menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-03-2019, 20:18
Osknow Osknow jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Miasto: Polska
Posty: 30
Domyślnie Pozycjonowanie strony firmowej


Od jakiegoś czasu wiele się mówi o usługach pozycjonowania stron internetowych i pomyślałem, że taka forma marketingu jest nie tylko stosunkowo tania, ale tez wysoce skuteczna. Jak chcecie to tutaj więcej o pozycjonowaniu stron www. Bardzo ciekawe zagadnienie z sektora marketingu i myślę czy nie skorzystać z tego przy reklamie własnego biznesu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 01-04-2019, 17:09
Magda75 Magda75 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

To prawda pozycjonowanie strony firmowej w internecie to podstawa aby firma się rozwijała i dobywała nowych klientów. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić www.granker.pl, jestem bardzo zadowolona z efektów pracy i przede wszystkim z rosnącej liczby moich nowych klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 03-07-2021, 14:57
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Niestety ja jeszcze na takim szkoleniu nie byłam, ale na własną rękę na ten moment staram się zdobywać wiedzę na temat takiej reklamy. Zobacz jak fajnie niektóre strony się rozwijają w wyszukiwarce i ja właśnie chcę taki efekt osiągnąć. Jestem zdania, że jest to do zrealizowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 03-02-2022, 12:19
Lidka83 Lidka83 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Miasto: Olsztyn
Posty: 108
Domyślnie

Nie jestem zwolenniczką takich kursów. Uważam, że w tej branży podstawą jest nie tylko wiedza, ale i doświadczenie. Dlatego warto takie działania zlecić profesjonalistom. Polecam usługi tego https://lembicz.pl/ . Michał Lembicz działa w branży od lat. Wie jak skutecznie i bezpiecznie pozycjonować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 25-02-2022, 13:41
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Zanim zaczniecie pozycjonować strony firmowe, to koniecznie zlećcie audyt strony. Tylko wówczas możecie się dowiedzieć, czy samo techniczne SEO nie przyniesie efektów. Z tej strony www: http://www.sigmatechnology.pl/blog/k...internetowych/ dowiecie się, kto może wykonać taki audyt SEO. Sprawdźcie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
strony www Faldony Różności 3 15-03-2017 13:40
Wybory - dwie strony medalu Noranda Polityka 17 11-01-2014 13:25
Jakie strony w internecie odwiedzacie? Bogusia55 Różności - wątki archiwalne 2 03-11-2011 16:06
grapesz strony. grapesz Hobby, pasje 1 16-02-2011 11:44
Wielcy, od tej strony nieznani. senior A.P. Książka, literatura, poezja 6 01-05-2009 18:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.