menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Zobacz wyniki ankiety: Czy stosujesz Balsamy po kapieli?
Stosuję sporadycznie od przypadku-do przypadku 12 27.27%
Stosuję - zawsze ten sam wypróbowany 12 27.27%
Stosuję, ale za kazdym razem inny - testuję 13 29.55%
Używam aptecznych emolientów z polecenia dermatologa 0 0%
Nie stosuję wcale 7 15.91%
Głosujących: 44. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 13:15
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Pytanie Balsamy


Jak to z tymi BALSAMAMI? Jest naprawde duzy wybór. Czy stosujecie coś stałego, czy jak popadnie? A moze jakiś jest super! - mam na mysli wchłanialność i miły zapach, sa też brązujace... po kapieli w chlorowanej wodzie - niezbędne, bo zaczynamy sie nieprzyjemnie łuszczyć

Odkryłam niedawno - Soraya -balsam rozswietlajacy - ze złotymi drobinkami - świetny! i tani
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 13:22
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Używam przeróżnych, teraz stosuję "Garnier skóra muśnięta słońcem" i jako krem uzupełniający do twarzy stosuję również "Garnier skóra muśnięta słońcem"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 13:26
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie muśnięta słoncem?

to chyba trochę brązujacy?


balsam "Sopot" - "Ziajowy" tez lekko brązuje i jest do tego krem na twarz, jako uzupełnienie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 13:31
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Tak brązujący i krem do twarzy też. Kupiłam kilka dni temu i uważam, że są niezłe.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 28-03-2007 o 13:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 13:32
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Cytat:
Napisał arczia
to chyba trochę brązujacy?


balsam "Sopot" - "Ziajowy" tez lekko brązuje i jest do tego krem na twarz, jako uzupełnienie
Używałam, są niezłe. Jest jeszcze "Kolastyna" balsam brązujący też niezły i Fitti też niezły.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 28-03-2007 o 13:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 13:36
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie

brązujace są swietne na blade gołe nogi - tuz po zrzuceniu rajstop!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 14:09
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Dlatego już ich używam, smaruję sobie całe ciało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 16:58
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie

już?... może to i nie za wcześnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 17:27
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Balsamy to świetne kosmetyki , używam różnych w zależności
od tego jak stoję z kasą. Często są to Yves Rocher z promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 28-03-2007, 19:20
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał arczia
już?... może to i nie za wcześnie
Smaruję ciało przez cały rok, niestety nie powinnam się jeszcze opalać /zalecenie onkologa/ i bardzo z tego powodu cierpię. Odkąd pamiętam zawsze byłam bardzo opalona, przychodziło mi to z łatwością 30 minut przód, 30 minut tył i byłam jak czekoladka. Nigdy nie byłam poparzona i po sezonie "nie zmieniałam skóry", nie mam ciemnej cery po operacji bez opalenizny wyglądałam jak kobieta zamierzająca opuścić ten padół. Dlatego ostanowiłam dodać sobie "zdrówka" i się "balsamuję" na brąz. Te balsamy jednocześnie nawilżają skórę i już nie muszę stosować innych. Przed chorobą stosowałam balsamy przeróżne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 27-02-2008, 15:58
dzwoneczek dzwoneczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 23
Domyślnie

Mój balsam do balsam Lavera, mleko i miód. Pięknie pachnie i nawilża, nie uczula, łatwo się rozprowadza. Wart polecenia nie tylko dla zwolenniczek naturalnych kosmetyków
dla informacji podam link do szerszego opisu produktu, gdzie można przeszytać o jego składzie: http://www.sanusmarket.pl/lavera-bal...la-p-1756.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 17-05-2008, 17:55
miko miko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 3
Domyślnie

Ja bardzo lubilam balsam brazujacy Johnsona, ale jak dostalam balsam Sun Effect Eris nie kupuje innego...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 11:53
wisienka wisienka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 10
Domyślnie

Ja ostatnio też właśnie chce wypróbować ten Sun Effect. Ale do tej pory z Erisa używałam Ujędrnienie-Wyszczuplenie. Taki słodki, bakaliowy. A co ważniejsze, są efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 11:57
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

Troche sie boje balsamów brązujacych, bo gdy byłam młoda spróbowałam kremu samoopalajacego i wygladałam jak pomarańcza wyleżakowana w syropie czekoladowo-kakaowym, byłam brązowo pomarańczowa i nie mogłam tego zmyć, kazda częśc ciała była w innej tonacji i chodziłam tak długi czas, bo za nic nie dawało sie "to" zmyć. To był samoopalacz w tubie,na odwrocie którego pisało, ze po zastosowaniu , pojawi sie piękna (akurat!) i zdrowa (akurat!) opalenizna! Wybabrałam całą tubkę na siebie....by na wszelki wypadek wyglądac super zdrowo, ale efekt był inny.
Teraz ciągle jestem blada, jak bym dopiero co wyszła z trumny , tak niezdrowo blada....to jest bladość starszego człowieka,znaczy starszej kobiety, ale i tak jest ona czyli ta bladość zbyt wyblakła , jak by po chorej watrobie czy coś...
Użyła bym jakiegos balsamu, tylko czy sa takie balsamy lekko brązujące na brąz a nie na pomarańczowo!?
Wiem to jest sonda, ale na potrzeby sondy te moje informacje choć archiwalne , bo z odległego dzieciństwa też mogą okazać sie przydatne, taka historyczna zaszłość kosmetyczna, czy jakoś...moze jako przestroga w dobieraniu samoopalaczy ?
__________________
Grazyna

Ostatnio edytowane przez grazyna : 29-07-2008 o 18:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 12:16
wisienka wisienka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał grazyna
Troche sie boje balsamów brązujacych, bo gdy byłam młoda spróbowałam takich i wygladałam jak pomarańcza! byłam brązowo pomarańczowa i nie mogłam tego zmyć, kazda częśc ciała była w innej tonacji i chodziłam tak długi czas, to za nic nie dawało sie zmyć. To był samoopalacz z w tubie, który wybabrałam cały na siebie.....Teraz ciągle jestem blada, jak bym dopiero co wyszła z trumny , tak niezdrowo blada....to jest bladośc starszego człowieka,znaczy starszej kobiety, ale i tak jest ona czyli ta bladośc zbyt wyblakła , jak by po chorej watrobie czy coś...
Użyła bym jakiegos balsamu, tylko czy sa takie balsamy lekko brązujące na brąz a nie na pomarańczowo!?
Wiem to jest sonda, ale na potrzeby sondy te moje informacje choć archiwalne , bo z odległego dzieciństwa też mogą okazać sie przydatne, taka historyczna zaszłość kosmetyczna, czy jakos takoś....

Ja właśnie czytam o Sun Effect na różnych forach. A do tego założyłam u nas nowy temat. Z tego co piszą on nie zostawia śladów. Może działać jako witaminowe uzupełnienie opalenizny jak i samodzielny krem który ładnie witaminowo przyciemni słonecznie cerę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 13:17
Barbara13's Avatar
Barbara13 Barbara13 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Jarosław
Posty: 453
Domyślnie

Mam przykre doświadczenie, podobnie jak Grażyna, dlatego nie stosuję balsamów koloryzujących, a ponieważ w moim wieku już nie powinno się opalać... chodzę blada. Spróbuję jednak Sun Effect, będzie to eksperyment na nogach, w razie czego mam długie spódnice !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 29-07-2008, 14:23
wisienka wisienka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 10
Domyślnie

Słusznie spróbuj. Ale powiem tak. Jeśli masz wątpliwości po co się martwić. Skonsultuj się z kosmetologiem, najlepiej z Eris i wtedy powiedzą Tobie jaka dawka będzie dobra. Ale nie przejmuj się. Nie będzie przebarwień bo to nie jest bejca tylko krem z witaminami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 06-09-2012, 14:05
Maja69 Maja69 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: lodz
Posty: 22
Domyślnie

stosuje czysty 100% balsam zrobiony przeze mnie z czystego oleju kokosowego(bez zapachowy) firmy Estien, dodaje karotenu czyli maceratu a marchwii(przyciemnia delikatnie nadajac bardziej opalony kolor skory(ja jestem bardzo blada) , kolor zmywa sie pod woda. Ale nie zawsze mieszam z karotem, czesto czysty klade na wlosy, a po godzinie zmywam , mysle ze jest to naturalny i najprostszy sposob na skore i wlosy. wczesniej czasami wetre keratyne i kolagen z elastyna,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 10-09-2012, 10:29
Anulka_09's Avatar
Anulka_09 Anulka_09 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: rzeszów
Posty: 32
Domyślnie

balsam lekko brązujący ziaja polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 15-09-2012, 12:40
loczek loczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Posty: 11
Domyślnie

Wybór balsamów jest duży, dlatego nie przywiązuję sie jakiś szczególnie do jednego. Lubię urozmaicenie dlatego ciągle decyduję się na jakiś inny. jednak nie wszystkie są drogie, czasem wybieram te tańsze, byle by tylko odpowiednio nawilżały. Drogie kosmetyki kupuję tylko wtedy gdy mają naprawdę na coś pomóc, czy być trwałe. Np do rzęs stosuje drogi kosmetyk m2lashes ale przynajmniej są efekty. Balsam moim zdaniem każdy jest dobry.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.