekwitanie. Tak naprawdę dużo się wtedy zmienia i okaże się, że skóra "przeżywa drugą młodość" . Fajnie z jednej strony, z drugiej, to nieładne i uciążliwe. Dla świętego spokoju wybrałabym sie do lekarza na Twoim miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 02-03-2020, 14:29
Baśka50 Baśka50 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie Coś o tym wiem

U mnie leki pomagają tylko na pojawiające się krosty (okazyjnie, jak zjem coś mięsnego..) Na co dzień wystarczy delikatna pielęgnacja. ŻADEN kosmetyk dla skóry z trądzikiem różowatym mi wyraźnie nie pomógł, ba czasem miałam wrażenie, że jest gorzej. Od roku zaopatruję się w pielęgnację marki Cannaderm, kosmetyki na bazie konopi. Mają duży wybór kremów, lżejszych i bardziej treściwych, mydełek i pianek, testowałam większość i nic mnie nie podrażniło. Kupuję tu https://ecostory.pl/kosmetyki-konopne-cannaderm bo najtaniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 12-06-2020, 13:19
Lena70 Lena70 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał marta60
Nie dostałam. Po prostu moja dermatolog wspomniała, ze warto byłoby sobie je kupić ponieważ wiele pacjentek sobie je chwali ( chociaż dużo zależy od skóry ponieważ u jednego jeden kosmetyk się sprawdza, u drugiego inny...). No my się przynajmniej z Acnerose polubilyśmy. Dobrze wpływa na wygląd cery. Szczególnie lubię krem na noc Jest lekki ale przy tym dobrze nawilża. Ziaji nie polecam ponieważ kosmetyki mają kiepskie sklady.

Mialam okazje kiedys wachac jaka paste z tego, pachniala cudownie i tak swiatecznie, cynamonem i sliwkami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 05-07-2021, 20:07
Lidka83 Lidka83 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Olsztyn
Posty: 108
Domyślnie

Na trądzik można znaleźć wiele preparatów, ale nie wszystkie pomagają. Najlepiej wybrać naturalny preparat, który pomoże pozbyć się pryszczy i blizn. Słyszałam, że takie działanie mają wiórki mydlane Betula tar od Aurumaris. Jego skład jest w 100% naturalny, różne olejki mają pozytywny wpływ na cerę. Poza tym nawilża skórę i zmniejsza zmarszczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 27-07-2021, 19:15
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

Na pewno problem jest wtedy, kiedy nie mamy ogólnie żadnych rozwiązań w kwestii technicznych. Jednak wydaje mi się, że nie ma to jak szukanie opcji, które pomogą. Po pierwsze lekarz, po drugie rollery do twarzy . Może takie ścierające? Nie mówię, że masz sobie twarz ścierać, ale można np.: poszukiwać ogólnie czegoś peelingującego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 22-06-2022, 10:43
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Zawsze miałam w miarę dobrą cerę, oczywiście jakiś tam pryszcz od czasu do czasu się pojawił, ale nie cierpiałam na trądzik, nagle w wieku 24 lat, z jakiegoś niewiadomego powodu, przydarzyło mi się coś okropnego, pryszcze zaczęły się wysypywać jeden po drugim, z każdym dniem było tylko gorzej, wszystko było na twarzy, zaskórniki podskórne, a potem zaczęły pojawiać się ropne pryszcze na policzkach, których nigdy nie było. Oczywiście nie mogłam patrzeć spokojnie na to co mam na twarzy i wyduszałam je,w efekcie pojawiły się okropne plamy i moja twarz zamieniła się w jedną masakrę w zaledwie 2 miesiące.Oczywiście zacząłem szukać w Internecie maści i kremów na trądzik, czytałem recenzje ludzi. Na początku próbowałam tych aptecznych produktów nie pomagały moja skóra była ciągle w opłakanym stanie. Na jednym forum zetknęłam się z opinią jednej dziewczyny z podobnym problemem co ja i opisywała że myła twarz emulsją Problem Skin - żel dziegciowy do mycia twarzy i ciała do skóry trądzikowej, smarowała twarz krem aknea krem przeciwtrądzikowy,a od środka stosowała MSM czyli tą słynną siarkę organiczną . Ułatwię wam poszukiwanie ja kupiłam te 3 produkty tutaj https://konopiafarmacja.pl/ . Efekt kuracji z internetu zauważyłem prawie od razu, po tygodniu stosowania stan zapalny zaczął mijać, to był cud. Nie wierzyłam, że tak szybko można pozbyć się takiego horroru, który był ze mną. Natomiast prawie po miesiącu stosowania miałam prawie idealną cerę, pozostały tylko czerwone plamy potrądzikowe, których teraz muszę się pozbyć innymi sposobami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 26-06-2022, 15:18
mario1234 mario1234 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: łodż
Posty: 35
Domyślnie

Wnuczka też miała problem z trądzikiem już włąsnie na jednym forum jakaś dziewczyna polecała ten zestaw ... emulsje Problem Skin - żel dziegciowy do mycia twarzy, krem aknea cannaderm i MSM po 3 miesiącach stosowania tych produktów wnuczka poradziłą sobie z trądzikiem wiec ja też polecam a zakup odbył się w Konopnej Farmacji w Poznaniu więc nie tylko w internecie stacjonarnie też można dostać te produkty




Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
AZS, trądzik, pajączki - pielęgnacja cery z problemami - komentarze wiktoriamarcelinar Ogólny 5 29-07-2021 11:17
Jak leczyć trądzik różowaty Mermera Kosmetyki 6 01-06-2017 19:26
Małżeństwo i rozwód w coraz późniejszym wieku - komentarze PoloLoko Ogólny 0 02-02-2015 19:45
Trądzik ;/ kasiula92 Kosmetyki 23 01-06-2014 23:48
Trądzik w wieku dojrzałym - komentarze pdhsob Ogólny 0 01-06-2014 23:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.